Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » deformace vrcholovek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bubaq
Nový Člen

Karma uživatele bubaq - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 2  

deformace vrcholovek Příspěvek č. 1



zdravím lidi, naky pátek pěstuji letos poprvé kvalitní semena a na pár kytkách venku mi žloutnou až hnědnou listy ale od zhora nikoli od spoda (jak je to snad normální) nevím si rady poradí někdo přiložím foto jestli přijdu na to jak díky moc všem za rady

taky budeš!!!

Old Post 30-07-2011 v 22:52 PM
bubaq je offline   Profil uživatele bubaq   Find more posts by bubaq   Foto galerie člena bubaq   Click here to Send bubaq a Private Message   Add bubaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 2

Zdar,

poslední týden mám taky světle zelené, až žluté všechny vrchy a čerstvé přírustky. Nehnojím skoro vůbec takže to přisuzuju změně teplot a zimě.

Ale ty tvoje hnědé místa a zkroucené okraje nahoru značí spíš nějaké spálení živinama. Nemáš to někde na hnoji nebo tak? Jestli kořeny prorostly do nějaké hromady hnoje, tak to jen tak lepší nebude.

Rozhodně zkus změřit pH toho substrátu a podle toho nějak seřiď zálivku.


PS:

Mě letos docela dost listů zabilo padlí (Teda podle všeho) a teďka jsou kytky vitální na pohled. Bralo to listy úplně náhodně od těch horních až po prostřední. A během dne byl list hnědý a škaredý. Tak rychlou zkázu sem ještě neviděl, tak to prokoumej zblízka jestli na tom není nějaký povlak (plíseň)

Ať se daří

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 31-07-2011 v 17:43 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Re: deformace vrcholovek Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od bubaq
zdravím lidi, naky pátek pěstuji letos poprvé kvalitní semena a na pár kytkách venku mi žloutnou až hnědnou listy ale od zhora nikoli od spoda (jak je to snad normální) nevím si rady poradí někdo přiložím foto jestli přijdu na to jak díky moc všem za rady



hnojil si to nejak..?

Old Post 31-07-2011 v 20:21 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 4

Mi přijde že bud si to hoodně přehnojil postřikem, nebo ti to někdo postříkal nějakým svinstvem, počasím to nebude, to by žloutla postupně cela a ne jen vršky .. (Nestříkal si to něčím co bylo v láhvi a nevymyl si to ?)

Old Post 31-07-2011 v 20:26 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubaq
Nový Člen

Karma uživatele bubaq - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5

dík za odpovědí údajně jde o houbu (plísen) je to outdoor minimum hnojiva moc se k tomu nedostanu, kytky co sou víc chraněny před deštěm sou v klidu a co mám doma a hnojím daleko víc sou taky dobrý kámoš poradil odstříhat vršky a uvidíme jestli bude svítit slůnko tak snad budou dobrý ale jestli bude zase jen chcát tak je to v pytli uvidíme dám info

taky budeš!!!

Old Post 02-08-2011 v 14:53 PM
bubaq je offline   Profil uživatele bubaq   Find more posts by bubaq   Foto galerie člena bubaq   Click here to Send bubaq a Private Message   Add bubaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-10-2020 - Deformace listů - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0221950 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív