Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st. grow, 200W CFL DarkRoom 60
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Hlína 1st. grow, 200W CFL/250W HPS DarkRoom 60 Příspěvek č. 1

Ahoj Growers,

po dlouhém tápání, shánění věcí a hlavně přesvědčování mé drahé přítelkyně jsem se konečně dostal do bodu, kdy můžu začít pěstovat.
Ještě zbývá sehnat klony a můžete to začít. První kolo chci jet jen CFL a pokud se mi to podaří, tak příště pořídím sodík. Teď jsem nechtěl tolik investovat, když je to poprvé.
EDIT: nakonec jsem pořídil v 11 dnu květu sodík

Setup:

Dark Room 60 - 60x60x160
http://www.growshop.cz/katalog/deta...ii.-60x60x160cm

CFL 200W- Plug and Grow-Red.
http://www.growmarket.cz/produkt/200w-2700k-red

HPS 250W -Osram Plantastar
http://www.growland.cz/katalog/deta...novane-spektrum

Stínidlo Hobby 50cmx40cm
http://www.growshop.cz/katalog/deta...0x40cm-s-patkou

Ventilace- přítah zatím pasiv, odtah 100VKO + ofuk kytek cirkulační ventilátor.

Substrát -Canna Terra Professional
http://www.growshop.cz/katalog/deta...ofessional-50-l

Hnojiva:
Biobizz Grow, Bloom + Top Max. Dále Plagron Phyt-Amin a Hesi Supervit

Kytky budou v 6,5l květnících. Edit: kytky rostou v 3,5l

6 x Sensi Star

Fotky dodám až bude v boxu co růst :-)
Budu rád za jakékoliv rady a připomínky.

Naposledy upravil Seriou 16-05-2012 v 15:38 PM

Old Post 17-04-2012 v 07:41 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 2

Tak začátek growu musím o pár dní později, budu mít o víkendu návštěvu, kterou vidím jednou za rok ale nestojím o to aby věděli, že budu pěstovat. Tak snad v pondělí :-)

Old Post 18-04-2012 v 18:02 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 3

Potřebuju poradit, mám jet 6x6,5l květináče nebo mě napadlo ještě 9x3,5l. Genetiku chci mít převážně indicu nebo50/50 indica/sativa. Prostor je Š60cmxH60cmxV160 a světlo 200W CFL.
Díky za rady.

Old Post 19-04-2012 v 15:37 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 4


První foto

Old Post 20-04-2012 v 11:29 AM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S3RIOUS
Stálý Člen

Karma uživatele S3RIOUS - 53% PěstitelskáKarma uživatele S3RIOUS - 53% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 5

Zdar, doporučuju ti jet 9x 3,5l. Mnohem líp a jednodušeji zaplníš prostor - nemusíš to mít tak dlouho na růstu. Měj se ať to roste.

Old Post 20-04-2012 v 12:16 PM
S3RIOUS je offline   Profil uživatele S3RIOUS   Find more posts by S3RIOUS   Foto galerie člena S3RIOUS   Click here to Send S3RIOUS a Private Message   Add S3RIOUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 6

No dám tam těch 9kytek a kdyby to nějak nešlo, tak tam nechám jen 6 kytek a zbytek dám na balkón nebo za okno. Zase je to můj první grow v boxu tak to nechci nějak přehánět :-D

Old Post 20-04-2012 v 12:22 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 7

Tak návštěva nakonec neproběhne, tak jsem si dnes obstaral klony 10x Sensi Star (Paradise seeds) od zdejšího člena, který mu tímto moc děkuju :-)


1. den
řezy jsou zatím v kulatejch květináčích ale časem půjdou do hranatejch teku 3,5l.

teplota - 26 stupnu, vlhkost 70%
zalito a orosenou odstátou vodou s upraveným ph na 6,0

nechám na ně asi svítit 24hodin a potom klasika 18/6

Naposledy upravil Seriou 25-04-2012 v 06:53 AM

Old Post 20-04-2012 v 19:12 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 8


1. den

Old Post 20-04-2012 v 19:15 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The jackal
Stálý Člen

Karma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 9

Nazdar Seriou,

byť tebou tak tam nedávam toľko tých kitíc, ideš prvé kolo a môže sa lahko stať že ti to prerastie cez hlavu.
Osobne by som volil 4 rastliny v 6,5 l kvetináčoch alebo max 6 kusov v 3,5 l kvetináčoch, navyše tá úsporka ti to nepresvieti a to nevravím aké to bude husté keď to podrastie, to už nepresvieti vôbec. Viac rastlín neznamená väčší výnos (pokial by si nešiel SOG).
Teraz je už škoda dávať rezy preč, pri takom množstve (9) odporúčam krátky rast a prepnúť hneď ako sa to približne zaplní. Sensi star je prevažná indika, nemusíš sa báť prerastenia, ako som už písal, skôr si stráž tú hustotu. A úsporku drž pekne nízko nie vyššie ako 10 cm od vrcholkov (samozrejme za predpokladu vyhovujúcej teploty).
budem to tu sledovať...
Nech sa darí

šakal

Old Post 21-04-2012 v 19:41 PM
The jackal je offline   Profil uživatele The jackal   Find more posts by The jackal   Foto galerie člena The jackal   Click here to Send The jackal a Private Message   Add The jackal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 10

Ahoj Šakale,

díky za rady a budu moc rád pokud můj grow budeš sledovat, potřebuju dohled zkušenějších a uvítám každej názor, radu nebo kritiku :-)

Vím, že kytek je dost. Původně jsem měl v plánu 6 kytek v 6,5l, ale člověk od kterýho jsem klony bral měl minimum 10ks což chápu, tak jsem je hodil pod světlo, aby se u mně zabydleli :-) postupně vyberu ty, co pojedou nejvíc a nechám v boxu nejsilnějších 6ks a se zbytkem nevím co udělám..., za okno je můžu dát ale jakmile začnou vonět/smrdět tak to moje drahá polovička asi nepřežije :-) tak je možná někomu daruju :-D. SOG nepojedu možná další kolo. Úsporku mám cca 15 cm od vrcholků, bliž to už dávat nebudu, protože by světlo nedosáhlo na všechny kytky. Ale co vím, zítra si to zase můžu rozmyslet a nechat tam ty mrchy všechny :-D

Jinak mám par dotazů:

1) mám květináče komplet prolívat ? Si říkám, že jěště nebudou mít vytvořenej kořenovej systém, tak jestli to není zbytečný, to od začátku prolívat. Zatím jsem to zalil jen u středu na každou kytku tak cca 1,5dcl vody a dost teda rosím abych udržel vlhkost.

2) použití phyt-aminu - co jsem tak četl, ta některý lidi píšou používat od začátku a jiný zase, že se s tím má čekat. Tak co si myslíte, mám už phytamin použít, třeba jen 2ml/1l ?

3) použití grow hnojiv - mám předhnojený substrát canna tera professional, tak jestli mám vůbec používat grow hnojivo, když plánuju tak do 14dnů přepnout na květ.

Díky

Old Post 21-04-2012 v 20:28 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The jackal
Stálý Člen

Karma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% PěstitelskáKarma uživatele The jackal - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 11

Nazdar

Je to tvoj grow, ja ti nemôžem rozkazovať, iba radiť. Keď tam chceš nechať 6 kusov odporúčam 3,5 l kvetníky. Tie 6,5 litrové sú úplne zbytočné, tie rastliny ich nepotrebujú pretože to nebudú žiadne megakitky, absolútne by stačilo keď v dospelosti (zrelosti) budú mať cca 30, max do 40 cm.
Zalievanie- to je na tebe, mušíš to mať v ruke,po čase sa naučíš, keď zdvihneš kvetník a rastlinou či je zem morká, vlhká alebo už suchá. Zalievaj tak že kúsok pretečie. Phyt-amin som používal už od malých rastlín, ak sa rezy už chytili tak kľudne môžeš po malých dávkach tak ako si písal. Plagron uvádza každých 5 dní max 5ml na liter vody ...ak si dobre pamätám. Ak máš predhnojený substrát tak s hnojom opatrne, každá genetika to znáša inak...začni približne 1-2 ml na liter vody, keď to prepneš, resp keď to začne kvitnúť tak to môžeš zvyšovať. Biobizz grow dávaj aj počas kvetu, rastliny budú pekné zdravé a tmavozelené, oni to tam aj píšu že v kvete funguje ako aditívum...

Maj sa

Old Post 22-04-2012 v 17:12 PM
The jackal je offline   Profil uživatele The jackal   Find more posts by The jackal   Foto galerie člena The jackal   Click here to Send The jackal a Private Message   Add The jackal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 12


Tak už se mi vyskytl první problém, na nových listech se začali objevovat hnědý fleky hlavně na špičce listů a nemám ponětí, čím to může být -ph a teplotu si hlídám, zatím nehnojím. Už jsem to postnul mezi problémy s listy ale foto dám i sem, třeba bude někdo vědět co s tím :-)

Old Post 23-04-2012 v 20:36 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 13


A další fotka s listy..zatím to pozoruju na asi na 4 kytkách :-(

Old Post 23-04-2012 v 20:39 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od The jackal
Nazdar

Biobizz grow dávaj aj počas kvetu, rastliny budú pekné zdravé a tmavozelené, oni to tam aj píšu že v kvete funguje ako aditívum...

Maj sa


no vidíš to jsem vůbec nevěděl a to si stačí přečíst návod na použití :-)

Old Post 23-04-2012 v 20:41 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seriou
Stálý Člen

Karma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% PěstitelskáKarma uživatele Seriou - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 15


Tak posílám fotku z 5. dne. Dnes jsem zapojil odtah + ofuk na kytky.
Odtah je VKO a ofuk Davo VK 6.

Old Post 24-04-2012 v 14:23 PM
Seriou je offline   Profil uživatele Seriou   Find more posts by Seriou   Foto galerie člena Seriou   Click here to Send Seriou a Private Message   Add Seriou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 16

Co to žloutnutí, zastavilo se? A máš tu CFL zbytečně vysoko nebo se mi to jen zdá?

Old Post 24-04-2012 v 22:58 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2013 - 1st *Grow* 250W DS60 - 70 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9823150 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív