Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vsechno se zaclo srat v prvnim tydnu kvet
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Vsechno se zaclo srat v prvnim tydnu kvet Příspěvek č. 1

Zdar, neco jsem uz vypestoval ale, ted mam novej houmbox a postihlo me nestesti.

Kytky na rustu krasne valili pod 250 metlou. Paráda. Jen co jsem přepnul, tak jsem si všimnul, že s nima neni něco v pořádku - padlí (vypadá to jako prach na listech)...tak jsem si rek ok (uz nikdy nebudu brat neprovereny klony, nechal jsem se kokot zlakat) a postříkal to něčím na padlí co zde někdo doporučoval.

Druhej den ráno na to kouknu, padlí je fuč, ale je tam plíseň jako hovado. Stříkám previcurem a říkám si...první tejden květu, to snad ještě bude dobrý. Vlhkost na minimum tomu pomůže.

Další den ráno kouknu na kytky a jsou celý tečkovatý...takže svilušky?.....

Listy jdou do hajzlu -respektive jsem je sundal ty co šli skoro samy. Kytky vypadaj fakt smutně. Listy nic moc. Barva se během 3 dnů úplně vytratila. Myslíte, že to má smysl dojíždět tohle kolo? Zachańoval někdo takhle kytku na počátku květu? /konec prvního tejdne kvetu/....

Má smysl to zkusit dojet nebo to mám vyházet? To je konec tohle.

Old Post 08-03-2011 v 20:28 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 2

Každopádně sem napiš zmrda co ti prodal takhle na piču klony, aby nemohl ojebávat další lidi..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 08-03-2011 v 21:18 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 3

nebylo to přes grower, takze je to fuk. zkusim jeste par dni pockat a uvidim jak se to bude vyvijet. jelikoz jsem co se tyce konopi puntickar, tak me to hrozne sere a nuti do boxu furt cumet.

Old Post 08-03-2011 v 21:31 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 4

čau proč ty svilušky s otazníkem? ty bys viděl.a kdyz si postříkal kytky previcuriem tak plísen zmizela a objevily se tečky? nerozmíchal si spatne ten prásek a ze by to byli kousky jeho?
Musis zvážit ,jestli přišli o hodně listů, tak je to hodně zbrzí a jestli to teda vubec rozdejchaj a jestli se vyplati to vyhodit a kupovat rezy a utracet za elektriku v růstu a tak.A proč to musí bejt klonama? vsak valily krásně,a nas to musí bejt problem jinde, tečky se ti taky objevily po postřiku a jestli se vytratila barva tak to pohnoj ne?...chtělo by to fotku, zajima mě jak vypadaj.

Old Post 08-03-2011 v 21:44 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

zdar, jsi si jistej že to byla plíseň a ne reakce na ten první postřik?

Old Post 09-03-2011 v 15:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carlos
Stálý Člen

Karma uživatele Carlos - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 6

jasne ,ja nasplichal bioole ,proti listozroutum ,a listy zacali cernat a odmurat jak kdyby to byla vysoka toxikace fosforem ,jenze tam byla i oranzova a zluta barva ,takze bud prehnojeni nebo plisen ,ale kazdopadne je to jen tim postrikem .

Old Post 29-07-2011 v 21:23 PM
Carlos je offline   Profil uživatele Carlos   Find more posts by Carlos   Foto galerie člena Carlos   Click here to Send Carlos a Private Message   Add Carlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8879640 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív