Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zatemňovací balkón 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Zatemňovací balkón 2011 Příspěvek č. 1



Tě péro growers !

Letos mi zbyla jedna Euforie ze seminka zasazena +- 30.3.2011 , takze to je asi 70 dni na rustu od seminka .

Tet uz si lebeti na balkone , kde ma prime slunce od 11:00 po 18:15 a je v 6,5l kvetinaci.

Rano ji vytahuju v 8 a schovavam taky kolem 8me (jednou jsem ji zakryl az v 10 a podruhe jsem si vzpomel az v 9 , jinak kolem 8mi)

Na zakryvani jsem si postavil "krabici" z bile folie + aby to neprusvitalo tak jeste podklad pod plovouci podlahy.

Zalevam 1l vody kazdy den.
EC od 1,8 (14den květ 2,2ec)

Old Post 28-06-2011 v 21:44 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 2



Tady je ta "krabice"

Old Post 28-06-2011 v 21:46 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 3




10. den květu

Old Post 28-06-2011 v 21:47 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 4




14. den květu

Old Post 28-06-2011 v 21:49 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 5




17.den květu











Naposledy upravil power 07-07-2011 v 12:55 PM

Old Post 01-07-2011 v 19:13 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 6





23.Den květu



















Objevil se mi na listech nejaky deficit , koukal jsem a asi to bude deficit P , myslite ze mam zacit pridavat Bloombastic nebo PK 13-14 , zatim dostavala 6ml/l plagron bloom (2,2EC)

Old Post 07-07-2011 v 12:53 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 7






26.den květu


Začínají mi první problémy :/ Po celé kytičce se mi zacinají odbarvovat listy , některé už jsem zkoro žluté , můžete mi prosím poradit čím by to mohlo byt? Podle mě je asi na vině špatné PH držím ho mezi 6,1 -6,5 a nebo to je tím , že si napustím vodu do kýble a upravím vněm PH , pak tam ta voda je 4-5 dní a a každý den před zalitím ji zase upravím PH , ale druhý den je z 6,1 třeba 6,9 . A nebo mě ještě napadá že 1l každý den s 2,2EC je málo? Když je venku hodně teplo , tak se to rychle vypařuje , tak jestli nemám začít zalívat víc .

A ještě jsem koukal na karmu a někteří radí že už bych mohl přestat zatemnovat , myslíte že to přínese větší palice? Ty 2 hodinky světla navíc , bohužel už to ale nebude přímý svit , protože ráno je slunko za barakem a večer je zas za stodolou .

Doufám že pomůžete a za každou radu velké Díky

Old Post 10-07-2011 v 11:39 AM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 8

Nazdar,máš zřejmě malej květináč.Měl jsi na začátku květu přesadit do většího.
Hnojit na zeminu je lepší pokud není úplně proschlá.Tudíš nejdřív trochu zalít samotnou vodou.Pak teprv vodou s hnojivem.Nehnojit každou zálivku,ale prokládat vodou s enzymy,pak voda a pak hnojivo(každý vzlášť).Hnojit jednou 2X týdně s EC okolo 1.Víc je moc než kytka stihne vstřebat přes zeminu.

Je možný,že se ti zasolil substrát a zamkly se nějaký živiny.Z toho pak pochází nejčastější problémy s listama.

Pokud rostlina ztrácí pouze dusík je to normální.Žloutnutí největších listů od spoda kytky.

Osobně bych zaléval pokaždé česrstvou vodou a upravoval PH jen jednou.

Jinak celkově ta kytka vypadá celkem zdravě.

ZDAREC


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 10-07-2011 v 12:26 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 9





35.den květu

Bohuzel mi zacíná žloutnot čím dál víc :/ , Dal jsem na rady a střídal jsem zálivky s vodou a enzymy , ale žloutnutí pořád pokračuje .

Myslíte že když ji dám dneska 4ml/l plagron bloom + 1ml/l PK 13-14 tak by se to melo zlepsovat ne? Připadá mi to jako nedostatek P a K

Prosím

Old Post 19-07-2011 v 09:52 AM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 10

v tomdle stádiu to neni nic nenormálního, já už bych to nehrotil, jo kdyby byla v růstu tak ano..




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 19-07-2011 v 10:05 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 11

Jenže ma nějaký deficit , takže se to určitě projeví ve výnosu a navíc už je to podruhé co hnojím plagronem a v pulce květu mi to zloutne , takze bych byl rád kdyby mi nekdo napsal co ji chybí aby se mi to priste nestalo .

Tet me napadlo ze pouzivam asi 2 roky stary bloombastic , ale vypada v pohode ..

Jo a v realu vypada víc žlutě než na fotce .. Hlavně spodní listy + ty největší nahoře ..

Old Post 19-07-2011 v 16:32 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 12

Jestli to není, jak jsem tu kdesi tvrdil, zpúsobeno malým objemem květníku na tak velkou rostlinu. Ty kořeny to neutáhnou. Bude to žloutnout až do konce, listy postupně odcházejí, ale palice budou přesto přibývat. Ale je to čistá spekulace. Nemám ověřeno.

citace:
Původní příspěvek od MagicHerb
Nazdar,máš zřejmě malej květináč.Měl jsi na začátku květu přesadit do většího.


Tak na tom asi něco bude.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 19-07-2011 v 16:57 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 13

Je to v pořádku,když žloutnou jenom ty největší nejstarší listy.Jasný znamení,že kytka dozrává.Samo,že by bylo lepší,kdyby měla víc živin,který by mohla čerpat ze substrátu,ale pokud moc hnojíš na zeminu,tak to neni dobrý.Zasolíš substrát minerálama a Plagron Terra Bloom je na bázi bio + minerály(umělá sůl).To,že se moc zasoluje poznáš bílím povlakem na květináči z vnitřní strany květináče(vypadá to jako vodní kámen).Vypláchnout to skoro nejde,když se to usadí v substrátu.Výsledkem je štiplavá svíravá chuť pálící nebo svědící v krku a to podle množství obsažený soli,kterou kytka natáhne a nestihne zpracovat.Ukládá si to do pletiva.Proto nepřihnojovat na konci květu vůbec.Nechat kytku spotřebovat všechny živiny.Když už hnojit na hlínu,tak poloviční množství než se udává.Používat enzymy(nepřehánět to s nima - jsou nejvhodnější na kokos a hydro) nebo jiný přípravky na čištění substrátu nebo finální prostředky(ata clean-prý odstraňuje nejlíp sole ,final solution-lepší chuť,ripen alternativa místo finálu atd.)Budeš muset vyzkoušet co ti nejvíc vyhovuje.

Plagron jsem používal loni a předloni a docela jsem zasolil.Ne teda extrémě,ale bylo to znát.

Jo a bacha hodně kyseliny na upravování PH,taky zasoluje substrát.

Každopádně,čím míň dusíku bude do sklizně kytka mít v sobě tím víc bude chuť bez nežádoucí travnatosti.

Přeju pěknou sklizeň.

Základ máš dobrej


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 21-07-2011 v 20:45 PM

Old Post 19-07-2011 v 18:20 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 14

Ok díky moc za vycerpavající odpovědi , přímo tohle jsem potřeboval na doplnění mezer co mám , K+ Vám !

Old Post 20-07-2011 v 09:30 AM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 15

Tady jsem našel ještě pár typů na hnojení na půdu : né se vším je třeba souhlasit.Dost už jsem si toho ověřil a prakticky se pod to mohu podepsat,jako že to není uplnej nesmysl.

Indoor - možno použít universálně při deficitu živin

Sativas a sativa-Indicas se přihnojují nejlépe 1x živným roztokem s NPK 5-6-7 nebo 4-8-6 a 0,65 EC po cca. jeden měsíce od přesazování které bylo před fází květu. V této fázi jsou obvykle v den 45-50 kvetení. To je, když dochází k významné vlně vývoje nových palic. Některé živiny jsou nyní vyčerpány do jisté míry v nádrži a tekutého krmení může dát rostliny podporu. Na 2-3 týdnů před sklizní mají rostliny stále dost energie na to vstřebat a využít nové živiny.

Venku a skleník

Kontejner zařízení obdrží 2-3 mírné krmení tekutým květovým hnojivem 0.7-0,75 EC

V posledních 2 týdnech kvetení zastavit hnojení a nechat rostliny použít uložených živin v rostlinné tkáni a půdy přirozenou cestou. V posledních týdnech před sklizní rostliny prakticky "umírají" a absorbují jen malé množství živin.TAK TAK

Sorry za google styl překladu ,se mi to nechtělo moc přepisovat,ale snad je to jasné co by bylo vhodné udělat.

BONUS

Časté chyby v hnojení - a že jich není málo.Každý se stále učíme.Je good bořit mýty.


-nejistota a obavy nemá dostatek výnos
-pochyby, pH příznaky související s nedostatky
-pochyby, přírodní červeno-fialové zbarvení rostlin na nedostatek fosforu
-za použití doporučené dávky přípravku bez měření EC !!!
-není odečtení EC vodovodu z doporučených EC ??? - použít vodu s co nejnižším EC nejlépe destilka či dešťová
-s použitím vysoce živin v půdě, hydroponie, nebo "síla" růst a kvetení
-zpracování půdy, jako by to nenabízí žádné živiny pro rostliny
-pomocí malé kontejnery půdy a kompenzačních se standardním "krmení plán"
-spojeny s nízkou úrovní osvětlení pěstování se příliš mnoho hnojiva
-hnojení rostlin, které jsou naprosto zdravé (půda)
-hnojení sazenic (půda)
-hnojení rostlin před nebo po, přesazovat do čerstvé zeminy
-ignorování jednotlivých živin v rostlinách (kolektivní krmení)
-hnojení krytý s čistým guanem
-hnojení venkovní kvetoucí rostliny s čistým guano nebo rybí emulze
-za použití super-fosfátu hnojivo, PK 13-14, nebo dvouciferný NPK vzorce (tj. 15-30-15 nebo podobné)
-kombinace bud posilovače nebo PK 13-14 výrobky s živným roztokem
-není testování nových produktů na malé části rostlin(nejlépe nekonopných) jako první

Vše inspirace z http://www.mandalaseeds.com/cz/Guides/Navod-Hnojeni

Nejlepší bude si to ověřit zda li je to fakt či fáma.

Osobně se přikláním k tomu,že moc hnojiva škodí a EC metr je potřeba.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 21-07-2011 v 20:47 PM

Old Post 20-07-2011 v 18:28 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 16

45.den květu , šišky krásně orosené že se to s indoorem minulym neda srovnat .

Včera jsem musel odstranit 1 ze 2 hlavnich šišek , bohužel v ní byla plísen + 2 spodni šišky , taky plísen :/ Zkusil jsem zachanit cast te sisky na koštování , tak snad mě ta plísen nezabije Jinak ty plesnive sisky byly na spodnich siskach na ktere prselo , a ta hlavni , ta asik jak zacalo prset tak jsem to nestihl schovat , trosku na to poprselo + bylo snad zkoro 2 tydny pod mrakem , samy dest a chladno . No snad nám to počasí vynahradí na podzim .

Jinak včera asi poslední zálivka s hnojivama , dneska enzymy , zitra voda a pak asi Rippen , mám ještě zkoro 5L Finalu , ale je uz asi 2 roky stary , tak se bojim to pouzivat

Old Post 29-07-2011 v 15:20 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2020 - Auto balkónek 2019 - 12 odpovědí
16-07-2018 - AutoBalkon 2012 - 28 odpovědí
05-09-2011 - Zambova zahrada 2011 - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9842710 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív