Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První grow 400W růst + květ / hlína 8x / BigBudha XXL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Hlína První grow 400W růst + květ / hlína / 7x BigBudha XXL Příspěvek č. 1






Zdravím všechny growery a growřice

chtěl bych si zde udělat thread, je to můj absolutně první grow, takže účinek tohoto threadu bych viděl spíš v tom, abych zde mohl postupně ukazovat jak mi to jde, respektivě nejde a byl bych velice rád, kdyby jste mi s tím pomohli a abychom společnýma silama došeli ke zdárné sklizni.

Výbava skřině:
125W úsporka pro růst na rozjezd
Philips HPI-I 400W pro růst / Philips Son-T Pia Greenpower 400W
Filtr 360m3 Industry line
odtah je RK 125L 355m3
Mám to v cooltube včetně stínidla
Udělal jsem externí zvlhčovač, abych ušetřil už tak malé místečko ve skříni
Substrát je předpřipraven na první 4 týdny, ale v závislosti na prokořeňování rostlinek si myslím, že bude stačit i trošku déle. Je to substrát s kaufu pro zahradničení, PH odtoku - toho co proteče a následný výtok vody je od 5,5 - 6,5 podle infa na obalu substrátu.

Větráky mám dva, jeden klasicky a jeden věžový, venku dost hyc, tak je nechci moc smažit

Hnojky mám od GHE připravené na pozdějc a to:
Flora Bloom
Flora Micro
Flora Gro

PH a EC metry i s roztoky a PH +- ... měl bych mít tedy vše - SNAD
Začal jsem takto - kopíruju z wordu co si zatím vedu

1) Pátek 15.7.2011 semínka dané na navlhčený toaletní papír, přikryté další vrstvou v černé krabičce a celé dané do sáčku kvůli udržení vlhkosti
2) Neděle 17.7.2011 vyjeli klíčky, dávám do hlíny cca 1-2 cm pod povrch a jemně přikryju hlínou.
3) Úterý 19.7.2011 už jsou všechny kytí venku s napnutýma děložníma lístkama - tak rychle jsem to nečekal. Svítím úsporkou 125W pro růst a čekám, až mi hodí první lístky.
4) Čtvrtek 21.7.2011 - Lístky jsou venku, to je rychlost, asi jim chutná substrát. Teplota bohužel 29-30 stupnu, vlhkost 60-70 přes den a 90 přes noc, samožřejmě 18/6
5) Pátek 22.7.2011 - Přehodil jsem z úsporky na sodík 400W. Teplota kupodivu stejná 29-30 stupnu pri vlhkosti 60-70.

Kytí jsem vyndal s trsem hlíny v ruce a položil hlouběji až po děložní lístky. Kvůli udržení teploty tam mám dva větráky, tak s něma trochu mávali - proto to posazení níže.


Zajímalo by mne, jestli je zatím podle Vás všechno v pořádku. Zalívám každý květináč odstátou vodou a to cca 3/4L na jeden květináč obden. Květináče mají 11L, nechtěl jsem přesazovat a stresovat kytí - co názor to unikát, přistoupil jsem k takovémuto řešení.


Prosím o jakýkoliv koment, o jakoukoliv pomoc.
Světlo je cca 40cm od holek.

Přikládám pár fotek jak to vypadá teď.

Naposledy upravil Nojman 30-07-2011 v 18:02 PM

Old Post 22-07-2011 v 18:45 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 2

Páči sa mi ten nápad s vetráčikom v kýbli, možno to odkukám inač držím palce, máš to fajn.

Only indoor!

Old Post 23-07-2011 v 09:06 AM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 3

Díky, taky je to odkoukané Je to kýbl s dvěma otvorama. Jeden na potrubí, druhý na větrák a uvnitř je mebler. Díky tomu se mi daří shodit teplotu trochu níž a nemusím tak mít ten proklatě hřející sodík moc vysoko + samozřejmě vlhkost, ale tu mi to nedává takovou, jako bych si představoval. Je třeba tomu větráčku ještě zvýšit otáčky tak, aby to mlhu flusalo intenzivněji ;-)

Old Post 23-07-2011 v 10:49 AM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 4

ja som dnes objednal http://www.ebay.co.uk/itm/Hydroponi...8#ht_4108wt_905

Only indoor!

Old Post 23-07-2011 v 14:36 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

Hydro je nad mé zkušenosti, možná později, každopádně to vypadá jako slušná strojovna

Old Post 23-07-2011 v 17:59 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 6




Nevíte náhodou proč se mi takto kroutí lístky? :-/

Old Post 25-07-2011 v 14:01 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 7




Tak přidávám další fotky, je to 11 den od zasazení semínka do hlíny. Jak se holkám začínají zvětšovat listy, byl jsem nucen zmodifikovat větráky ve skříni, protože pod tím větrem už dostávali dost zabrat. Jinak PH ani EC nijak neudržuju, protože nemám měřáky, snad to nebude mít zásadní vliv na už přihnojenou hlínu. Jakmile začnu s chemií, ta mi PH a EC snad dorazí.

Old Post 26-07-2011 v 19:12 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Cau, mam dotaz kdyz zalejvas 3/4l vody obden, tak ti ty 11l kvetniky staci vyschnout ? Ja ze mi prijde, ze to skoro neni mozny obzvlast kdyz jsou tak maly.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 29-07-2011 v 10:06 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 9

Zdar. To ja absolutne netuším, jak si můžeš přečíst v názvu topicu, je to můj absolutně první grow, proto jsme čekal, že mi tady někdo spíš poradí, žal si první. S takhle velkou ochotou zdejšího osazenstva jsem nějak nepočítal...

Jink teď už to zalejvám 0,5l na květináč, stále obden. Jakou zálivku mi teda doporučuješ? Už ¨mi přišel i PH metr, takže PH udržuju ve vodě na 6,3 protože jsem se dočetl, že v půdě (SOIL) bych se měl držet vrchní hranice.

Díky za odpovědi a infa ; - )

Old Post 29-07-2011 v 16:23 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 10

Ako vidím tak ani tebe nerastú nejakou závratnou rýchlosťou. Ani tie moje nie

Only indoor!

Old Post 30-07-2011 v 10:55 AM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 11

Až na jednu, která je úplně malinká ač nevím proč, si myslím, že rostou celkem vklídku ... na moje očekávání celkem rychle Jsou to fotky z 15. dnu od vyndání semínek ze sáčku. Doufám, že dostačující tempo, nebo ne?

Old Post 30-07-2011 v 16:34 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 12






Rostou rychleji než jsem očekával. Přikládám fotky z 15 dne 18/6 čili od vyndání semínek ze sáčku. Jen jedna je nějaká malá a absolutně nevím proč, jede na stejné vodě, na stejném režimu jak ostatní. Vyzkoušel jsem ji na všech pozicích ve skříni a prostě je nějaká retardovaná
Na tvoje zkušenosti rostou opravdu pomalu?

Old Post 30-07-2011 v 16:37 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 13

Nie na moje ale na tie čo vidím všade naokolo a nato čo počujem od kamarátov. Tie moje idú akosi pomalšie ale čo už, no tak im proste nechám viac dní na rast

Only indoor!

Old Post 30-07-2011 v 16:57 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 14

A kolik plánuješ dát na růst? Vypadá, že nám to roste cca stejně

Old Post 30-07-2011 v 17:21 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 15

neviem koľko pretože teraz sa trošku začali ťahať ale asi cca 35 dni?? neviem ozaj

Only indoor!

Old Post 30-07-2011 v 19:57 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 16

Ok, aspoň mám nějaké vodítko, protože já vůbec netušil kolik :P Aspoň s někým se dá komunikovat, amígo, spolu to dáme do zdárného konce!

Old Post 30-07-2011 v 20:12 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1698130 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív