Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kush Skunk (Pukka seeds)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Kush Skunk (Pukka seeds) Příspěvek č. 1



Rad bych zacal o seeds bance.

Pukka se jevi jako seedbanka, ktera ma celkem solidni genetiku(co se nasich pozadavku tyce) a taky se snazi mit seminka dobre zaplacene. coz se mi zase tak moc nelibi a komu jo. Za tu vetsi cenu se snazi vyjit vstric zakaznikovi at dostane za sve penize to, co opravdu koupil a bali je do neznicitelneho baleni. Jak jde videt na obrazku, to by se musela ceska posta jo snazit!

mno teorie je za nama...... a jak to teda roste?


Za ty prachy celkem slabsi. Dost nestabilni, hodne narocne k rustove peci. Hodne ani nevykoukne nebo rostou pomalu (zdechlinky). Ale za to maj celkem solidni modely(aspon to tak zatim vypada). coz zase, jak to kdo bere. Z 10ks mi zbyly tri...... Tohle hovori samo za sebe......

Old Post 25-07-2011 v 14:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



nejaky kecy od vyrobce, je to skopceno z http://en.seedfinder.eu/

Pukka Seeds - Kush Skunk

Type Indoor/Greenhouse
Flowering 7/8 weeks
Yield 325-350g/m2
Hindu Kush and Skunk #1. A powerful resistant plant broard leaves and Christmas tree like appearance. Tanatalizing smell. This has a hashish taste with resin to match. Some people say morish but plainly seductive. With this Kosher Kush, it will be Christmas day every day. Ho, ho, ho. Ding dong merrily on high!

Strain: Kush Skunk
Breeder: Pukka Seeds
Location: indoor, greenhouse
Type: indica/sativa
Flowering: ~53 days

jak to vypada po povyhazovani plevy??

prvni pocit..... nedali mi nejake auto seeds??? holciny jsou cca 2mesice stare v rustu. fotky vlevo. Rostlina roste celkem pomalu, dlouho se vzpamatovava po stresu ale voni i tet takova ta skunkova vune vzhledove sativovejsi pheno. Ale ma neco v sobe z indici.
to by si myslim na zacatek stacilo a casem budu trochu hazet UP a fotky jak to teda kvete??? Doufam ze casem pomuze nekomu pri vyberu seeds......

Old Post 25-07-2011 v 14:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Kush Skunk (Pukka seeds) Příspěvek č. 3

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:42 PM

Old Post 25-07-2011 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Re: Kush Skunk (Pukka seeds) Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Bohempík
pukka a jejich druhý label doggies nuts už před nějakou dobou skončili...
víceméně se jednalo o ripoff některých klonů a odrůd, via jejich předražená "čistá" g-13 aj.
neříkám ale že tam nějaká slušná samice neválí
ať to roste



ukaz mi blazna co koupi neco takoveho Hindu Kush x Skunk 1 je si myslim zajimavy zavan z techle dvou znamych odrud. Gor kdyz pukka ma (kdyz rikas ze skoncili tak asi meli) nektere zajimave modely...

Old Post 25-07-2011 v 16:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onesoul1
Stálý Člen

Karma uživatele onesoul1 - 86% PěstitelskáKarma uživatele onesoul1 - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

jak na zacatku pises z 10 vylezlo 3 nejak jsem si vzpomnel na green house

Old Post 25-07-2011 v 17:16 PM
onesoul1 je offline   Profil uživatele onesoul1   Find more posts by onesoul1   Foto galerie člena onesoul1   Click here to Send onesoul1 a Private Message   Add onesoul1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od onesoul1
jak na zacatku pises z 10 vylezlo 3 nejak jsem si vzpomnel na green house


jestli se jedno, nebo dve nevylezlo..... dva nebo tri takove nejake makove a zbytek sel. myslim ze 6 ks jsem si nechal

Old Post 25-07-2011 v 18:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8985830 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív