Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Červencový autoflower - Syrup & AF NL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Organika Červencový autoflower - Syrup & AF NL Příspěvek č. 1

Protože bych brzy zapomněl, jaký je harmonogram mého growu, rozhodl jsem se, že se o radost z pěstování podělím s ostatními a průběžné výsledky budu psát sem.

Po zklamání s growem no-name semínek, kdy minimálně drtivá většina z kytiček je hermafroditních, rozhodl jsem se vysadit jako náplast na neúspěch nějaké AF kytičky, ze kterých snad ještě bude nějaká rozumná úroda. Na začátku týdne mi tedy přišla tato semínka:
5 ks Syrup (Buddha Seeds)
10 ks Northern Light AF (Growshop Seeds)


Semínka jsem chtěl dát rovnou do hlíny, ale přítelkyně trvala na naklíčení na vlhkých tampónech. Z politických důvodů jsem tedy ustopil a v pondělí šly Syrupy na tampóny. V úterý je následovala semínka NL. Ve středu už všem Syrupům koukaly klíčky, takže šly do hlíny, dnes je následovalo 9/10 NL, poslednímu klíčku se nějak nechce ven, tak ho tu mám na pozorování.

Pěstební substrát je mix substrátu od Agra s perlitem (cca 15 %) v 10l "květináčích" vyrobených z věder OBI (vyvrtané drenážní otvory, obaleny černou fólií). V tomhle substrátu rostly no-name pěkně, tak nebudu měnit. Na spodku je cca 1l hrubého štěrku, na něm čtverec netkané textilie a pak cca 1l keramzitu. To vše doplněno výše zmíněným substrátem.
pH výsledného substrátu je podle pH metru z několika měření 6,0 - 6,2, EC metr nemám.

Kvůli extra hnusnému počasí, které tu teď panuje, jsem se navzdory doporučení nepřesazovat AF odrůdy rozhodl zatím hodit naklíčená semínka do kelímků na okno. Do květináčů půjdou hned, jak budou mít tak 5 cm a trochu se umoudří počasí, nechci, aby kořínky příliš prorostly a kytičky měly "šanci poznat", že je přesazuji jinam. Na druhou stranu nechci riskovat vyplavení nebo vyhnití semínek v tom hnusu venku.

Takže ještě jednou stručně harmonogram:
18. 7. - Syrupy na tampón
19. 7. - NL na tampón
20. 7. - 5/5 naklíčených Syrupů do kelímků
21. 7. - 9/10 naklíčených NL do kelímků


A teď co mám v plánu dále:
Jak jsem zmínil, kytičky půjdou do hlíny nanejvýš při dosažení 5 cm. Květníky budou umístěné na plošině na svahu směřujícím na jih, kam slunce svítí (pokud svítí) prakticky celý den. Na začátku jim možná udělám čepičky z PETek, pokud bude horší počasí, aby je to moc nepotlouklo.
Někdy kolem třetího týdne zkusím přihnojovat výluhem netopýřího guana (které mám díky netopýrům na půdě zdarma) podle receptu 2l nakvašeného zahorka připraveného výluhu (1l guana dolit vodou na objem 2l) na 120l zálivky. Žádné jiné přihnojování v plánu nemám, čili (až na hnojiva v Agro substrátu) se bude jednat o bio grow
A hlavně doufat, že se počasí zlepší a sluníčko kytičkám taky pomůže vyrůst.


K výrobě zálivky z guana jsem toho moc nenašel, tak budu rád za nějaké tipy ostatních pěstitelů. Další připomínky a rady (snad kromě názorů, že předpěstováním si akorát kazím výnos) uvítám samozřejmě také

Old Post 21-07-2011 v 14:12 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 2



A samozřejmě přidám i nějaké obrázky pro ty, kterým se nechce číst ten můj sloh

Obrázek 1 - líheň v celé své kráse (akorát se stala menší chybka a někam se přimíchal jeden květináč bez semínka, který čekal na opožděnou sestřičku... kde je, to se uvidí za pár dní)










Obrázek 2 - skupinka Syrupů pěkně vedle sebe - snad se do neděle začne na vršku zelenat

Old Post 21-07-2011 v 14:32 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 3

To s tymi zivinamy by som poriadne premyslel...v tretom tyzdni rastu ostava teoreticky 5 tyzdnov k zberu....ani sa nenazdas a budes nasadzovat flushing...asi by som fakt na tvojom mieste pouzil poriadne predhnojeny substrat a pripadne hnojenie zalievkou by bolo do toho siesteho tyzdna mozno polovicne.

Old Post 21-07-2011 v 14:40 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4

Takhle - hnojit chci určitě až potom, co kytičky budou vypadat nějak bytelně. Nechci hnojit nějaké mrňousy a riskovat spálení, to radši budu mít menší výnos a zdravé kytky. Počítám, že v tom třetím týdnu už budou dostatečně silné, možná dostanou nějaké krmení už o něco dřív, kdyby se jim dařilo. Samotný substrát od Agra je ale dopovaný Kristalonem "na 6 týdnů", takže kytky na růst živiny určitě mít budou. A až zesílí, tak přidám guano, které by mělo obsahovat hlavně fosfor na podporu kvetení.

Old Post 21-07-2011 v 15:09 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 5

Praveze prve tyzdne by mali predurcovat ake ti to vyrastie,lebo potom to uz nasadzuje kvet,takze su dost dolezite.Aj ked som si vsimol ze pekne sa tahaju aj pocas tych par tyzdnov kvetu.Inak ohladom automatik je vacsinou vseobecne uznavany dobre predhnojeny substrat.

Old Post 21-07-2011 v 15:19 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 6

Zdar,

já jedu taky AFNL a hnojil jsem v podstatě od začátku viz. můj thread http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 a myslím, že jim to vcelku nevadilo, ale nevím jestli to mělo alespoň nějakej účinek... každopádně bych se toho zas až tak nebál... ať se daří a budu sledovat...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 21-07-2011 v 19:14 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 7

čauky já osobně mam taky NL auto a na růstu jsem nehnojil vůbec a kdiž začal květ tak byly vysoký kolem 60 čísel takže neni u tohoto modelu potřeba na růstu vůbec hnojit jsou ze všech af nej....ok

Old Post 21-07-2011 v 20:30 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Syrup - 1. den růstu Příspěvek č. 8





Tak se Syrupy dnes vyklubaly na svět a čekají na sluníčko, které zatím ne a ne vykouknout... Jeden z mrňousů byl uvězněný ve slupce semínka, tak jsem mu trochu pomohl a teď už má pěkně rozvinuté svoje lístky na světlo. Jen jeden ještě čeká, asi se mu do toho hnusného počasí nechce

NL zatím čekají v hlíně, dnes devět naklíčených semínek následovalo poslední, u kterého se ale bojím, že pojde. Začalo totiž lézt ven špatnou stranou a první, co vykouklo, byly děložní lístky - semínko totiž neprasklo podélně. Opatrně jsem ho tedy žiletkou nařízl podél a hodil do hlíny, třeba si ještě uvědomí, co má dělat.

A teď fotky:
Foto 1: všechny kytičky pohromadě


Foto 2: první Syrup, který byl vyklubaný už ráno








Foto 3: uvězněná kytička po operaci, vzpamatovala se rychle







Foto 4: opozdilec - zatím kouká jen stonek, lístky se ještě tahají z hlíny

Old Post 22-07-2011 v 19:03 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

S - 8. den; NL - 7. den Příspěvek č. 9

Tak po pár dnech sluníčka přišlo zase počasí tak hnusné, že se mi ani nechce pro foťák a jít fotit, ale hned jak vykoukne sluníčko a holky roztáhnou listky, hned je zachytím na křemík Takže jen textový update se situací:

NL se vyhrabaly všechny během soboty, čili den po Syrupech. Jeden ale nepřežil "porod" a měl poškozený stonek pod děložními lístky, které postupně uschly - R.I.P. Stonek sice pořád roste z hlíny výš a výš, ale děložní lístky mají vzezření sušené bazalky, ze zvědavosti je pořád v líhňovém kelímku a uvidím, kdy to vzdá i zbytek rostlinky... Poškozené semínko se nakonec rozpadlo na dvě části, jedna vypadá jako děložní lístky s krátkým kořínkem, z druhé části roste šíleně malá rostlinka. Na 90 % z nich nic nebude, ale je mi líto je i tak odepisovat.

V neděli (nebo pondělí?) ale šel největší Syrup na zkoušku do "květináče". Prospívalo mu to, tak byl následován zbytkem Syrupů a NL ve středu 27., vše do květináčů, jen 3 NL šly do zeminy z OBI se zbytky perlitu a prohnojené slepičinci - vykopaná jáma má objem asi 80l. Uvidíme, kterým se bude dařit více.

Aktuální situace je taková, že chčije. Navzdory tomu kytičky pořád rostou, největší Syrup má už dolní patro nejméně 5 cm široké a další patro je jasně patrné. NL jsou menší "o den", jeden ale trošku dostal čočku v noci při dešti a lehce se nalomil stonek - zasypal jsem ho tedy ještě trochou hlíny a nasadil mu čepičku z PETky, snad to ale nebude tak zlé. Tak během týdne počítám s prvním pohnojením "květináčovek" kvašeným guanem.

Old Post 30-07-2011 v 18:07 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 10

Tak při dnešní večerní kontrole mě čekalo nemilé překvapení - na jednom ze Syrupů si pochutnávala svinka, a to na stonku na úrovni substrátu. Když jsem přišel, stonek už byl dost nakousaný a kytička ležela na hlíně jen na vlásku. Pokusil jsem se ji tedy přihrnout hlínou, přikrýt PETkou a s obavami budu čekat, co bude dál. Skoro mám teď podezření, že poškozená kytička z předvčerejška je taky prací svinky... Ta se naštěství vzpamatovala, tak doufám, že tahle to zvládne taky.

Old Post 01-08-2011 v 20:59 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

S - 12. den; NL - 11. den Příspěvek č. 11





Protože se nám na dva dny udělalo konečně hezky a holky se pěkně vytáhly, nakonec jsem se dokopal vzít foťák a vyběhnout na zahradu. Všechny kytičky už mají první patro široké přes 10 centimetrů, největší Syrupy už mají druhé patro takřka stejně široké. Bohužel, nájezd svinky jeden ze Syrupů nepřežil - začal rychle usychat a od smrti na sluníčku ho zachránilo jen umístění do sklenice s vodou. Vzhledem ke stáří a stavu rostlinky je ale nepravděpodobné, že by ještě pustila kořeny. Od teď si na ně dávám sakra pozor - potvrdil jsem si to i jinde, že jsou svinky pro malé sazeničky opravdu hodně nebezpečné a stonky a děložní lístky jsou pro ně oblíbenou večeří. Nejméně tak týden bude trvat, než kytičky dorostou do nějaké výšky a přestanou je zajímat. Z původních 15 semínek už si tedy slunce užívá jen 12 slečen, které se snažím opatrovat jako oko v hlavě. Pak tu mám z poškozeného semínka ještě dvě srandovně malé bonzaje, které rostou rychlostí asi 2 mm za týden...

A teď k fotkám:
Foto 1 - Celé osazenstvo pohromadě. Jsou na jiném stanovišti, než na kterém je chci mít, ale sem to mám asi o 15 schodů blíž, což se hodí na noční protisvinkové kontroly.



Foto 2 - Bezkvětináčový outdoor - 3 NL holčiny v záhonku, kam svítí slunce od rána do večera. Jsou trochu menší než květináčovky - za to může asi zemina, které je hnojená jen slepičinci a není to předhnojený substrát od Agra. Jako měřítko jsem přihodil krytku od objektivu - průměr přes 52 mm.




Foto 3 - Válečný veterán - NL po útoku svinky na děložní lístky. Narozdíl od Syrupu s překousaným stonkem se přes to naštěstí přenesla. V důsledku toho je oproti kolegyním nejmenší.




Foto 4 - Největší Syrup, který už má druhé patro šiřoké přes 10 cm a chystá se brzy roztáhnout patro třetí.

Old Post 03-08-2011 v 15:51 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 12

Tak i přes ponuré počasí kytky rostou jak z vody. Syrupům už trochu mohutní stonek, když jsem je teď byl po dni pryč zkontrolovat, nestačil jsem zírat. Udělal jsem ale dvě opatření - jedno proti svinkám - kolem každé sazeničky je teď uřízlý půllitrový kelímek a svinky ani známky jejich návštěvy jsem u kytek nepozoroval *klep klep na dřevo*. Druhé proti dešti - kytičky dostávají od mraků trochu větší zálivku než je třeba, proto jsem nad ně hodil slunečník a podívám se, jestli nenajdu nějakou fólii nebo něco podobného, ze které bych udělal stříšku. Hlavně se brzy chystám hnojit a nechci, abych pohnojil a déšť následně všechno vypláchl.

Všiml jsem si jen malých teček na některých listech, ale už tam jsou celkem dlouho a nemnoží se, pravidelně kontroluji listy na přítomnost savých potvor a nic jsem nenašel. Pokud se přece objeví, postřik je přichystaný. Ještě jsem pozoroval u jednoho Syrupu poškození mladých lístků, které u řapíku pár dírek, což bych viděl na nějakou potvoru, kterou se mi ale nepodařilo přistihnout a vada je jen na jedné rostlině, proto budu raději sledovat, co se bude dít dál - vzhledem k tomu, že kytky kontroluji nejméně třikrát denně, snad nebude pozdě.

Fotky přidám až se zase vyjasní, v dešti se mi s foťákem po zahradě běhat nechce

Old Post 05-08-2011 v 17:06 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

S - 18. den; NL - 17. den Příspěvek č. 13




Tak nyní jen menší fotoaktualizace bez tradičního slohu. Kytky rostou, dneska dostaly zálivku s mírným pohnojením - 1 ml Alga-Bloom na litr vody (1/4 dávky). Objevily se nějaké problémy na listech, uvítám radu, více zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...3950#post983950
Během týdne ještě pojedu do zahradnictví koupit Polyversum na preventivní postřik, který dostanou nyní a pak po nějakých 4 týdnech. Vzhledem k tomu, že v září bude asi celkem vlhko, chci se co nejvíce chránit před plísní.


Foto 1 - Všechny květináčovky pohromadě. Nad nimi umístěn zrovna složený slunečník s igelitovou fólií místo látky - úprava na 20 minut a jednodušší, než vymýšlet nějaké sofistikované zastřešení.






Foto 2 - Osazenstvo záhonku. Plevel a tráva okolo bude chtít pomalu vysekat.






Foto 3 - Největší Syrup - na šířku něco kolem 20 cm.

Old Post 09-08-2011 v 14:40 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 14

Máš to super! Snad ti to všechno vpohodě dojede. Co se týče těch listů, tak já měl stejnej problém, tak jsem koupil Insecticid (myslím že to je FAST v rozprašovači) a na dalších listech se mi to po týdenním postřiku už neobjevilo...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 09-08-2011 v 16:32 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 15

Díky Myslíš ty odbarvené fleky na listech? Zatím jsem postiženou rostlinku stříknul Agrionem Delta, který jsem měl zrovna doma po ruce (měl by účinkovat na savé škůdce), a jak jsem psal vedle, koupím asi ještě lepové desky na třásněnky. Uvidím, jestli se mezitím objeví fleky i jinde, pokud ano, tak to vidím na Spintor nebo Mospilan. Koukal jsem, že tobě to taky roste jak z vody, tak držím palce, ať nedorazí plíseň.

Old Post 09-08-2011 v 18:19 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ni7R0
Stálý Člen

Karma uživatele Ni7R0 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Ni7R0 - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 16

Tak dnes všechny holky dostaly postřik Polyversem (do skanutí a ještě trochu navíc) a taky trochu chytré houby do zálivky. Zároveň jsem jim sundal límce, slimáci k nim nepolezou a svinky už očividně kytičky nezajímají, teď jim to víc sluší.
Problém je jen s jednou poškozenou kytkou, všiml jsem si, že je lehce poškozené i další patro. Nevím, jestli to není plíseň jako v tomto tématu, na druhou stranu kytku denně fotím a nepřijde mi, že by se fleky zvěšovaly nebo přibývaly. A pokud to je nějaká parazitická houba, třeba s ní zatočí Polyversum. Tak uvidíme...
Další Syrup zase roste nesymetricky - namísto 3 lístků na obou stranách druhého patra má druhé patro na jedné straně 1, na druhé tři lístky. Třetí patro má na jedné straně pět, na druhé tři lístky, navíc pak ještě nad prvním patrem na jedné straně nevyrůstá boční větev - jsem vážně zvědavý, co se z toho nakonec vyklube za mutanta
Dále jsem také každý květináč opatřil jmenovkou a zítra se pustím do experimentování s hnojením - něco dostane guano, něco plagron, něco (zatím ?) nic

Old Post 11-08-2011 v 18:17 PM
Ni7R0 je offline   Profil uživatele Ni7R0   Find more posts by Ni7R0   Foto galerie člena Ni7R0   Click here to Send Ni7R0 a Private Message   Add Ni7R0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1885650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív