Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dosvětlení spodků rostlin pomocí fluorescenčních zářivek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Dosvětlení spodků rostlin pomocí fluorescenčních zářivek Příspěvek č. 1

Dosvětlení spodků rostlin pomocí fluorescenčních zářivek.

Mám v plánu dosvětlit box zářivkama od osramu, zářivky fluora 36W 120cm délka. Ovšem do našeho groweshopu dorazily pouze zářivky Sylvania standard a Sylvania Luxline plus daylight deluxe. Zajímlo by mě, jestli někdo neví jaká z těchto zářivek je vhodnější pro KVĚT, popřípadě, jestli někdo neví, kde se dají sehnat na tyto zářivky popisky či parametry. Jinak veškeré názory a rady sem ;-)

Old Post 23-05-2011 v 20:51 PM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

Jestli chceš mít pěkné spodky, tak pěstuj vertikálně.. Jinak spodky otrhat, zbytečně berou energii vrcholovkám.

Old Post 23-05-2011 v 21:04 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 3

Pro květ použij zářivku, která bude mít teplé světlo,
za označením watáže je:

36W/827- to 27 znamená 2700K- teplé světlo,
/865- 6500K denní studené světlo

čím teplejší tím je číslo nižší HPS má většinou 2000K

Old Post 24-05-2011 v 12:42 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 4

Diky, prubezne budu hazet fotky do fora :-)

Old Post 26-05-2011 v 06:38 AM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 5

Co takhle Sylvania gro-lux. ?

Old Post 03-06-2011 v 03:57 AM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 6

Už to tu jednou bylo .. svitit spodkum je zbytečnost .. lepší je otrhat at davají sílu do vrchnich palic a zbytečně nevyžuvují spodky, z kterých stejně je prd ..

Old Post 03-06-2011 v 06:56 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pudge
Nový Člen

Karma uživatele Pudge - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

Pro mě to zbytečné není. Mám 300W LED od mazara a k tomu ještě 125w úsporku. LED světlo nemá zdaleka takový světelný tok, jako třeba sodík. Takže nechci riskovat to, že bych měl řídké palice. Každopádně roste to nádherně. Možná dělám nějaké chyby, ale první grow musí být pokud možno co nejlepší, ať se mi vrátí investice, terá nebyla zrovna malá.
Každopádně teď mám nějakých 500W ve světlech, tak to snad bude stát za to.

Old Post 04-06-2011 v 09:46 AM
Pudge je offline   Profil uživatele Pudge   Find more posts by Pudge   Foto galerie člena Pudge   Click here to Send Pudge a Private Message   Add Pudge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mliko
Stálý Člen

Karma uživatele mliko - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 8

Máš fotky ? Mě zase napadlo každej den květu vždycky na 20 minut zapnout nějaký UV světlo... jsou to nízký watáže a používají se do akvárek... Mělo by to teoreticky podráždit palice a měly by produkovat víc lepení... a pokud to tu někde je, tak mě upozorněte prosím... díky

Old Post 20-07-2011 v 23:59 PM
mliko je offline   Profil uživatele mliko   Find more posts by mliko   Foto galerie člena mliko   Click here to Send mliko a Private Message   Add mliko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8395320 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív