Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Prelom rastovej fázy na kvetovú
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
snoweagle
Nový Člen

Karma uživatele snoweagle - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 20  

Prelom rastovej fázy na kvetovú Příspěvek č. 1

Čauko ludia, chcel by som sa spýtať kedy prepínajú outdoor rastliny z rastu na kvet, respektíve kedy treba začať hnojiť hnojivom na kvet. Doteraz som to hnojil iba hnojivom Plagron Start Up a rastlinky majú aktuálne asi 25 - 50 cm a začínam sa báť že je to na túto dobu velmi málo.Na nete som našiel aj presný rozpis ako by sa tými hnojivami malo hnojiť ale neviem či je to aplikovatelné aj na outdoor.
Ide o odrodu Frisian Dew od DP. Poradte mi prosím a povedzte čo si o tom myslíte.

Za každú odpoveď Ďakujem

Old Post 18-07-2011 v 22:28 PM
snoweagle je offline   Profil uživatele snoweagle   Find more posts by snoweagle   Foto galerie člena snoweagle   Click here to Send snoweagle a Private Message   Add snoweagle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 2

Zdar,
kytky začnou viditelně nakvétat až tak koncem července, ale moje zkušenost je taková, že většina modelů má ještě v půlce září čas, ale pak to frčí a týden po týdnu to houstne.
Budď rád za takové kytky, moje jsou ještě menší. Přechod na květ můžeš stimulovat květovým hnojivem, ale to až někdy koncem toho srpna. A nezapomeň pak přihnojit i růstovým hnojem, protože při "přepnutí" to ještě chvíli roste

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 19-07-2011 v 05:39 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aukro503
Stálý Člen

Karma uživatele aukro503 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 44  

Obecné z růstu na květ Příspěvek č. 3

Čau groweři.. Zajímalo by mě když jsem ted vyměnil růstovou výbojku za květovou.. Tak za jak dlouho poznám až se začnou vytvářet palice?? Jinak mám ve skříni 3 fem. kytky a je to skunk kříženej s 31x skunkama tak jsem zvědavej.. Mám je vcelku dost přerostlé tak mi prosím poradtě co s tím.. Díky všem za rady..

Old Post 21-07-2011 v 08:15 AM
aukro503 je offline   Profil uživatele aukro503   Find more posts by aukro503   Foto galerie člena aukro503   Click here to Send aukro503 a Private Message   Add aukro503 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Ahoj, víš o tom, že musíš přepnout na 12/12? Tvůj příspěvek jsem pochopil tak, že si myslíš, že když vyměníš z růstové na květovou tak tam začnou rust palice. Ono palice by ti vyrostly i pod rustovou, pokud by jsi přepnul, ale byly by menší a řidší. Pokud jsi přepnul s výměnou výbojky a ja to blbě pochopil, tak se ti první náznak květu objeví tak do 7 dnů.

Old Post 21-07-2011 v 09:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0228290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív