Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Bloodyho Bezúdržbový Pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 17

Jeste budu reagovat na muj posledni prispevek:

Kytky zacly kolem 30. dne docela dost zloutnout. Myslim si, ze to bylo zpusobeno vysazenim slozky mikro a tim padem mely jeste kytky nedostatek dusiku a vycucly si ho z listu. Ted jsem jim opet dal nejaky ten dusik navic a kytkam se to libilo a opet se trochu zazelenaly, ikdyz jsou stale jeste dost zlute.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 14-08-2011 v 16:47 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 18

[účet odstraněn]

Old Post 06-11-2011 v 16:50 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 19

olala, nejak jsem to tu zazdil ... budu se snazit to nejak napravit

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-02-2012 v 16:29 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

tak nakonec prisla skizen :D Příspěvek č. 20






Zdarec groweri

Po dlouhe době se hlasim se zaverem meho reportu. Bohuzel jsem byl nucen diky nabidce práce, která se neodmita venovat tomuto kolu méně casu, nez jsem původně chtel …. Vymluvy apod vsichni zname

A nyní něco malo o blumatech:

Urcite je to vynikající moznost pro ty, kteří nemaji moznost pravidelneho zalevani a zaroven pestuji v malych kvetinacich. Kytky nemely vetsi problem v prubehu pestovani co se zavlahy tyce. Problem však nastal, při hnojeni. Ackoliv jsem mel cisty kokos a snazil, jsem se pravidelne proplachovat a merit pH, EC a kdovi co ještě, jsem se nakonec dockal menšího deficitu dusiku spolecne s mírným zasolenim media. Urcite by to chtelo pravidelny proplach (ale opravdu pravidelny ) a zaroven si ještě trochu vyhrat s hnojivy. Casem snad uz na vsechno prijdu. Mezi obazky mam tabulku s mym planem hnojeni a jinym infem tykajícím se kytek.
Shrnuti: do 3,4 l kvetinace je jeden blumat bezproblemu ( se sesti litrovými uz je problem, asi by byla potreba koupit si na vetsi kvetinace tropf blumat s delsim senzorem, aby se zajistilo radne zaliti celeho kvetinace a ne pouze horni poloviny …).
Se zalivkou problem nebyl, při pouziti s hnojivy je třeba si pamatovat na providelny proplach pěstebního media.

A ted jak mi to rostlo:
Kytky byly 19.8. naposledy zalety hnojivy a pote uz nasledoval celkem 10 dnu trvajici flush az do kosy která probehla 28.8. Celkem to vychází na 58 dnu kvetu. Bohuzel Shiva skunky zacaly trochu vyhnivat ze stredu palic, takze musely jit pryc z boxu par dni od zacatku flushe. Mandaly vydrzely bezproblemu az do sklizne, ale urcite by ještě tyden minimalne snesly. Ale stehovani nepockalo, takze to muselo jit vsechno pod kudlu.
Z vysledku jsem byl ale velice prijemne prekvapen, protože Shiva Skunky mely okolo 20 g (a to jsem musel tretinu vyhodit), ale Mandaly to zachranily krásnými 140 g zlatavých nugetu (vazeno se stonky, takze se da urcite trochu z vahy ubrat, ale byl jsem hodne prekvapeny, jak jsem videl tu vahu…). Skoda jenom, jsem to musel sekat tak brzo, protože chutove ani stavove to ještě nebylo uplne dokonale vyzrale.

Celkem se toto kolo vydařilo, ke konci se docela hodilo, ze to byl vicemene bezudrzbovy system ...

V teto skrini jsem jeste na dalku odjel masterkush x skunk, ale to uz bylo o necem jinem - nemel se o to kdo starat, takze jsem nakonec byl rad za krasnych 100 g. Tady urcite byla i chyba ve velikosti kvetinacu, takze 3,4 l max.

ted jeste fotky:

foto c. 1: shiva skunk - tady byla plisni napadena jedna vrcholovka, ale pouze minimalne

foto c. 2: celek pred sklizni - vse je pripraveno na urezani stonku.

foto c. 3: a jak to vlastne vypadalo shora

foto c. 4: detail palicky ... co dodat

foto c. 5: priprava na zaverecny triming, ale stejne nebylo moc co strihat protoze zalistnenost palic byla minimalni ...

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Naposledy upravil BloodyBeer 08-02-2012 v 16:57 PM

Old Post 08-02-2012 v 16:40 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Luxus!

Naposledy upravil 25-06-2013 v 10:28 AM

Old Post 02-06-2013 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0654180 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív