Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Můj první Autoflower Outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Pongo
Čau,

nebál bych se toho je předpěstit v těch kelímkách.... jak budou trochu schopný tak do země.... jsem to tak udělal a žádnej problém.... kdyžtak mrkni jak malý jsem je přesazoval .... ta kytka o tom ani nevěděla ...


Hele az si nieco nastudujes o autoflower odrodach tak potom rad druhym ... ked sa oberas o vynost ty je to tvoja vec tak neoberaj aj ostatnych ! a hlavne novacikov ktory sa ucia oni potrebuju rady na urovni profesionala tod vsio

Old Post 09-07-2011 v 13:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 18

to killer69:zdar kolego jak si přišel na to že Pongo neví nic o automatech???když si otevřu jeho thread tak mi nepříde že o tom nic neví!!!pouze radil kolegovi jak to dělal on ale nikde neni napsáno že to tak má udělat...takže nechápu tvojí reakci???

Old Post 09-07-2011 v 15:05 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 19

Lidičky místo toho hádání jste mi spíš mohli poradit jestli mám semínka zasadit před nebo po bouřce..ale i tak, díky za každou radu, pokud si nějaký rady protiřečej, vyberu si tu, která se zdá mě.. A hádat se můžete i přes PMko.

Old Post 09-07-2011 v 17:31 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 20

Po burke ak bude megasilna tak ti semena kludne moze vyplavit z pôdy.



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 09-07-2011 v 21:42 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

ja som tiez za to aby si neriskoval racsej splachnutie semienom tak ich zasad po burke nigdy nevis nech sa dari

EDIT: nezabudni pred zasadenim jemne prevlchcit zeminu odstatou vodou pokial je sucha a seminka daj cca 2 cm pod zem klicikom smerom dole

Old Post 10-07-2011 v 08:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Zasazení semínek :) Příspěvek č. 22



Takže.. Semínka jsem zasadil, zalil a přiklopil PET lahví..Na pár míst jsem nasypal trochu Vanishe a ted jenom čekat jestli se všechny chytí..

Ale abych se přiznal, větší strach mám z jednoho chlápka, kterej na mě divně zíral když jsem vylejzal z těch křovin..Doufám že tam nepůjde, protože bydlí kousek od toho místa..Snad si myslí, že jsem tam byl na WC

Old Post 10-07-2011 v 15:31 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Upozornění Příspěvek č. 23

Ked je vtom ze si tam bol wc tak je to ok, ale ked ta este zopar krat natom mieste uvidi bude mu to podozrive. Tak si davaj bacha



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 10-07-2011 v 16:00 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 24

Zdarec kolego jen malá rada:ten Vanish si schovej na potom až budou kytky větší a nebudou jim stačit petky,ale pořád bude šance že je slimaci vožerou...ted je tam na prd protože neznam slimáka kterej prokouše plast a hlavně si zasíráš půdu chemkou...jinak to vypadá dobře,ale příště vem semena a dej je rovnou do země protože při přenášení a usazování semen mužeš poškodit klíček a máš prd...

Old Post 10-07-2011 v 20:36 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Upozornění Příspěvek č. 25

Tak večer chcalo jak z konve, doufám že mi to nevyplavilo semínka nebo nepřevrátilo PETky.. Bohužel se tam dneska nedostanu, tak můžu jenom doufat..

Old Post 11-07-2011 v 11:21 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 2x Syrup - balkón :) Příspěvek č. 26



Tak, dnes jsem ošmikal ty 2 Syrupy z balkónu, voněj krásně, ale asi toho moc nebude.. Můžete tipovat, kolik g z toho asi bude, vítěze čeká dobrý pocit




Můj tip je tak 6g na kytku Když toho bude víc, budu spokojenej

Old Post 12-07-2011 v 13:50 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 4. den :) Příspěvek č. 27






Dneska jsem se dostal na políčko a docela se mi ulevilo, že PETky zůstali tam, kde měli Samozřejmě tam bylo plno mrtvol slimáků a šneků, což bylo celkem nechutný ale lepší než kdyby mi to sežrali..

Foto 1: První dojem












Foto 2: Detajl na zvířátka












Foto 3: Řada Syrupů












Foto 4: Řada Mazar, PL, BB












Foto 5: Políčko po očistě

Old Post 13-07-2011 v 19:08 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 4. den :) Příspěvek č. 28




Co se týče Syrupů, ty mi rostou krásně, všechny jsou venku a tvoří první pravé lístečky

Old Post 13-07-2011 v 19:16 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 4. den :) Příspěvek č. 29




Ale v druhé řadě Blueberry a Mazar zatím nic, Polar Light už taky vyrostl

Foto 1: AutoMazar














Foto 2: Polar Light














Foto 3: AutoBlueberry

Old Post 13-07-2011 v 19:21 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 8. den :) Příspěvek č. 30




Je to špatnýý..

1 Syrup zmizel a zbyl po něm jenom kousek lístku, asi si na něm pochutnal nějakej brouk..
Ostatní 2 Syrupy povyrostli o malinkej kousek, ale držej se..



Polar Light se taky drží a povyrostl..



Automazar a Autoblueberry mám doma na ,,jednotce intenzivní péče,, , protože Mazaru se zlomil klíček, a zbyli tam jenom lístky, pochybuju, že se chytne..Blueberry teprve ted začala klíčit, ale semínko bylo vyplavené úplně někde mimo..



Foto 1: Takhle vypadaj Syrupy

Foto 2: Polar Light

Foto 3: To, co tam ted zbylo

Old Post 17-07-2011 v 11:37 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Palec dolů Příspěvek č. 31

AutoMazar to nepřežil

Old Post 18-07-2011 v 11:46 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 32

mno jestli nebylo lepší je předpěstovat v těch kelímkách když jsi je dával ven

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 18-07-2011 v 12:47 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí
01-07-2012 - Nejrychlejší Aoutoflower pro outdoor - 11 odpovědí
10-08-2011 - muj 1st autoflower - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0577210 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív