Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Můj první Autoflower Outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Úvod :) Příspěvek č. 1


Ahoj, našel jsem takovej malej plácek zarostlej keříkama (bývalá skládka), kam nikdo nechodí Vybral jsem si tam ideální místo, zatím jsem si jen vyšlapal malý políčko cca metr x 75 cm..Okolní keříky jsou vysoký cca kolem metru, takže dobrá schovka Dneska ho pěkně zryju, prokypřim a lehce prohnojim granulovaným kravským a slepičím hnojivem

Semínka jsem si vybral tyto:

1x AutoMazar
1x AutoBlueberry
1x PolarLight 2
1x Syrup

Už mi přišli, ale zatím jsou na poště, kde je přes svátky zavřeno, takže ve čtvrtek tam skočím a hned dám klíčit do kelímku a cca po 2 týdnech přesadím na políčko

Naposledy upravil Mithril 08-07-2011 v 21:15 PM

Old Post 05-07-2011 v 13:50 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Políčko :) Příspěvek č. 2


Tak! Políčko je zryté a prohnojené, běhá mi tam pár slimáků a šneků, tak se mrknu do fóra jak na ně, aby mi nesežrali moje bylinky

Naposledy upravil Mithril 08-07-2011 v 14:10 PM

Old Post 05-07-2011 v 18:00 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

Na slimaky kup Vanish Slug rozjebe ich to na 100%.
Mas slusny vyber modelov su to fem.?
A pocuj to ich chces dat do kelimka a potom presadit do zeme?



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 05-07-2011 v 22:39 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 4

Jo Vanish jsem měl v plánu koupit Jinak všechno jsou feminizovaný samonakvétací odrůdy Mám v plánu nechat naklíčit semínka ve vatě, pak je dát do 0,3 l kelímku a kolem 2-3 týdne je vysadit do volné půdy..

Naposledy upravil Mithril 14-07-2011 v 11:33 AM

Old Post 06-07-2011 v 09:22 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

Vela growerou automatiek tvrdi ze to absolutne nieje vhodne predpestovavat v kelimkoch.. Skus podla mna nieco vacsie alebo este posleduj thready..

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 06-07-2011 v 09:30 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6

fester ma pravdu rovno to hod do zeme na ten tvoj flek lebo ked budes presadzat tak ju zabrzdis a pripravis sa o par g. Alebo to naklic na servitkach,hajzel papir ale na vate nie (zapletu sa tio do nej korienky.) a rovno s timi vyklicanimi semenami prid na flek,posad ich a daj nato PET flasu.



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 06-07-2011 v 10:24 AM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 7

Čau,

nebál bych se toho je předpěstit v těch kelímkách.... jak budou trochu schopný tak do země.... jsem to tak udělal a žádnej problém.... kdyžtak mrkni jak malý jsem je přesazoval .... ta kytka o tom ani nevěděla ...

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 06-07-2011 v 10:33 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Semínka a klíčení :) Příspěvek č. 8




Tak páni a dámové, objednávka od Tao growshop.cz převzata a až na jedno rozmáčklé semínko všechno v pořádku..Náhradní semínko mi prý pošlou



Rozhodl jsem se nakonec zasadit na políčko toto:

3x Auto Syrup - Buddha Seeds
1x Auto Mazar - DP
1x Auto Blueberry - DP
1x Auto PolarLight 2 - DP
1x Feminised White Widow - Ministry of Cannabis

Všechny semínka mi teď klíčí ve vatě (takový ty kulatý tampóny)

White Widow jsem pěstoval před pár měsíci, v asi 3-4 týdnu květu jsem uřízl spodní větvičku, nechal zakořenit a teď je znovu ve fázi růstu. Mám jí na balkóně cca 2 měsíce a vypadá jako malá palmička Dám jí tam a uvidim, co se stane




Jinak jsem si mimo autoflower odrůd zakoupil femky Acid od Paradise Seeds a Amnesia Haze od Royal Queen Seeds, ale to až někdy příště

Naposledy upravil Mithril 08-07-2011 v 14:12 PM

Old Post 07-07-2011 v 20:59 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 9

Aby nebylo už pozdě na naklíčený kytky non-auto?!

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 07-07-2011 v 21:12 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 10

Všechno to jsou automaty A WW nechám venku jenom vykvýst :P

Old Post 07-07-2011 v 21:26 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné White Widow :) Příspěvek č. 11



White Widow stará přes půl roku Uvidíme co mi udělá venku

Naposledy upravil Mithril 08-07-2011 v 14:10 PM

Old Post 08-07-2011 v 13:47 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné 2x Syrup - balkón :) Příspěvek č. 12




Ještě jsem se nezmínil o 2 Syrupech od Buddhy, který jsem nechal na balkóně..Slunce mi tam svítí pár hodin denně, ale docela často bylo zataženo, takže nic moc..Uvidíme co z toho bude



Kytky jsou dneska v 58 dnu, takže jsem je měl teoreticky včera sklidit, ale asi je tam ještě pár dní nechám

Old Post 08-07-2011 v 14:05 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Ja by som moc automat nepresadzal automati su nachilne na stres ..

Dam ti radu mohol si tie semena rovno pichnut do zeme a predpestovat si ich ale pozor daj ich prvo do polotiena rychlejsie sa ti vitiahnu pod slnkom moc automat nechce frcat growu zdar !

Old Post 08-07-2011 v 21:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 14


Udělám to jak někteří radíte..Naklíčený semínka vezmu, dám je tam rovnou do půdy, přikryju pet lahví a kolem nasypu vanish proti slimákům

Old Post 09-07-2011 v 09:49 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 15

Tak som to robil aj ja.. ale davaj bacha uz to slnko pali nenormalne chod radsej večer !! kuk moj thread

A vanish tam nemusis davat

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 09-07-2011 v 09:53 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Syrupy a jejich klíčky :) Příspěvek č. 16


Tak Syrupy mi pěkně klíčí, PolarLight taky, ale Mazaru a Blueberry, se zatím nechce..Třeba zítra

Jenom přemýšlím, jestli vysadit už dneska, nebo po těch bouřkách co hlásej..

Old Post 09-07-2011 v 12:07 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2015 - autoflowering outdoor - 0 odpovědí
01-07-2012 - Nejrychlejší Aoutoflower pro outdoor - 11 odpovědí
10-08-2011 - muj 1st autoflower - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0801410 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív