Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » S outu indoor.1200w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Nápad S outu indoor.1200w Příspěvek č. 1

Zdravim všechny zahradníky.Protože první dva pokusy in se nepovedly,tak jsem se rozhodl pro outdoor.Sehnal jsem řezy od místního člena asi 16 ks orange bud.Něco sežrali srny,slimáci a jiná havět.Prostě zůstali mi 4 kusy ve 25 litrovích sudech.Nacpal jsem tam hlínu od Plagronu-light mix a začal.Léto stálo za ho... a protože v červnu bylo 13 stupnů v našem kraji by to nedozrálotak šli na in.Koupil jsem darkbox 150*150 a nacpal tam kytky 140cm vysoký.

Old Post 28-08-2011 v 00:50 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 2

No trošku se tu toulám,ale snad tam fotky dostanu.
Tak zpátky k boxu...
4x orange bud v 25 l kýblích.
2x 600w (jednou planta star,ta druhá je sunpulse 3k red pro digitál)
Rozdíl jak kráva.Klasická výbojka o dost mín svítí a topí jak svin.
Hned jak to pujde tak jí vyměnim.
Odtah-prima klima 480-560m3 +uhlík.filtr
Ofuk 2x stolní ventilátor
ph i ec metr ADWA
A ted to hlavní: hnojky od advacet nutrients
A+B,B-52,woodoo juice,big bud,overdrive,piranha,bad candy,revive.

Naposledy upravil Ryan-cz 28-08-2011 v 01:28 AM

Old Post 28-08-2011 v 00:53 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3


fotka ze 30.6

Old Post 28-08-2011 v 01:40 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 4


A tady už jsme doma 14.den květu.
Svítim jenom 6 kilem

Old Post 28-08-2011 v 01:45 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 5


28/12 vlkost 45%
teplota 29ˇC.
EC 2,1
2x600w

Old Post 28-08-2011 v 01:55 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 6

pěkný, jen se zeptám, jaký dig. předřadník používáš k té SunPulse lampě a proč si se rozhodl pro ANT hnojky, ještě j tomu A+B, když jedeš v hlíně(Iguana Juice)?

Old Post 28-08-2011 v 04:09 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 7

Mam ji na magnetickym předřadníku.čekam na druhou výbojku a zapojim obě 600w sunpulse do jednoho 1000w magnet.předřadníku.
A hnojky ANT??Jednoduchý.Zkoušel jsem GHčka a Atami a katastrofa.Výnosy bída a problémy s ph. 80% pěstitelů řeší problémi s listy.Většinou je na vině PH. U ANTček se ph srovná samo.Hlavně si můžeš určit Level .A ono to funguje.Já ted jedu 2level a už ted je to rozdíl jak hovado.

Old Post 28-08-2011 v 13:41 PM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 8

Tak si měl ještě vyskoušet metrop.. A jak to zapojíš, já vim jen že vyrabí nějaký SunPulse rozdělovač, ale ten sem nikde v CZ growhopu neviděl..

Old Post 28-08-2011 v 14:26 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 9

No,oni ty rozdělovače vůbec nepustili do oběhu,ale jsme češi,tak si je sami vyrobíme.Zkoušel jsem klasickej gibs,vyvedl jsem kabely 2x a svítí to.Trochu dýl trvá start,ale maká to.Ty sunPulsky svítí o hodně víc mají 2x delší svítivost a neblikaj.Metrop jsem nezkoušel,ale pochybuju že by měl větší výber květových boostrů a stimulátorů.ANT jich má asi 20.Hele používám odtátou vodu z vodovodu s ph 8 naleju tam ANT a+b a ph je 5,9.A podle tabulky na květ dodám ostatní a podle doby květu se ph zvedá až na 6,5.Nevim jestli jsem to dobře vysvětlit,ale odpadají kyseliny a stálé měření ph.

Old Post 28-08-2011 v 15:06 PM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

No každopádně jsem začátečník,Tak radte,kritizujte,člověk se pořád má co učit.

Old Post 28-08-2011 v 15:09 PM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 11

Tak PH ti drží snad každé kvalitní hnojivo a Metrop je perfektní a to, že má nějaký výrobce X stimulátorů je spíše tahání peněz. Tím chci jen říct, že bys neměl od stimulátorů čekat zázraky, kolikrát to jsou pěkné nebezpečné svinstva, jak jsen nedávno četl o Flower Dragonu.
Ty rozumíš elektrice? Ta tvoje úprava je moc zajímavá, můžeš se rozepsat o úpravě a zapojení předřadníku , jak jsi napojil ty kabely? Víš jistě, že to předřadník zvládne? Když se vyrábí předřadník na 1000w , tak dle mě není stavěnej na 2x600W. Co asi udělá předřadník, když ti odejde jedna výbojka, tak ta druhá odejde taky, ne?

Old Post 28-08-2011 v 19:33 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 12

Zdar Bárte.Ne nerozumim elektrice,ale tata je elektroinženýr,ten snad něco malinko zná.výbojky jsou zapojený paralelně.A protože U=I*R ,tak když se jedna výbojka nerosvítí nemůže svítit ani druhá,to samé platí když jedna praskne tak druhá automaticky zhasne.Jednoduché,že.Né,fotr sedí vedle mě a radí mi co mám psát.Hele je to ve stádiu pokusu,takže jestli nám shoří garáž je to na něj.ale tohle je na úplně jinou diskusi.

Old Post 29-08-2011 v 02:35 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 13


30/12
teplota 27C
EC 2,2
vlhkost 38%

Old Post 30-08-2011 v 00:08 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ryan-cz
Stálý Člen

Karma uživatele Ryan-cz - 65% PěstitelskáKarma uživatele Ryan-cz - 65% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 14


A další pokus o makro,foták nemam pouze mobil

Old Post 30-08-2011 v 00:11 AM
Ryan-cz je offline   Profil uživatele Ryan-cz   Find more posts by Ryan-cz   Foto galerie člena Ryan-cz   Click here to Send Ryan-cz a Private Message   Add Ryan-cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15

Přehodil sem ti to do indoor galerie, ted mužeš dávat k jednomu příspěvku 5 fotek.

Old Post 30-08-2011 v 08:49 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Ryan-cz
.Né,fotr sedí vedle mě a radí mi co mám psát.Hele je to ve stádiu pokusu,takže jestli nám shoří garáž je to na něj.


Sorry za totalni OT, ale tohle me rozsekalo Zvlast od cloveka kerymu je podle profilu triatricet hehe

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 30-08-2011 v 09:33 AM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
09-03-2013 - first indoor 600W - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7307270 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív