Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Prvni outdoor (Auto Blueberry a Critical)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 17


mám 3 AF Mazary teď už 9 1/2 týdne, link na thread o nich v příspěvku č. 10 , teď už mají výšku 55-90 cm podle umístění a obsahu nádoby. všechny kvetou a cca ještě 2 týdny kvést potřebují. Takže se mi nějak nechce věřit udávaným 66 dnům potřebným pro ukončení vegetace a sklizeň.

Vedle mých AF MAZARů je shodou okolností také o min měsíc dříve vysetý Critical - zcela vlevo

Proč? A proč ne?

Old Post 30-06-2011 v 17:30 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 18

no ty automazary jsou celkem zajímavý každej jinej, jeden velkej, druhej malej, jeden řídkej, druhej hustej, vypadaj jak každá jiná odrůda

to Tomito: čoveče mám taky vysetý 3 autoblueberry a tak zhruba 3 týdny jsou v hlíně, mám je v Royalty mixu od Plagronu a jednu v Growmixu od stejný firmy, páč mi royalty došel a pak už malý balení neměli. Taky jsem čekal, že touto dobou už budou větší než momentálně jsou, mám 2 v samozavlažovací truhlíku a 1 jsme píchnul rovnou do země. Nechal jsem je naklíčit a pak po naklíčení jsem je dal rovnou do royalty mixu do rašelinových menších květináčků, který jsou určený k tomu, že se pak rovnou fláknou do země a nemusej se z nich kytky přesazovat a kořeny rovnou prorostou. Myslel jsem, že se ty kytky zbrzdily díky těmto květináčkům, ale dle tvých zkušeností a fotek koukám, že to bude asi podobný i u tebe, že ty kytkiy jsou zatim malý. U mě jsou teda o něco větší, díky tomu, že jsou dýl zasazený, ale žádnej zázrak no... No asi něco nafotim a postnu něco ať mužem porovnávat a písnu k tomu jak dlouho jsou v zemině...

Zatim čest, Dendy.

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 20-07-2011 v 23:22 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Hlína 3x autoblueberry Příspěvek č. 19






Tak jsem tu s těmi obrázky, snad se zadaří je nahrát, jsou foceny dnes a jsou 30-34 dní staré...

Ta poslední je přímo v zemi, je přesně 30 dní stará (od vystrčení prvních lístků) a do země s rašelinovým květináčem byla daná až 10.7., prootže byla pořád malá a já ji potřeboval zahrnout trochu hlínou, což ji asi zabrzdilo, nevim...

Ta větší v truhlíku je 34 dní, ta menší 33 (také od prvních lístků), od naklíčení jsou o 3 dny obě starší, nevím co se počítá

No jak řikám, zdají se mi malý, ale asi to bude tim, že na ně nejde slunce celej den, pak jsem je nejdřívnechal vyjet v rašelinových květináčích a až potom je dal to truhlíku (země) a asi ze začátku byly i přelitý, protože neměly dostatečný kořenový systém a hlína byla dlouho dost mokrá a to hlavně i díky špatnýmu studenýmu a deštivýmu počasí (ikdyž truhlíky jsou pod střechou)...

Jo a ještě jsem je chtěl taky zaštípnout jako normál odrůdy, ale ještě že jsem to neudělal, po přečtění několika threadů o automatech už vim, že by to byla fatální chyba

Tak ty už to nehul :-)

Naposledy upravil Dandy 26-07-2011 v 15:31 PM

Old Post 26-07-2011 v 15:07 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 20

akorát se musim podívat jak je hnojit, jeslti rovnou na květ, když už kvetou nebo nejdřív na růst, když jsou taky malý, nebo to namíchat půl napůl... neví někdo, či odkaz?

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 01-08-2011 v 14:24 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 21

Zdravím,nejsem žádný expert,ale co jsem četl tak se na růst hnojit nemají,stačí prý dobrou hlínu,no u většiny substrátu jsou živiny zhruba na ten měsíc což by autoflowers mělo stačit,já je sice hnojil i na růst,ale to už je věc názoru a každého pěstitele.No píšeš,že mají asi měsíc za sebou,takže bych neváhal a hnojil na květ.Podle fotek už to taky vypadá na květ takže ať se daří!

Old Post 01-08-2011 v 16:13 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 22

http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=43
Tady najdeš vše o autoflowerech,teda pokud si na to nenarazil.

Old Post 01-08-2011 v 16:16 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 23

super, díky... hned po přečtení prvního článku vím, že jsem zvolil tu nejhorší variantu na předpěstování v sadbovačích (u mě rašelinové květináčky) a tím jsem to podělal, že se to zbrzdilo, ale tak napoprvé alespoň něco snad bude...

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 03-08-2011 v 12:47 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 24

Zdravím,jak to jde? Hoď nějaké nové fotky,mám taky Auto Blueberry a zdá se že se zdárně blížím ke konci,tak ať to můžu porovnat.

Old Post 15-08-2011 v 11:50 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 25

mne uz trochu povyrostly, jsou cca 50 dni stary, behem zitrka bych je mohl nafotit a upnu... jinak uvidim jak budou zrat a podle toho sklidim, ale zatim pocitam jeste tak 25 dni. Hod taky fota at vidim, dik

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 15-08-2011 v 12:12 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 26

no tak tobě to sem cpát nebudu,ale tady je odkaz tam to mam,pozítří hodím ještě aktualizaci.
http://grower.cz/forum/showthread.p...49&pagenumber=2
No teď už to docela zhnědlo a začíná to konečně nějak vypadat,ale chce to minimálně dva týdny,ne-li více.

Old Post 15-08-2011 v 12:15 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 27






Tak jsem zde, fotky jsou foceny včera, jak se zdá, kytky povyrostly, nyní jsou staré 55 dní (ta největší), ta menší je 53 a ta v přímo v zemi je 50. Už taky pěkně hnědnou, jak jsem psal původně, tak 25 dní do konce bylo přestřeleno, nyní bych to viděl sklizeň tak za 15 až 20 dní...

Ty 2 v tom truhlíku je zvláštní, že každá vypadá uplně jinak a vrcholky jsou taky komplet jiné a to i tvary palic. Ta větší tvoří centrální paldu a ta menší jich má několik drobných vedle sebe.

Taky to "kurevsky voní"

Jinak budu ještě hnojit na květ (plagron alga bloom), a závěrečný flushing mám nechat týden? Nebo 10 dní? A zalívat čistou vodou každý den, to asi ne co?

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 17-08-2011 v 13:32 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dandy
Stálý Člen

Karma uživatele Dandy - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 28





tady ještě detaily tý menší a jako poslední foto je ta kytka daná přímo do země a to je slušná zámora...

Tak ty už to nehul :-)

Old Post 17-08-2011 v 13:50 PM
Dandy je offline   Profil uživatele Dandy   Find more posts by Dandy   Foto galerie člena Dandy   Click here to Send Dandy a Private Message   Add Dandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7180850 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív