Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Víc než 120*120cm pod 600W ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Dotaz Víc než 120*120cm pod 600W ?? Příspěvek č. 1

Stavim box ze sadrokartonu, vyska 230cm .. Chci se poradit, zda mate zkusenosti s vetsim prostorem pod 600w? vetsi prostor myslim vic jak 120*120 .. moje predstava je 140-145*120 .. poprve planuju planuju 12 rostlin .. pozdeji mozna vice jeste..

koupil jsem tohle stinidlo .. chtel jsem vetsi, ale v growshopu meli na sklade jen tohle a ja uz to chtel mit z krku

http://www.growshop.cz/katalog/deta...eflector-medium



raďte jak jen muzete, jsem vdecny za kazdy koment diky

Old Post 14-06-2011 v 19:56 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 2

Kytky na krajoch nebudu tak dobre osvietene, takze budu slabsie nez kytky zo stredu. Ja ale myslim ze ten priestor naviac sa oplati pouzit. Lepsie mat na tom kusku malo, nez nic. Ale zo stinidlom si sa asi unahlil, to vacsie by ti ten priestor pokrylo efektivnejsie.

Old Post 19-06-2011 v 08:43 AM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 3

jj taky se bojím o ty kraje .. uvidím no .. dyžtak roztáhnu víc to stínidlo.. lampu mám 600w, tak to snad bude mít dost síly..


citace:
Původní příspěvek od Antitalent
Kytky na krajoch nebudu tak dobre osvietene, takze budu slabsie nez kytky zo stredu. Ja ale myslim ze ten priestor naviac sa oplati pouzit. Lepsie mat na tom kusku malo, nez nic. Ale zo stinidlom si sa asi unahlil, to vacsie by ti ten priestor pokrylo efektivnejsie.

Old Post 19-06-2011 v 13:42 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Re: Víc než 120*120cm pod 600W ?? Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman
[B]Stavim box ze sadrokartonu, vyska 230cm .. Chci se poradit, zda mate zkusenosti s vetsim prostorem pod 600w? vetsi prostor myslim vic jak 120*120 .. moje predstava je 140-145*120 .. poprve planuju planuju 12 rostlin .. pozdeji mozna vice jeste..


teoreticky je lepsi mit growplace jako obdelnik nez ctverec a svetlo kolmo na nejdelsi stranu

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman
[B]koupil jsem tohle stinidlo .. chtel jsem vetsi, ale v growshopu meli na sklade jen tohle a ja uz to chtel mit z krku

http://www.growshop.cz/katalog/deta...eflector-medium


za ty prachy si mel radsi prihodit jeste par stovek a koupit rovnou a-wing , protoze ten je specializovanej na to abys to prave osvitil na bokach stejne silne jak na stredu ! ten cos koupil vypada podobne ale pochybuji ze bude dosahovat takovych kvalit jak a-wing (uvidis sam po prvni sklizni)

Old Post 20-07-2011 v 15:46 PM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4041150 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív