Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nudim se tak u kompu.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Jak t dopadne??!!??
This poll is closed.
Nejak to prezijou 26 72.22%
Vyseru se na to, stejne jsem to daval jen proto ze svitim tak jak tak sodik nebude..... 10 27.78%
Total: 36 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nudim se tak u kompu. Příspěvek č. 1


Zdarec!
pac sedim doma na prdeli. do hospy uz nechodim, nikam se mi nechce a stale jenom tak cumim do blba jsem se rozhodl ze zalozim nejaky ten shock thread necekejte neco extra vsechno je tak z pcie


jednou v nedeli (uz jsem se zahrival na rachotu), nevim co z roupama. prosmejdim barak co bych tak skutil pac se mi valelo 9 kusanu blueberry sativa x NYCD a co s nima?? v pokoji jsem nasel jeden Sera Air 550 R Plus (550L/hod). abych to zkratil, neco na vodu jsem doma schrastil, metry bile folie proti svetlu. dva kameny. Canna Aqua se mi doma taky valela tak jsem skutil bubbler. EC metr nemam zadny, hnojky valim od oka. Dnes jsem jen koupil topeni do vody pac mam v pokoji rad zimeji. o cirkulaci se mi stara PK CTRL 125 420 m3/hod. nastavena na 25°C. ani se moc neroztaci mam nastavene ctvrtinove otacky a to jede malem porad, sem tam sepne. svetlo 400W MH Sunmaster Cool Deluxe. jooo Ph taky nemerim


sry za kvalitu fotek, mobil jen. delam to fakt z nudy...........

Naposledy upravil 19-01-2011 v 20:33 PM

Old Post 19-01-2011 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


nadoba je flasa od sava ani nevim kolko to ma L neco kolem 10L asi. homemade upevneni terra uz hydro kvetinace skvelyma ocelovyma dratama ..... trochu to rezne ale vypada to ze do vody to nejde. rockwool jsem natrhal normal s plata malych kosticek nastrkal 4 rezy, mozna 5 a zadelal zase tema roztrhanyma kostickama..... prsote co dum dal. rezy jsou v kvetinaci tyden a dva dny, koreny jsou male pac se mi nechtelo obalovat boky folii. hecnul jsem se tak v puli tydne tak ze startu moc nejeli pac prosvitalo svetlo celkem krute.

Old Post 19-01-2011 v 17:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


.

Old Post 19-01-2011 v 17:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4



muj napad prehnojeni? tenhle list uz je dost v ha**lu. velke listy snasej lepe, aspon ze tak. hnedka jsem dolil pres ctvrt litru ciste vody, co holky vypily za noc z hnojkama. na full asi bylo jeste brzo....... jako kdybych to citil jsem daval o 1ml mensi davku...... stejne nepomohlo

Old Post 27-01-2011 v 16:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5






tak stale lamu jak chuj....... povedlo se mi dalsi zlomit vice se......

kytky se z prosvitu a lehkeho prehnojeni uz vzpamatovali. krasne rostou nove pekne zelene listy. prehnojeni jsem vyresil pridanim prvniho dne lehce nad ctvrt litru ciste vody, druhy den znovu, holky pily vice tak malem pulitr ciste vody, EC slo dolu a muzu byt spokojeny.

Old Post 29-01-2011 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6





tet muzu rict ze se holky rozjely delaji mi radost jak svina. tohle jsem necekal ze se jim bude tak v tom bubleru darit. zvykly na mou tuleni nemoc..... celkem jsem prekvapen

Old Post 06-02-2011 v 09:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7






up, zase nuda tak jsem trochu polamal......

Old Post 10-02-2011 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8






jak se nudim tak polamu jaksi jak jsem rikal ze necham porust a kvet nejak uz jsem mezi tim dvakrat lama joooo nestiham si koupit MH 250W at muzu ctyrkilo prehodit na kvet do dvou tydnu uz asi budu urcite prepinat



jinac fiste s tim co je ve FAQu saskoval i spravne. davam neco pod pulku oproti tomu co je cerne na bilem napsane na flase....... a trochu se mi pripaluji konecky.........

Old Post 15-02-2011 v 17:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


no necekal jsem to ale pribude este k temhle holkam nejake ty bonusy od pyramid seeds a to viz foto. myslim ze fem. jsem zvedav jak se jim bude darit...... dneska sadim do malych tekk kvetinacu. substrat primaflora..... nej spokojenost zatim jsem tam nenasel nikdy zadne breberky...... doporucila mi ho mamka ze ho pouziva nejaky ten patek bez problemu....... 75l za par slupek......

Old Post 17-02-2011 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10






tak kytky stale rostou a cekaji jestli vylezou nejake ty bonusy........ uz jsem se hecnul ke koupeni 400W vybojky tak pohodka jenom jeste budu muset dodelat ventilaci u kvetove skrine pac jsem to tam mel na selekci jen tak po rychlovce vsechno upevnene diamantovka skrcena jak deka nejaky ventas co hucel pres dve zdi undenground jak cip.......

koreny uz mi prorostli jednu hadici na ovzdusovani.....

posledni dve fotky pokud se nemylim male EC....... vypada to podobne jak pri prehnojeni jen jsou listy stale vlacne. u prehnojeni se spali a daji se rozdrtit coz tady neni. listy krasne drzi jen ztratily chlorofyl..........

Old Post 20-02-2011 v 11:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


northern lights vyhral je prvni!


tet me napadlo

topeni z bubleru jsem dal do akvarka..... je to stejne na hovno
svine v akvaristikach, plisen mi tam zere rybky

Old Post 21-02-2011 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12



stribrnou medaily dostava WW a bronzovou Galaxy....... Lennon stale ceka, za 4 misto nic nejni

Old Post 22-02-2011 v 14:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13






aaaaa tak Lennon dneska taky vykouk! takze kliceni je 100procentni! uz jenom aby rostli a vydrzely celou dobu a nic se neposralo!

Old Post 23-02-2011 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14





.

Old Post 26-02-2011 v 16:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15



dneska byl skvely den...... upravoval jsem kvetovy box pac sjem se rozmyslel ze nakonec budu bubler hazat na kvet a seeds necham poradne rozrust..... takze..... degen nejvic, jako ja, mam k vybojce luxusni kablik - hnedy, cerny a blede modry nechce se mi rozdelavat zastrcka tak z hecu faze je cerny.... hm naopak...... rychle, rychle a napojim podruhe na tlumivce dve faze..... tma..... jeden jistic spaleny! nadavky litaly vzduchem a to jsem nevedel ze na tom homemade rozvadeci nepujde tak lehce vymenit jistic.... DIN listy by byly hezky sen..... nakonec se vsechno povedlo jak ma a uz jsou holky vedle. dneska poprve zhasne slunce drive

Old Post 27-02-2011 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16



no tim padem jsou seminka a matka pod dvestepadinou a 4kilo sviti jen na bubler.....


malickym se dari jakz takz dobre jak jde videt na fotkach..... Lennon je nejaky divny narostl mu jen jeden listek.... invalida ale druhe patro uz jede v poradku

Old Post 27-02-2011 v 16:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3909180 seconds with 45 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív