Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Foliovník 2011-Frisian Drew,Pamir Gold,White Dwarf (autoflower),Syrup(autoflower).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 17

Ahoj máš to v poho a co ten syrup taky mám v plánu si ho pořídit doporučuješ?nebo můžem udělat výměnu jsem z Brna

Old Post 10-06-2011 v 11:30 AM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Bulb
Na kvet slepicaky, na rust konsky hnuj, kravsky je neco mezi...


Z vlastní zkušenosti mi příjde,že pokud se používá čerstvý nebo granulovaný jakýkoliv hnůj,tak se nestihne řádně rozložit a vstřebat do zeminy.Viz. např. Hoštice.Kytka se pak timhle koncentrátem přežere a už to z ní všechno nedostaneš ani bohovy.Pak můžou pomoct enzymy částečně.

Proto je nejlepší to tam hodit nejlíp na podzim.Nejpozdějc při jarním rytí(březen,duben).

Následek je takovej,že ti pak ty palice chutnaj jak hnůj.

Guano je lepčí,ale pokud je ho moc tak ti ten fosfor vypálí díru do krku.
Proto někdo dělá radši výluh,kterej je rychlejš vstřebatelnej,tudíš ho kytka rychlejš využije a neukládá si z toho zásoby.

S kopřivama nemám zkušenost.

Proto je lepčí radši omezit tyhle srandy v růstu a květu na minimum.

Nenutim .Chápu.Uvidíš.Jsou i lidi kterejm to vyloženě vyhovuje a líbí se jim to.Jak jsou ty palice nacucaný hnojem.

Jinak štípu po 3 patru nejlíp.Pak,po dalších 3.No a pak podle potřeby a nárůstu + ohybání jak to jde.Důležitý je podchytit začátek květu a neštípnout to zrovna,když začína kytka kvýct.

Budu se těšit na další fota.

Zdar


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 10-06-2011 v 11:53 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 19






Takže zase nějáké fotaHolky vesele rostou od 42 do 55

White-1,2,3
Pestíky-jsou krásné ty ženy

Naposledy upravil tagra1 10-06-2011 v 13:12 PM

Old Post 10-06-2011 v 13:01 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 20


Jeden list nemocKdyby někdo věděl napište prosím.

Old Post 10-06-2011 v 13:07 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Psycho
Ahoj máš to v poho a co ten syrup taky mám v plánu si ho pořídit doporučuješ?nebo můžem udělat výměnu jsem z Brna



Ahoj ,já půjdu znova do White Dwarf a chci autoMazar,příští týden budu sétiSyrup jsem dostala je okJsme daleko od sebe,takže výměna nepůjde

to MagicHerb

Nedávala jsem ho čerstvý je dva roky stár a byl přidán do kompostu,který si dělám na zahradě a na to potom hlínaVýluh ze slepičáků mají pouze jednou snad to bude ok.Jinak štípání se nebráním budu u toho ale plakatAU

Old Post 10-06-2011 v 13:16 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Obecné Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od tagra1
Jeden list nemocKdyby někdo věděl napište prosím.


Zdravím, neviděl bych to zase tak špatně, nejspíše to vypadá jen na spálené od slunce, tak kdyžtak tu čepel listu zastřihni nůžkama.

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Old Post 10-06-2011 v 17:33 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 23

Díky

Old Post 10-06-2011 v 17:44 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 24

Asi už to tady někde bude jestli ano tak se omlouvám Já se u toho málem počůrala smíchy

http://www.novinky.cz/koktejl/20704...udy-rajcat.html

Old Post 11-06-2011 v 06:52 AM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Ahoj
zajímá mě ten SYRUP info,pěst a tak okolo toho vše pokud můžeš ,vypadá to že ho asi zkusím.dík :-)

Old Post 12-06-2011 v 10:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od tagra1
Dnes postřik proti mšicím.Mravenci si tam chodí jak domů.(Mospilan 20SP).
Mám ještě AT pohnojit slepičáka či výluhem z kopřiv?

No slepičáky jsou vhodné od 2-3 týdne růstu až po první týden květu a pak už ne protože to je hlavně Nko a to je pro list a růst ,kdežto na květ potřebuješ hlavně P a K nebo speciálně poměr N-P-K .

tedy slepičáky rozhodně na květ nee! (někkomu to vadí pak i v chuťi,vůni atd jsou různě nároční jedinci.)

Old Post 12-06-2011 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od MagicHerb


Z vlastní zkušenosti mi příjde,že pokud se používá čerstvý nebo granulovaný jakýkoliv hnůj,tak se nestihne řádně rozložit a vstřebat do zeminy.Viz. např. Hoštice.Kytka se pak timhle koncentrátem přežere a už to z ní všechno nedostaneš ani bohovy.Pak můžou pomoct enzymy částečně.

Proto je nejlepší to tam hodit nejlíp na podzim.Nejpozdějc při jarním rytí(březen,duben).

Následek je takovej,že ti pak ty palice chutnaj jak hnůj.

Guano je lepčí,ale pokud je ho moc tak ti ten fosfor vypálí díru do krku.
Proto někdo dělá radši výluh,kterej je rychlejš vstřebatelnej,tudíš ho kytka rychlejš využije a neukládá si z toho zásoby.

S kopřivama nemám zkušenost.

Proto je lepčí radši omezit tyhle srandy v růstu a květu na minimum.

Nenutim .Chápu.Uvidíš.Jsou i lidi kterejm to vyloženě vyhovuje a líbí se jim to.Jak jsou ty palice nacucaný hnojem.

Jinak štípu po 3 patru nejlíp.Pak,po dalších 3.No a pak podle potřeby a nárůstu + ohybání jak to jde.Důležitý je podchytit začátek květu a neštípnout to zrovna,když začína kytka kvýct.

Budu se těšit na další fota.

Zdar

Tak nějak to vidím taky,spíš pro AF připravit kvalitní půdu a pak nehnojit skoro vůbec a na květ případně podle každého nějaký booster a tak podobně.
Hnojku především na klasiku.

Old Post 12-06-2011 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 28

Nechci to tu zbytecne zasirat, pak kdyztak smaznu...

K tem hnojum... porovnaval jsem je podle slozeni NPK a konsky ma nejvic N (rust), slepici P (kvet), a kravsky je neco mezi...

Pridavam to do hliny uz delsi dobu, hlavne u guerrilla fleku kam se nedostanu tak casto s hnojkama, rozhodne bych se toho nebal, je to dobra vec, ale nesmi se to prehanet kvuli vysledne chuti... nebo se da pouzit vyluh, ktery uz neni tak silny... chce to vyzkouset, porovnat...

Jinak kyticky v pohode, klidne uz stipej nebo ti to preroste v tom foliovniku, a ten list je normalka, na zadnou nemoc to nevypada, uvidis pokud se to nezacne delat ve velkym...

EDIT: Vousac - jasne da se i tak, taky znam lidi co to jedou celou dobu na vse, ale ale... kdyz si porovnas granulovane hnoje tak zjistis ze slepici obsahuje ze vsech nejvic fosforu a konsky nejvic dusiku, co je psany to je dany, nejake ty rozbory urcite delali jinak by to tam nepsali... nevyvracim ze se neda jet i na rust, ale konsky podle slozeni je na rust rozhodne lepsi... ono ve smes je to rozdil jen par % a vicemene jsou vsecky 3 druhy univerzalni, takze se to da pouzit kdykoli na cokoli, jen to neprahanet kvuli chuti...

Naposledy upravil Bulb 12-06-2011 v 17:08 PM

Old Post 12-06-2011 v 12:23 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

No já mám po pár letech zkušenost že ve slepičincích je převážně N tedy jsou vhodné na růst toho P tam zas moc není.-To jen na okraj můj osobní postřeh a postřeh mého zahrádkáře tchána který slepičinci hnojí pro list už hezky dlouho a nezná nic lepšího.

Old Post 12-06-2011 v 16:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 30





Všem moc děkuji za rady a K+moc si toho vážím,takže Vám také chci udělat radost a dávám nová fotaz nich poznáte,že pěkně čtu a poslouchám vaše rady

vousac

Syrup no nevím u dvou deformace listů a to je dost z pětiJe menší než White.Někdo tady ho má také a též problém s listy ,četla jsem to myslím v nemocech listů.Jinak napiš co bys ještě rád vědělOstatní 3 bez

problémů.
1,3,4 foto -štípnuto včera stonek a dva velké listy z každé kytičky, kvůli větvení .Kytička je nahradí tím že vyžene nový vrchol z úžlabí toho listu..Chudinky udělala jsem z nich skýny

2.auto.druhá a třetí syrup rozdíl je znát.

Naposledy upravil tagra1 20-06-2011 v 06:07 AM

Old Post 13-06-2011 v 16:20 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 31

Nemám moc času,takže nové foto bude v sobotu.Auto holky mají od 68-96 cmOut se vesele větví až na 5, ty mají ještě z mého zásahu šokOut hnojeno výluhem z kopřiv před 3 dny.Holky jsou zdravé a mají se všechny vesele k světu.Sem tam nějáký lístek ožraný od housenky či kobylky ,ale mám ráda přírodu takže jim odpouštím

Old Post 19-06-2011 v 17:52 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 32

Pěkné, jen co je pravda. Ten foliovník míváš zavřený?

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 20-06-2011 v 20:10 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0040390 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív