Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Z cernalo mi semienko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tomasko19
Nový Člen

Karma uživatele Tomasko19 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 1  

Z cernalo mi semienko Příspěvek č. 1

Ahoj... nemam vela skusenosti s pestovanim presnejsie ziadne nemam skusenosti... zohnal som si po znamosti nejake semienka... tak som cital kadetade na nete ze ako zacat... docital som sa ze hodit do vaty alebo do vreckoviek (vlkych) pockat kym vyklici a sup do hliny.. tak som aj spravil... a jedno mi vyslo pekne po dvoch dnoch zacalo uz klicit... no druhe nahodilo ciernu farbu... tak moja otazka znie co to znamena ked zcerna? je zle semeno? alebo dlhsie mu to len trva?

Vopred dakujem

Old Post 06-06-2011 v 18:26 PM
Tomasko19 je offline   Profil uživatele Tomasko19   Find more posts by Tomasko19   Foto galerie člena Tomasko19   Click here to Send Tomasko19 a Private Message   Add Tomasko19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zamite
Stálý Člen

Karma uživatele Zamite - 68% PěstitelskáKarma uživatele Zamite - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 2

Zdravíčko, z mých zkušeností mohu říci, že když semínko zčernalo, tak bylo špatné, vždy jsem jej zkusil zkouškou mezi prsty (normálka zmáčknout) a když "luplo" bylo to v pr.. a když ne, tak ani po týdnu a déle, se klíček neukázal a semínko jsem vyhodil... Nic proti, ale myslím si, že tato otázka je už na hranici provokace, jelokož toto je jasné i mé panímámě, kt. by nejradši na zahrádce beton, neboť jí nikdy nic kloudně nevyrostlo (nemá k pěswtování takový vztah, jako já ... ) GL.Z.

Pamatujte si,že jste lidi a že se musíte dívat i skrze temný mrak v daleký prostor a vědět,že ZDE trvá všechno jen do času.....
Realita nemá konec v onom bodě, na němž končí naše vědomosti... Profes. Werner Jäger, filolog
out06/ukradeno, in/ sklizeno, OG FaQ, dávkování B´cuzz hnojiv

Old Post 11-06-2011 v 10:47 AM
Zamite je offline   Profil uživatele Zamite   Find more posts by Zamite   Foto galerie člena Zamite   Click here to Send Zamite a Private Message   Add Zamite to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sasori
Nový Člen

Karma uživatele Sasori - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3

nezhnilo ti nahodou? ... proste zmačkneš trošku ak je uplne mekke je zhnite... ked sa semienko napije vody tak zvačši svoj objem trošku sa nafukne potom ide pekne puknuť vnutry uvidiš bud hnedu hnilobu jak bolo dlho vo vode...alebo kličok preto ja pukam semienka opatrne...a take čo nevyklicia do dvoch troch dni... lebo su take tvrde respektive asi stare... tak treba opatrne puknuť nech sa do nich dostane voda... pripadne pred puknutim pridať peroxid potom puknuť ak nepomaha a oni sa rozbehnu... ja tvrde semienka nevyhadzujem

Old Post 27-06-2011 v 20:37 PM
Sasori je offline   Profil uživatele Sasori   Find more posts by Sasori   Foto galerie člena Sasori   Click here to Send Sasori a Private Message   Add Sasori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5161050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív