Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň a dezinfekce TAGu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Crystalek
Nový Člen

Karma uživatele Crystalek - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 13  

Plíseň a dezinfekce TAGu Příspěvek č. 1

Zdravím všechny.
Mám takovou otázku... hledal sem.. ale potřeboval bych dobrou radu.

Mám TAG systém.... a základ tvoří velká OSBD deska 115x120cm ( priste pouziju plast.. ale tedka mam desku, kterou potrebuju vycistit )
Dole sou trysky ktere tlaci pod tlakem a rozprasujou vodu... a samozrejme to strika i na desku. se spojenim vybojky se mi tvori "mech - zelena plisen" potreboval bych celou desku vycistit.. ale uz mam najete řezy... a nemužu je dat pryč.... eventuelně ... maximal tak 3-4hodky muzou bejt mimo.... ale pote co to dam znovu do systemu.. mi to ty řezy nesmí ohrozit.. nějaká rada?
Napadlo mě.. desku komplet postříkat savem... a nechat trochu vyschnout.. ale dost se toho sava bojím.. vzhledem k řezum a nerad, aby mi to ty řezy posralo.... Před pěstěním se komplet vodárnu .. trysky.. system.. vyčistil.. ale vidím problém v desce.. kde se mi drží to zelený.. co potřebuju se zbavit.
Plus nějaká rada na dobré čistění polysoilu? Propíram ho vodou - fakt co nejvíc.. ale i tak.. mozna by nevadilo ho proprat více.

Takže nějaka rada.. jak rychle a efektivně vycistit tuto dřevěnou desku ... a aby to neuškodilo řezum? Dííky moc

Old Post 05-06-2011 v 13:43 PM
Crystalek je offline   Profil uživatele Crystalek   Find more posts by Crystalek   Foto galerie člena Crystalek   Click here to Send Crystalek a Private Message   Add Crystalek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crystalek
Nový Člen

Karma uživatele Crystalek - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

Ještě bych dodal.. PH . Ec vše norma... a teplota při on zhruba 28stupnu.... ventilátor ofukový jede furt... odtah spínání... problémem je určitě vysoká vlhkost... ( vlhkost ,ale jen tak nesrazím.... jde o to... že pod deskou je stejně velký prostor.. kde mám vodu - rezervoár - zhruba 200litru vody .. a kazdy 3 minuty strikaji trysky na spodky hydro kosicku pod tlakem skrze trysky vodu .. tudiz voda at chci nebo nechci vzlina.. tudiz je vlkhost stale dost vysoka .. a nepujde srazit )
potřebuju radu na toto kolo.. příští už tam dám desku z plastu a bude to v cajku ...

Díky moc ..

Old Post 05-06-2011 v 13:47 PM
Crystalek je offline   Profil uživatele Crystalek   Find more posts by Crystalek   Foto galerie člena Crystalek   Click here to Send Crystalek a Private Message   Add Crystalek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

Vycisti savem a natrit nejakou barvou na bazeny, ktera neskodi a je vodeodolna, ale to si mel udelat uz na zacatku..
Nez to natres tak rezy strc do bubbleru.
Pak do rezervoaru pridavej peroxid at ti to dezinfikuje..
A jestli mas teplotu roztoku 28 stupnu, tak to muzes zrovna zabalit..
idealni teplota je 20-22 stupnu

Old Post 05-06-2011 v 14:28 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crystalek
Nový Člen

Karma uživatele Crystalek - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

Zdarec.. samozřejmě jsem myslel teplotu prostoru..
Teplota vody je 20....

Deska ze spoda je chráněna rybniční folii .. ona ta osbd deska je i samo o sobě inpregnovana.. spíš jde o to.. že v dirách.. kde jsou košíčky... to chytá vlhkost..
Ale pro příště použiju určitě plast.. to jo.. spíš .. teď nechci přijít zbytečně o řezy. .

Old Post 05-06-2011 v 21:00 PM
Crystalek je offline   Profil uživatele Crystalek   Find more posts by Crystalek   Foto galerie člena Crystalek   Click here to Send Crystalek a Private Message   Add Crystalek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crystalek
Nový Člen

Karma uživatele Crystalek - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 5

S tím... peroxidem je to navíc.. druhá otázka...
Používám JIDB hnojky... a tam by se peroxid neměl používat.. protože pak zabije látky obsažené v něm.....

Old Post 05-06-2011 v 21:03 PM
Crystalek je offline   Profil uživatele Crystalek   Find more posts by Crystalek   Foto galerie člena Crystalek   Click here to Send Crystalek a Private Message   Add Crystalek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2017 - Plíseň na kytce - 6 odpovědí
27-07-2013 - Plíseň na řezech - 3 odpovědí
28-03-2012 - Plíseň na keramzitu - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7503910 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív