Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Ebb kyblíky 400w SCRoG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Hydroponie Ebb kyblíky 400w SCRoG Příspěvek č. 1

Zdravim pestitelske nadsence, po precitani a precitani prispevku na g jsem se rozhodl taky prispet svymi pokusy

Old Post 30-05-2011 v 09:48 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 2



k prostoru:
-zbouchana skrin 2x1x2m
-10x 10l kybl v nem 6l kvetinac naplneny keramzitem
-pritah a odtah jsou TD350 - ale zjistil jsem ze jsou nedostaujici, jelitoz nemaji skoro zadny staticky tlak a jeste ja mam skrin naproti okna coz je 4m daleko takze s potrubim klesa rapidne prutok (aspon myslim, ze mito nestiha dostatecne profukovat a proto tam mam asi plisen)
-o ofuk se stara stolni ventilator 30cm
-svitim 400W SunPulse 6400K v cooltube, kdy odtah je napojeny primo na ni
-k uchlezeni teplych dnu se stara mobilni klimatizace APM-12CC

Osazenstvo:
12x Euforie - ve dvou kyblich mam po dvou rostlinach

ted jsem v 45dnu rustu (od nezakorenenych rizku) a uz bych rad prepnul ale prvne musim vyresit co to vlastne se objevuje na listech

jinak kazdy kybl je zespodu napojeny na potrubi, vzdy 3 nebo 2 kdyble na jedno 20" potrubi, ktere je svedeno do 60l kyble kde je cerpadlo ktere precerpava do 200l rezervoaru, a zneho zase spatky, kdy naposteni je automaticke vodorovnou hladinou....

zatim zalivam jednou denne....

obr1-rezervoar a (ani nevim jak to nazvat :-D)
obr2-pohled do skrine

nemam ted moc casu tak pozdei dolozim vice obrazky zatim se mejte a uzijte krasne dne

Naposledy upravil Oyasin 31-05-2011 v 18:14 PM

Old Post 31-05-2011 v 05:54 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 3



obr3- pritah s ofukem a klimou Coolexpert
obr4-odtah s cooltube na ktere je namontovano stinidlo Hobby velke

Naposledy upravil Oyasin 31-05-2011 v 18:15 PM

Old Post 31-05-2011 v 09:26 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Pokud tam máš tu klimu tak CT bych neřešil, počet zaplavení bych taky přidal. No a už bych to přepínal

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 31-05-2011 v 09:35 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 5



obr5-kyble jsme obalil do cerne folie at maji koreny tmu
-sito je 180x100 , kdy po obvodu sou nabite hrebicky a vypletene vazacim dratem, oka 5x5

obr6-spoje zavlahy, kazdy kylb je napojeny pres rychlospojku takze se da odpojit a vytahnout.....prvotne byl plan ze kybl bude cely zasypany keramzitem, takze z duvodu plisne apod sem to chtel mit mobilni at muzu popripade kazdou kytku vytahnout, nakonec jsem se rozhodl ze lepsi bude kdyz pouziji jeste kvetinac a zasypu jen ten

Naposledy upravil Oyasin 31-05-2011 v 09:51 AM

Old Post 31-05-2011 v 09:39 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 6


obr7- je to krasa na to koukat

Old Post 31-05-2011 v 09:42 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 7



tez bych to rad prepnul...ale kdyz se podivas, tak se my vyskytl problem ....myslim si ze by to mohla byt plisen a nechci aby mi to zas pozralo ...bo v kvetu stim moc uz nenadelam a akorat zaplacu nad vysledkem.....nebo se pletu??

Old Post 31-05-2011 v 09:44 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 8



a jeste deail

Old Post 31-05-2011 v 09:57 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

To bych nejak nehrotil...

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 31-05-2011 v 10:20 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mučačo
Stálý Člen

Karma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% PěstitelskáKarma uživatele mučačo - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 10

[účet odstraněn]

Old Post 31-05-2011 v 12:57 PM
mučačo je offline   Profil uživatele mučačo   Find more posts by mučačo   Foto galerie člena mučačo   Click here to Send mučačo a Private Message   Add mučačo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 11

pouzivam Metrop a na 180l zalivky dam
110l vody z osmozy EC 12
70l vody EC164
do toho 60ml/100l MR1, ROOT a 20ml/100l CalGreen
to mi ve vysledku hodilo ph 5,65 a EC 998.....ale (myslim si teda ze to byl on) keramzit mi upravuje pH na 6,1....
tuto zalivku mam celou dobu rustu...asi pred tydnem sem tam dolil 30l roztoku ze stejnymi hodnotami
jeste sem tam behem toho mesice trikrat nalil peroxid vodiku 30% v koncentraci 1ml/l
a pred tydnem jsem zkousel "BUD ROT STOP" nijake zmeny
tak ted tu mam "Dutch Plant Vitality - Anti Mildew....... mate nekdo zkusenost?? tak uvidime

Naposledy upravil Oyasin 31-05-2011 v 18:36 PM

Old Post 31-05-2011 v 18:09 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

to na pliseň nevypada.ja myslím že by jsi to měl vic zalevat tedy vic zaplavovat.přesně tohle se mi na listech tvořilo když mi uplně vyschnul substrát a nebo to může byt i vlhkosti... ve vegetativní fazi je potřeba vysoka vlhkost 70-80% ale to asi víš

Old Post 31-05-2011 v 19:37 PM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 13

no to jsem prave mel vlhkost 70%...ale objevili se mi prvni priznaky padli (minule jsem ji mel) takze jsem hned zakrocil, stahnul vlhkost a pouzil jsem sprej proti padli od neudorfu " http://eshop.skudci.com/fungicidy/n...att-sprej-500ml "a ten zabral...a prave sem stahnul vlhkost

parada v tom pripade muze prepinat

s tou zaplavou, v noci se asik nezaplavuje?! jak dlouho pred zhasnutim muzu jeste zaplavit? hodku?

Old Post 31-05-2011 v 20:49 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14

a pomohl ten sprej proti padli? v noci bych ja osobne nezaleval

Old Post 01-06-2011 v 07:46 AM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 15

Zaplavovat, hned jak se rosviti lampa a pak kazde 3 hodky, takze to posledni zaplaveni vyjde akorat, kdyz se bude zhasinat.. A v noci velka vetsina lidi nezaplavuje.. V noci bych zaplavoval, kdybych treba mel kytky v jednolitrovich kveticich v SOGu, protoze ty male neudrzi tak dlouho vlhkost, jako ty velke..

Old Post 01-06-2011 v 08:12 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 16

u me fungoval.....vsimnul jsem si toho na par listech tak sem to dvakrat zestrikal behem dvou dnu a je fuc...asi zalezi jak moc to mas rozlezle....vyrobce uvadi ze to je na prevenci a lokalni vyskyt
jinak jak sem to schanel tak to zadny internetovy obchod nemel(rekli mi 14dnu apod)....kdybys potreboval, u ostravy je jeden shop ktery to prodava...muzu koupit a poslat

Old Post 01-06-2011 v 13:05 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4384960 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív