Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pachové filtry koupit*vyrobit???problematika
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Obecné Pachové filtry koupit*vyrobit???problematika Příspěvek č. 1


Zdravím growery, vytvořil jsem téma, a to z důvodu šíleného smradu u mě doma.
1.Koupil jsem si pachový filtr
Koncový filtr ECO 360m3/h - 125mm max 480m3,
používám ufo s automatickým regulátorem, podle teploty max 420m3, jede furt na max.a lampu 400w mh i hps(pěkná blbost)

Mám šílený problém s pachem v bytě. do 2 týdnů sklízím a už od začátku květu to trošku voní, ale ted je to nesnesitelné, můžete mi někdo poradit čím to může být, tahám vzduch na půl z bytu a na půl hned z venku, zvlhčovačku jsem měl jen v růstu.

neřeš

Old Post 07-06-2011 v 12:31 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 2

jinak je to model moby hash od dinafem

neřeš

Old Post 07-06-2011 v 12:58 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 3

Z toho co jsi uvedl za info bych řekl, že ti ten větrák fučí moc rychle přes pacháč, tím pádem se vzduch nestihne pořádně profiltrovat. Zkus ho stáhnout, čekni co to udělá s teplotou, jinak ti můžu doporučit zvlášť chladit světlo jinym větrákem přes cooltubu a ten hlavní pak nemusíš mít na plnej kotel.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 07-06-2011 v 19:23 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 4

toto mi ale poradily v growshopu???kurnik ok zkusím to
diky

neřeš

Old Post 07-06-2011 v 20:33 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

A mas tam nejaky cirkulacni vetrak?

Old Post 07-06-2011 v 20:40 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 6

nejdriv zkus co rikal Phill, vsak uz jsme se bavili, ze 360m^3/h je malo na ufo s 420m^3/h vole...to same dela me (ale ne tak moc), proste vetrak ten vzduch prohani filtrem rychleji, nez filtr muze pobrat..

EDIT: s teplotou uz to nejak doklepes, bude stacit jak si tam otevres poradne pritah (okno) a ztlumis ventilaci, zkus na pulku, kdyby tam bylo moc vedro kousek pridej...vsadim boty, ze bude po smradu

Old Post 07-06-2011 v 22:09 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 7

Já měl ten samej problém, větrák co cucal vzduch přes pacháč moc rychle, nakonec jsem to vyřešil zaboxováním pacháče do krabice, do který jsem vyřízl kolečko na trubku, tim jsem způsobil, že se vzduch alespon o trochu zdržel v prostoru tý krabice a bylo po smradu.
Ted když ke mně přijde kámoš tak už jen prohodí, že mi to tu smrdí jak v uhelnym dole.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 07-06-2011 v 22:44 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 8

ok, díky zkusím to zvětším přítah a větrák dám na 70%, to by mělo stačit.

neřeš

Old Post 08-06-2011 v 12:41 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gepi
Nový Člen

Karma uživatele Gepi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

Zdravím Growery,

dotaz k pachovému filtru (uklíkový) viz obrázek ze setu.

Mám dotaz zda tento filtr se zapojuje do skříně kde vzduch nasává nebo ven ze skříně kde krz něj jde vzduch pryč...

Myslím tu druhou variantu ale nejsem si uplně jistý.
Díky moc za radu

obrázek setu :
http://www.my-smoky.de/images/produ...images/60_0.jpg

Old Post 08-06-2011 v 13:28 PM
Gepi je offline   Profil uživatele Gepi   Find more posts by Gepi   Foto galerie člena Gepi   Click here to Send Gepi a Private Message   Add Gepi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Gepi
Zdravím Growery,

dotaz k pachovému filtru (uklíkový) viz obrázek ze setu.

Mám dotaz zda tento filtr se zapojuje do skříně kde vzduch nasává nebo ven ze skříně kde krz něj jde vzduch pryč...

Myslím tu druhou variantu ale nejsem si uplně jistý.
Díky moc za radu

obrázek setu :
http://www.my-smoky.de/images/produ...images/60_0.jpg


cau, koncove pachace by mely byt nasazene tak, ze se pres ne vzduch nasava, takze jak pises do skrine...ja mam ale koncovy pachac venku, na konci ventilace (mam malo mista ve skrini), takze pres nej vyfoukavam vzduch ven, zatim to funguje, ale jestli budes mit v boxu dost mista urcite bych ho hodil na zacatek ventilace - nasavani pres filtr...

Old Post 08-06-2011 v 15:26 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od chily


cau, koncove pachace by mely byt nasazene tak, ze se pres ne vzduch nasava, takze jak pises do skrine...ja mam ale koncovy pachac venku, na konci ventilace (mam malo mista ve skrini), takze pres nej vyfoukavam vzduch ven, zatim to funguje, ale jestli budes mit v boxu dost mista urcite bych ho hodil na zacatek ventilace - nasavani pres filtr...


lepsi je dat ho na zacatek - ventilatory obecne lip tahaj nez tlacej. Dalsi duvod muze byt prach .. ten bilej filc ho spousty pochyta, takze se ti min zasere jak pachac, tak hlavne odtahovej ventilator ,,,

jinak smrad muze byt i kuli pretlaku ve skrini (na pritahu vyssi vykon nez na odtahu), nebo spatnou izolaci skrine - tzn vzduch (treba rozhanenej pres palice ofukem) ti jde ven i jinudy nez pres odtahovej ventak ,,,,

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 08-06-2011 v 16:35 PM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 12

Jo musím trošku zvětšit přítah, a změnit směr vyfukování vzduchu na balkón, a je po srandě

neřeš

Old Post 15-07-2011 v 12:30 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0152680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív