Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » normální strava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Zdraví normální strava Příspěvek č. 1

doufám že to tu nikde není,ale nic jsem nenašel podobného...problém je takový: mám otce, který měl mozkovou příhodu a od té doby má problémy s levou stranou těla-s nervy.velké brnění,křeče,nádlé tiky,... tak jsme s mámou přemýšleli a pak se ho zeptali, jestli by byl schopen to zkusit,jestli by to nepomohlo, souhlasil. ale teď nevím co s tím...jen mu posypávat nějaké porkmy? normal s tím vařit,...? jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti nebo o někom víte, tak pls komentujte. nemám na mysli mlíko,koláčky ani tak nic podobného, prostě normální pokrmy denního stravování

Old Post 29-05-2011 v 18:32 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Craft
Nový Člen

Karma uživatele Craft - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 2

Ähoj nedávno jsem zrovna narazil na článek zabývající se právě mimo jiné tímto. Odskoušené to nemám ale dovolím si sem dát část toho článku třeba to pomůže. :

"Jak tedy na to? Na termostatu elektrické plotýnky nastavím 150 stupňů a nechám na ní rozehřát pánvičku. Když je teplota dosažena, naliji na pánvičku slunečnicový olej v potřebném množství, podle toho, co bude k večeři. Jakmile hladina oleje zhrbolovatí, tedy jakmile dosáhne dostatečné teploty, vhodím na něj celou připravenou dávku konopí, a rozkroužím je po celé pánvi, aby se stejnoměrně vzpěnilo. Hned poté přidám ostatní součásti večeře; od masa přes brambory až po knedlíky a třeba i vajíčka, to podle toho, co je plánováno k večeři. A tak po pár minutách už nesu tátovi talíř plný neodolatelné vůně.

Dávka 1,25 g naší standardisované konopné směsi je vybalancována tak, že je těsně pod hranicí psychické účinnosti."

Sepsal QFox pro server www.biotox.cz/enspyro

Old Post 29-05-2011 v 19:49 PM
Craft je offline   Profil uživatele Craft   Find more posts by Craft   Foto galerie člena Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Add Craft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 3

něco podobného jsem už někde četl,ale zase se mi zdá divné, že to je taková ,,dávka"...vždyť to už musí pocítit hodně,ne? a nevím jestli ta vůně bude zrovna neodolatelná chci jen aby ty nervy nebyly tak vypjaté nebo jak to nazvat, ale zas enechci ať je pod vlivem.

Old Post 29-05-2011 v 22:15 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od aresek
něco podobného jsem už někde četl,ale zase se mi zdá divné, že to je taková ,,dávka"...vždyť to už musí pocítit hodně,ne? a nevím jestli ta vůně bude zrovna neodolatelná chci jen aby ty nervy nebyly tak vypjaté nebo jak to nazvat, ale zas enechci ať je pod vlivem.


no je docela velky problem spravne "nadavkovat" konopi. Asi nejlepsi, co bys mohl udelat jsou fenixovy kapky (extrakt THC a CBD). Pokud se na to necitis, tak mohu akorat doporucit michat konopi s tucnou stravou (konopi by melo projit dekarbonizaci - bud ze je dostatecne suche, nebo tepelna uprava).

Co by se dalo jeste doporucit, je konopne maslo - namazat na chleba.

Recept na konopne maslo bys mel tady najit - snad jen upozornim, ze je treba travu nejdrive poradne nekolikrat proprat ve vrouci vode, aby se odstranil chlorofil a taky uz to nebude tak moc "vonet".

Snad to tatovi pomuze

tak at se dari

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 30-05-2011 v 10:59 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0178670 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív