Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Super Cali Haze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 17

čau aspecte
není vidět, jestli ti už kvetou. Banka píše 120 dní života, to jsou 4 měsíce. Zajímá mě, kolik dní z těch 120 jsou na růstu?

Old Post 18-06-2011 v 11:48 AM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 18

POkud se nemejlim, tak automaty jsou oficielně na růstu 2,5 týdne !!!




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 18-06-2011 v 11:49 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 19

Co. 2,5 týdne? to jako 17 dní!! To asi ne.
A navíc tohle je super automat dnes je na růstu 29 dní.

Old Post 18-06-2011 v 12:09 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
Co. 2,5 týdne? to jako 17 dní!! To asi ne.
A navíc tohle je super automat dnes je na růstu 29 dní.


no tak to asi JO !!! Když nevěříš, použij google a potom něco piš.Mohl jsi se kouknout na muj thread.Samozřejmě záleží na odrůdě,phenu atp.

Todle mam já:
PolarLight se snadno pěstuje, má ovocně sladkou a kořeněnou vůni (se stopami odrůdy Haze) a jasný, silný a dlouhotrvající rauš.
Po asi dvou a půl týdnech růstu se PolarLight automaticky dostává do stádia květu, které trvá přibližně 7 týdnů a vytváří kompaktní palice obtěžkané pryskyřicí. Pro ty, kteří rádi pracují a experimentují s autofeminizovanými semínky, je PolarLight vhodnou volbou.

Výška kytek: 35 až 80 cm

-mě osobně přesně po 17-18ti dnech nahodili chloupky a kvetou
-skoro u všech automatů, je psáno od zasazení do sklizně cca 60-70 dní


Jak píše Anonymer,kytky vyrostou o hodně v květu,klidně až cca 2x tolik než v růstové fázi.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Naposledy upravil prysk 18-06-2011 v 12:56 PM

Old Post 18-06-2011 v 12:38 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 21

Nebojte.
Až to začne kvést, tak napíšu, jak dlouho to bylo na růstu, nebo nám to do té doby napíše ASPECT, který jede to samý.

Jinak se to pořádně rozjelo a roste to a roste.
Jedna kytka je o dost vyšší, ale má dost od sebe vzdálená internoda, ta nejmenší je má dost hustě za sebou.
Tak uvidíme, až povyrostou

A hádat se o tom, jak dlouho automat roste se nehodlám. Každý má jiné zkušenosti.
Tímto se Pryskovy omlouvám za mojí přehnanou reakci na jeho výrok.

Old Post 18-06-2011 v 16:59 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 22

@desertwolf:neomlouvej se, moje chyba, že jsem nepřečetl celej thread.Psal jsem podle toho co jsem študoval, než jsem si AF pořídil.Proto ta reakce.
@anonymer: Na to super auto mám taky stejnej názor, co si myslim, tak že auto bylo uděláno předevšim kuli podmínkám a pak taky proto, aby to bylo co nejdřív hotovo,(cca těch 60-70 dní)protože když už budu sázet venku,(tak jak to podle popisu vypadá,na 120 dní,což jsou 4 měsíce)tak se vyplatí vysadit normal outdoor s kterýho toho bude víc a ten 1-2 měsíce už jsou prd rozdíl,oproti rozdílu ve výnosu.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 18-06-2011 v 17:43 PM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Anonymer
prysk:

Tu ide o to, že je to Haze, ktorý by u nás, nebyť AF, dokvitol v decembri.

PS: zajtra zmažem


Přesně tak, jde o to, že spousta modelů v našich zeměpisných podmínkách prostě nedokvete. Většina modelů začíná kvést(alespoň si to myslím z mé zkušenosti) v druhé půlce srpna. A když je podzim na hovno, tak je to samá plíseň, řidké palice a prostě to ani nedozraje.

Haze zraje v průměru tak 80 dní plusminus a to prostě nemá šanci u nás dozrát.

Já sázel SHC v ten den, aby palice dozrávali v tom nejslunečnějším období a sklízel jsem v první půli záři.

Ještě jedna věc. Já měl za to a někde jsem to snad i četl, že marijuana je dospělá po měsíci růstu (30 dní) a ne po 21 dnech jak tu píšete

Naposledy upravil desertwolf 19-06-2011 v 10:55 AM

Old Post 18-06-2011 v 22:13 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 24


jo to nejdůležitější jsem zapomněl :-) Nekvete!

Na jednom foru, ktere nemůžu znovu najít Stitch psal, že by mělo SCH ukázat pohlaví cca za měsíc a začít nakvétat v druhé polovině měsíce dalšího...ale nepamatuji si souvislosti, pravděpodobně byla řeč o outdooru. Protože jsem našel jiný kde píše, že mu to obvykle indoor začínalo kvést po 4 až 5 týdnech.

http://marijuanapassion.com/forum/s...ead.php?t=55811 tu se můžete podívat na Odlsmanuv pokus.

A ještě přidávám fotku SCH v květu od kamoše, seminko má ode mně, a prý sázel 8.5. to je 3 týdny po mě.

Old Post 19-06-2011 v 20:59 PM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

32. den Příspěvek č. 25





Jsem tu s malou aktualizací.

Holky jsou foceny 32 den a výška je 22 - 25 cm.
Holky byli zasypány po děložní lístky, ale poté co první dvě patra uschla jsem je uštípl a zasypu je až po nejspodnější patro. Pohnojeny byli zatím pouze dvakrát.
Okolo 30. dne ukázaly holky pohlaví a začaly růst tempem 2cm za den.

V noci je teplota ve skleníku mezi 15°C až 19°C a vlhkost 99%, přes den když je sluníčko stoupne teplota až k 50°C a vlhkost spadne na 20%.
Toho sluníčka však poslední dobou moc není, tak je tam tak v průměru 26°C a vlhkost 65% (pořád prší)

Jak jsem již psal, mezi jednotlivými kousky je dost velký rozdíl mezi vzdálestmi internodů. Tak uvidíme, jestli tam bude ještě více rozdílů.

Na společné fotce je vlevo nahoře Grapefruit Krush

Old Post 22-06-2011 v 21:34 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

35. den Příspěvek č. 26




Jsem tu s rychlou aktualizací, neboť kytky začaly růst závratným tempem a to 5 cm za den.
Pohlaví ukázaly okolo 30. dne květu a jednotlivá patra začala 35. den vyrůstat na přeskáčku (jestli mi rozumíte). V SoftSecret jsem četl, že to dělají až když dospějí, do té doby rostou patra vždy spolu.

Foto 1 - největší kousek 33 cm, internoda jsou dost od sebe, hodně se táhne a co patro to jeden velký list
Foto 2 - nejmenší kousek 27 cm, ale více se větví, má velmi krátká internoda a jede dost do šířky
Foto 3 - celek

Jinak příští zálivka a postřik je přípravkem Polyversum http://www.polyversum.eu/cz/index.html
Málem jsem na něj zapoměl. Našel jsem staré zásoby a tak jsem hned dokoupil a začnu znova používat. Naposledy jsem ho použil snad před rokem a tenkrát naprostá spokojenost

Old Post 24-06-2011 v 22:24 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

41. den Příspěvek č. 27






Tak jsem tu s předčasnou aktualizací, neboť odjíždím na týden do zahraničí a kytí mi bude zalévat manželka každé tři dny dešťovou vodou.

Takže co napsat. Snad jen že 41. den ještě nekvetou a velikost největší je 52 cm a nejmenší 42 cm. Ta největší má sedmicípé listy, což vidím poprvé a strašně se mi to líbí a mám z toho radost.

Na druhou stranu se mi na spodních listech tvoří záhadné cosi, které nedokážu v rychlosti identifikovat, snad jen problém z Ph, ale to změřím na odtoku až přijedu.

Foto 1 - celek, vlevo nahoře Grapefruit Krush
Foto 2 - největší kousek 52 cm, hodně vzdálená internoda
Foto 3 - list
Foto 4 - nejmenší kousek 42 cm, zato více rozvětvený a hodně krátká internoda
Foto 5 - detail poškozeného listu, ty fleky jsou první dva dny světle zelené, jako kdyby někdo sloupnul horní zelenější vrstvu a třetí den takhle zhnědnou

Old Post 01-07-2011 v 12:57 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 28

Čau,čumim jak puk,jak se ti pěkně srovnaly a vypadaj teď dobře.

Možná příčina je ,že při zalejvání vodou z hnojkama ti zůstane voda na tom listu a přímy odpolední sluníčko pak ten list z kterýho se nestihne odpařit ta voda popálí(spálí).Nic hroznýho se neděje.Pokud je to jen při zemi.

V kombinaci s výrazným ppřelitím už je to horší.

Mám na několika kytkách to samý.

Ve finále zjistíš,že první tři patra u země jsou většinou k ničemu a dáš je pryč časem.Stejně ti jde určitě o ty vršky


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 02-07-2011 v 07:59 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

51. den Příspěvek č. 29






Tak jsem se vrátil po týdnu z Holandska a přináším vám nová infa a fota z mého greenhousu.

Tak asi nejzajímavější zpráva je ta, že už holky začaly kvést!!!
Vypadá to, že začali 48 či 49 den (manželka si není jistá).
Každopádně jsem je viděl 51. den a kvítky tam jsou tak maximálně 3 dny staré.

Jinak kytí pořád roste a roste.
Největší z nich měla 51. den 86 cm a 52. den už 93 cm a zřejmě bude růst dál.
Nejměnší měla 51. den 72 cm a je hodně indikoidního charakteru. Je hodně rozvětvená a oproti ostatním dost krátká internoda.

Jinak to máme sumasumárum za týden co jsem byl pryč nárust o 30 cm.

Odstranil jsem u každé nějaká spodní patra, které nebyla dost vytáhlá a silná. Ještě v týdnu odtsraním malinké zárodky paliček, na kterých stejně nic nebude.

Foto 1 - nejnižší kousek hóóódně rozvětvený na Haze
Foto 2 - nejvyšší kousek
Foto 3 - zlatý střed
Foto 4 - celek, ale blbě foceno, nejde to moc vidět. úplně vlevo Grapefruit Krush
Foto 5 - menší celek

Old Post 11-07-2011 v 14:20 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aspect
Stálý Člen

Karma uživatele aspect - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 45  

89.den Příspěvek č. 30


ahoj, taky mi kvetou odhadem 14 dní :-)
fotka z 11.7.

Old Post 13-07-2011 v 02:17 AM
aspect je offline   Profil uživatele aspect   Find more posts by aspect   Foto galerie člena aspect   Click here to Send aspect a Private Message   Add aspect to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

58. den Příspěvek č. 31





Tak jsem tu s týdenní aktualizací.

Dnes je to 58.den celkově a budu počítat 8.den květu, ať se to dobře počítá.

Nejmenší kousek se zřejmě zastavil v růstu a dnes má 90 cm, největší se zřejmě také zastavil na 100 cm, ale ten pořád zlatý prostřední se rozjel a to ke 115 cm a pořád stoupá a stoupá k výšinám.

Foto 1 - nejmenší
Foto 2 - teď už střední
Foto 3 - největší
Foto4 - květ

P.S. Těch bílých fleků si nevšímejte, jsou od vody po postřiku, jdou umýt, ale neřeším to.

Old Post 17-07-2011 v 22:20 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

60. den Příspěvek č. 32

Je tu nějak málo fotek, tak jsem něco dám

dnešní velikost: 122 cm, 107 cm, 92 cm

1 - all
2 - all
3 - flowers
4 - small
5 - small

Old Post 19-07-2011 v 20:46 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5487340 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív