Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Co s naklíčeným semínkem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Co s naklíčeným semínkem? Příspěvek č. 1

Zdravím, už asi 5 dnů mám semínko, nejprve bylo ve vodě, pak jsem ho radši přendal do vaty, jenže nevím, kdy přesně ho mám dát mdi hlíny, či jestli nemám nějak změnit polohu semínka.
Poradíte mi prosím, zde je pár fotek semínka...
...V nejbližších dnech se chystám vysadit cca 10 semínek. 10, protože jsou bohužel Nefreezovaná, tudíš netuším kolik by mohlo být holek.
Nebo pokud máte nějaký zajímavý způsob, jak zasadit semínko, sem s ním prosím

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/Snmeky002.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/Snmeky003.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/Snmeky004.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/Snmeky006.jpg

http://i1029.photobucket.com/albums/y354/PiooiP/Snmeky007.jpg

Old Post 24-05-2011 v 14:12 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindras
Stálý Člen

Karma uživatele pindras - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 2

ja jsem sazel asi pred tydnem. Mel jsem 15 semen - 15 vyklicilo. Kdyz mely klicky cca 1 - 2 cm (spis k tem 2 cm) zasadil jsem je do malych kvetinacku se substratem. Chytlo se jich 14, protoze to patnacty melo jeste malej klicek a asi bylo na soupnuti do hliny slaby. Takze doporucuju nechat ten klicek vylezt min. 1cm. Jinak do hliny dirku, vlozit seminko klickem dolu a ja daval do takovy hloubky, aby byla "hlavicka" tesne pod povrchem. Nekdo dava hloubeji.

edit: jeste k te vate - vatu nepouzivam, pac z predchozich zkusenosti vim, ze se do ni obcas klicek dost priblble zamota. Takze dam par vrstev kuchynskych ubrousku - seminka - zase ubrousky a navlhcim.

Old Post 24-05-2011 v 14:24 PM
pindras je offline   Profil uživatele pindras   Find more posts by pindras   Foto galerie člena pindras   Click here to Send pindras a Private Message   Add pindras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 3

Už bych ho dál do hlíny má dostatečný klíček taky aby dokázalo zakořenit a klíček dej smerem dolů do hlíny al opatrne. peace

Old Post 24-05-2011 v 14:28 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 4

Dobře, díky

Old Post 24-05-2011 v 14:52 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LUTCHINO
Nový Člen

Karma uživatele LUTCHINO - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

je lepší nechat semínko vyklíčit aspoň na 1,5 cm, líp se pak chytá a když ti klíčí tak sním vůbec nehýbat, mohlo by dojít k poškození klíčku, je dobré dát semínko mezi papírové kapesníky a kapesníky hodit někam do tmy

Old Post 24-05-2011 v 15:09 PM
LUTCHINO je offline   Profil uživatele LUTCHINO   Find more posts by LUTCHINO   Foto galerie člena LUTCHINO   Click here to Send LUTCHINO a Private Message   Add LUTCHINO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pio
Stálý Člen

Karma uživatele Pio - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pio - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 6

No, názory se hodně odlišují, například uživatel "jebutinajmeno" říkal, že to mám dát na sluníčko
každopádně Všem děkuji za rady, už si s tím nějak poradím. Ještě semínko nechám do zítřka, pak ho hodím do květináče.

Naposledy upravil Pio 24-05-2011 v 16:35 PM

Old Post 24-05-2011 v 15:31 PM
Pio je offline   Profil uživatele Pio   Find more posts by Pio   Foto galerie člena Pio   Click here to Send Pio a Private Message   Add Pio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mechac
Stálý Člen

Karma uživatele Mechac - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 7

Klicit je nech ve tme, v nekolika vrstvach toaletaku nebo zminovanych ubrouscich. Az seminko praskne a zacne vykukovat klicek(moc dlouhej klicek nedoporucuju, vetsi sance ze ho pri manipulaci zlomis), udelej melkej dulek do hliny, velmi opatrne(nejlepe pinzetou) ho premisti a jemne zahrn hlinou(neumackavej). Na smeru klicku az tak nezalezi, ono si to uz cestu na svetlo najde i v pripade ze ho mas smerem nahoru, jen to trva o chvili dyl. Hlinu udrzuj vlhkou, ne mokrou. Za 2-3 dny by mela kytka vystrcit hlavu z hliny.
Jinak kdyz pouzijes hledani par threadu o kliceni tu najdes.

Old Post 25-05-2011 v 07:16 AM
Mechac je offline   Profil uživatele Mechac   Find more posts by Mechac   Foto galerie člena Mechac   Click here to Send Mechac a Private Message   Add Mechac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2012 - Problém s klíčením semínek - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7164470 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív