Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Informace o Growshop semen Northern lights autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 33



To intintxelor: vdovu jsem měl objednanou, ale volal prodavač z GS, že momentálně nemají. Byla prý obrovská poptávka a tak mi nabídl k objednaným AFNL Orange Bud Disel. Vzal jsem to a teď ho rozjíždím. Nemyslím si, že ho dojedu ve foliáku (počasí bude v závěru roku zase naprd) a tak to chystám pod lampu. Sluníčko to zadarmo rozpěstuje spolu se mnou a pak to dosvítím a dám vědět jak to dopadlo.

Na otázku stran plísně (ta otázka někam zmizela): no, doprdele postihlo mě to! Kytky mám v tom největším stádiu květu a to počasí který bylo teď, rozhodně přispělo k takovým to věcem jako je plíseň. Tak jsem musel vystříhat zhruba třetinu centrálu. A konečně nainstalovat ventilátory. Vlhkost zde byla 98%RH a teploty v noci i 9°C. Počasí se zas umoudřilo, plíseň nepokračuje, na postřik čímkoliv už to není. Zase dám vědět jak to pokračuje, no a zástřižky nebyly špatný a myslím, že se máme na co těšit.

Old Post 08-07-2011 v 22:47 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 34






Omlouváme se za zpoždění. Byl jsem velmi BSY prací.

1. Šel jsem na Šumavě, jak babičky rostliny přišly. Neměla transplantaci, a oni měli trochu žloutnutí, jak můžete vidět na obrázku. Jsem zasadil je pro ni a po jednom týdnu, je žloutnutí pryč a květiny hledáte pěkné.

Největší v dolní části obrazu je 96cm a nejmenší zařízení bylo 52 cm.

2. Ze 2 mám doma na okně, 1 je mnohem větší. Nemohl jsem najít své vládce, takže jsem si láhev vína prokázat.

3. Začátek mého vysokého okna rostlin.

4. malé okno rostlin

5. Okno zařízení zoom

Zatím jsem Plagron světla na mix půdy. V 5 týdnech jsem 2ml květ 1L vody.

žádné známky živiny hořet ještě.

My menší rostliny vypadají, že skončí v celkem 9 týdnů, semena ke sklizni.

My větší Vypadá to, že bude 10-12 týdnů celkem.

Mám také 5 nových mláďat, jen sporouted. 2 dny namočení do vody pak 1 den pelet a jsou mimo.

Old Post 11-07-2011 v 19:48 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 35




Ještě jeden.

1. Rostliny právě v okně.

2. Taky

3. Moje nová miminka, tři dny staré

Dolfa, rostliny vypadají skvěle. Chci vidět hotový výrobek!

Old Post 11-07-2011 v 20:01 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 36



zdarvím takže už něco málo sklizeno a říkám luxus .....zhulo... přidávám foto ať se daří

Old Post 11-07-2011 v 20:15 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 37



další ještě rostou... jinak proplachováno AH Final Solution.dá

Old Post 11-07-2011 v 20:22 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 38

ahoj jsem zvědavej na smouk report....hodně lidí má tento model za pár kaček taky jsem na autoNL zvědavej....teprve mi nakvejtá ale je to luxus....

Old Post 11-07-2011 v 20:29 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 39



To prgkillah: rostliny vypadají skvěle! Kdybys jel někdy okolo mého města, tak se zastav. Ubytujeme Tě zde, zatáhneme Tě na hrady a zámky co jsou zde okolo. Maso hodíme na rožeň, určitě se u nás budeš cítit dobře. Moje skoromanželka byla na měsíc v Americe a a taky měla štěstí na dobré lidi. Asi za dva týdny bude sklizeň, kouřit bude co.

To intintxelor: vyfotil jsem Ti ty Orange Bud Disel Fem. Ještě to jsou prcci, ale jsu zvědavý co pak udělají pod lampou až se ještě rozrostou.

Tak to je vše a zatím, ať se daří

Dolfa

Edit: Google nezná výraz skoromanželka = partnerka (životní), no manželka před lidmi, ale ne před bohem, nebo jak to je. Prostě Freeeeee

Naposledy upravil Dolfa 11-07-2011 v 21:24 PM

Old Post 11-07-2011 v 20:56 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Khromm
Stálý Člen

Karma uživatele Khromm - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 40

jedu taky af northern light od growshopseed a moje kytky vypadají v 33 dni růstu hodně podobně jako vypadali tvoje...moje maji akorat vsehchny vrcholy blize k sobe a zacinaji tvorit celkem rovnomerny koberec...to se jeste asi zmeni ...:-) k+ kdyz tak mrkni na odkaz....http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57777

Old Post 14-07-2011 v 10:35 AM
Khromm je offline   Profil uživatele Khromm   Find more posts by Khromm   Foto galerie člena Khromm   Click here to Send Khromm a Private Message   Add Khromm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 41

Taky jedu AFNL a muzu rict, ze to sou krasny automaty. nevim jak jsou stare, ale uz asi 2 tudny kvetou. smradu mrte ve foliaku i venku po zahrade, i v lese. Ze 20 sememen doufam ze aspon 250-300g tohoto vonaveho modylku bude. a dat za 20 automatu fem. semen 1200 je hodne velky luxus. pestu zdar, az budou hotovy fotky, asi vam sem i nejaky hodim . zatim peace

Old Post 18-07-2011 v 08:26 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 42





9 týdnů. Době je téměř dokončena.

Naposledy upravil prgkillah 22-07-2011 v 20:28 PM

Old Post 21-07-2011 v 20:08 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 43





Zdravím všechny co zavítají do tohoto vlákna. Minulou neděli jsem našel dvě plesnivá místa která jsem odstřihl a začal zvažovat sklizeň. Předpověď počasí byla nepříznivá, vlhko a zima. V pondělí se počasí zhoršilo a tak jsem rostlinu vytrhl i s kořenem. Od výsevu do sklizně uběhlo 81 dní, 10 dní trvalo klíčení. Ještě tak 10 až 15 dní to chtělo nechat. Posledních čtrnáct dní jsem zaléval jen čistou vodou a rostlina začala brát živiny z listů, tak snad bude chuť dobrá a hnojil jsem poloviční dávkou.

Nakonec jsem se rozhodl pro další propláchnutí za pomocí šesti litrů vody, 600 mg Thiaminu (vitamín B1) a 15 ml 30% H2O2. Kytku jsem umístil do zatemněného skladiště a nechal ovívat stojanovým ventilátorem. Měla tam být dva dny. Ventilátor jsem dal na první rychlost a dost daleko, asi pět minut jsem na to koukal jestli se to celé nepřevrátí. Bylo to dobrý. Po hodině jsem přišel na kontrolu, a ihned začal uklízet těch šest litrů roztoku rozlitých do koberce. Další roztok už jsem nemíchal, kytka visí na půdě a schne. Tvrdost květů je náramná a trichomy jsou parádní. Vůně je spíš smrad, ale přesto vůně.

U druhé rostliny AFNL zatím plíseň žádná. Tato kytka má řídké, ale bohaté květy, takže jsou vzdušné a vlhkost která teď je jí nevadí. Sklizeň odhaduji tak za 10 dní. Díky nízkým teplotám jí začínají fialovět listy. Její foto dodám asi zítra.

Tak to je zatím vše a ať se daří.

Naposledy upravil Dolfa 24-07-2011 v 15:56 PM

Old Post 24-07-2011 v 15:24 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 44

intintxelor Nechaj to este 1,5 tyzden



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Naposledy upravil RaScaL 26-07-2011 v 18:16 PM

Old Post 26-07-2011 v 15:16 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od RaScaL
intintxelor Nechaj to este 1,5 tyzden


No to je hrozna kravina cos napsal , ješte tě čeká tak měsíc a pul květu , minimálně , čau Hlava

Old Post 27-07-2011 v 16:55 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 46

Teď jsem trošku zmaten, tak deset dni nebo 45 dní nechat kvést? :/ Jinak díky za reakty .)

Old Post 28-07-2011 v 09:31 AM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 47

Logicky, píšeš, že se to přeplo před tejdnem, když k tomu přičteš 10 dní, tak výjde 17. Květ 17 dní je blbost! Keci od výrobce jsou u automatů většinou jen reklamní tah, bud rád, že ti to vyrostlo a nech tomu ještě ten měsíc a půl (tzn. nejmín 50 dnů)!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 28-07-2011 v 09:45 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 48



Ahoj, to si RaScaL dělal asi legraci 1,5 týdne je blbost. Určitě 45 dní a možná i déle, to uvidíš dle zabarvení trichomů. Já to musel sklidit kvůli plísni, klidně to tam ještě mohlo být. Ta druhá AFNL ještě nabírá na objemu a po plísni zatím ani vidu. Přikládám foto centrálu a foto celku.

Old Post 28-07-2011 v 09:45 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2744210 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív