Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Informace o Growshop semen Northern lights autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 17



Dnes teda měříme 82 a 73 cm, vlastně včera. Poprvé hnojeno, 1ml AgaGrow a 3ml AlgaBloom/1L. Chtěl jsem ještě stříknout Nimbou, ale už nezbyl čas. Zítra, vlastně dnes to napravím. Ono včera už je dnes. No nic, zde jsou fotky.

Old Post 15-06-2011 v 00:32 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 18




Dobrý den, byl jsem pryč na nějakou dobu na dovolené v Amsterdamu. Byl to skvělý čas, zkoušel mnoho dobrých věcí, nic tak dobré, jako některé české domácí snažím. Dokonce jsem se snažil poslední cannibus vítěz poháru "Tangarine dream". Většinu věcí jsem se snažil velmi sériové výroby kvality. Vrátil jsem se do České neděli a snažil se Sweet Skunk, mnohem lepší.

Dolfi vaše rostliny lépe hledají vždy. Velmi pěkné!

Ok, takže můj závod zprávy.

Přidal jsem fotky zde ukázat, jak to dělají. opravdu chanfed po dobu 7 dnů jsem byl pryč. Měl jsem dobrý kamarád zalévání je pro mě.

I moje zasadil semena kolem 12. května, všechna semena klíčit za 3 dny.

Tyto rostliny jsou nyní na 23 dnů od semene. Žádné květiny, ale zatím jsou stále větší. My nejmenší je na 9 cm, tato rostlina málem jsem ztratil, když to bylo pouze 1 týden, stopky byla velmi slabá, na dně, a sotva vzhůru. I svázaný s holí, a teď to vypadá dobře.

Nejvyšší 2 závody jsou jen o trochu kratší, než je Gambrinus láhve, nemůžu najít pravítko.

3 z těchto rostlin budou tranplanted tento víkend do zahrady na mé babičky, tak uvidíme, jak tyto dělat. Ostatní 3 zůstane okno rostliny tak dlouho, jak zapadají. Poté mohou jít na střechu nebo na zahradě. Doufám, že zůstanou malé a dont muset přesunout.


To je všechno, co jsem teď, doufejme, že v příštích týdnech uvidíme nějaké preflowers.

Old Post 16-06-2011 v 09:38 AM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 19


Ahoj prgkillah,

už jsem se bál, že vlákno budu muset dokončit sám. Jsem rád, že jsi zde! Tvoje rostliny jsou zdravé a vitální! Docela mě sere jazyková bariéra, napsal bych a řekl víc, než teď. Psát v anglickém jazyku mi opravdu nejde, ale google překladač přeloží viď. Třeba se někdy sejdem na pivu a pak moje bariera zmizí... Tyto NLAF rostou hodně košaté a vysoké, nezapomeň dělat dost místa v malinách.. Výška rostlin je 100cm a 82cm, šířka rostlin je 55cm k dnešnímu datu a docela mi utiskují SnowRider a BigDewil, jak vidíš na fotce.

Ať se Ti daří
Dolfa

Old Post 18-06-2011 v 21:56 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 20

prgkillah: i try to translate the message from Dolfa:Iˇv scared that i will must finisched this thread alone im happy that you are here too,your plant are heatly a vital, im pissed off about our language barrier i would write more but im really bad in english i hope google translator will translate it,mabye we will some day meet in a pub on a beer and than my barrier will disappear...


Doufám že to k něčemu bylo(Snažil sem se mu přeložit tovjí správu :P)

Old Post 20-06-2011 v 15:09 PM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 21



No jo, budu pokračovat, špatné české a všech. A pro ty, kteří mluví anglicky budu post v tom taky. Budete chybět Dolfa, a vraťte se a po obrázku, kdy jsou vaše rostliny skoro hotové, tak bych rád viděl.

Autoflowers přicházejí po zajímavým způsobem. My vyšší rostlina (33cm) je téměř ukazuje některé preflowers na 5 týdnů.

Menší rostlina (25cm) má mnohem více preflowers a začali kolem 4 týdnů.

Oba jsou vydávající příjemnou skunky vůni.

Existují i další závody v mém domě babičky, ale to je dlouhá cesta, aby ji navštívit, takže jsem zvyklý vidět za několik týdnů, ale obrázky přijít, když mám.

Také jsem dal mou další 3 závody s přáteli, tak jsem se místo obrazů jejich pokrok stejně.

Myslim ze tak můžeme vidět, jak tyto Growshop autoflowers práce. Hodně štěstí do budoucna Dolfa.

Oh well, I will keep going, bad czech and all. And for those who speak english I will post in that too. You will be missed Dolfa, and please come back and post a picture when your plants are nearly finished, I would love to see that.

The autoflowers are coming along in an interesting way. My taller plant (33cm) is barely showing some preflowers at 5 weeks.

The smaller plant (25cm) has many more preflowers and they started around 4 weeks.

They are both giving off a pleasant skunky smell.

There are other plants at my grandmas house but it is a long trip to visit her so I wont see them for some weeks, but pictures to come when I do.

I also gave away my other 3 plants to friends, so I will post pictures of their progress as well.

I figure that way we can see just how these growshop autoflowers work. Good luck in the future Dolfa.

Old Post 22-06-2011 v 19:33 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 22

Hustej jazykovej koutek

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 23-06-2011 v 16:35 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 23

Vím, že mluvím jako retarted dítě, ale vše, co mohu udělat. Možná, že jednoho dne Google Translate bude fungovat lépe.

Old Post 23-06-2011 v 22:07 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 24



Ahoj, pokračuji dál, nikam neodcházím zřejmě chyba v překladu. Větší rostlina měří 110cm a menší měří 104cm. Květ zvětšuje svůj objem a začínají se třpytit trichomy.

Hnojeno 3ml AlgaBloom + 2ml PK13/14 na litr dešťové vody, PH upraveno na 6,3. Odstranil jsem spodní větve. Mám trochu obavu z plísně a tak asi nainstaluji ventilátory. Jinak jsem spokojen. Tak zatím a ať se daří.

Old Post 25-06-2011 v 19:22 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 25



takz jedu letos NL autof (Growshop seeds)
loni sem jel Deimose od Budhy a ani náhodou se to nemůže vyrovnat s kvalitou této odrůdy tahle se yačíná krásně cukrovat a zatím to vypadá na tvrdé šišky žádný listnáč jako u většiny Autoflowerů.


hnojeno ATA terra Bloom + PK 13/14 + Hesi supervit ( u všeho plné dávky)

Old Post 28-06-2011 v 19:49 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 26

tyjo máš to krásný

Old Post 28-06-2011 v 21:33 PM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 27


I mě se stavba rostliny velice líbí. Kytky jsou cítit po celé zahradě a to ještě není finále.

Old Post 28-06-2011 v 21:35 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 28

Pěkné závody dolfa a cerzyn!

Dnes jdu na Šumavě, jak mé babičky rostliny rostou. Obrázky a zpráva přijde neděle.

Hezký víkend!

Old Post 01-07-2011 v 07:24 AM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 29

Čao chlapi, koukám, že vám to nádherně jede! Taky pěstuji AF NL od Growshopu. Jinak informace k původu semen: mělo by jít na 90% o semena ze semené banky Nirvana.nl, dedukuji to z reklami, kterou mají Growshop.cz v časopise Legalizace, kde píšou, že se jedná o semena od producentů nejznámějších semených bank a pokud se nepletu tak AUTO NL dělají jenom Nirvana.nl!

http://www.magazin-legalizace.cz/fi...-05-pro-web.pdf

http://www.nirvanashop.com/en/autof...er-5-seeds.html

Pokud bych se pletl, tak se omlouvám, ale jde pouze o dedukci. Kdyžtak opravte...

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 02-07-2011 v 14:58 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 30

No a máte zkusšenocti třeba s tou vdovou nebo orange budem od nich? příští rok by se to dalo jet
hmmmm vdovička...hned se mi na ní dělá chuť

Old Post 03-07-2011 v 16:30 PM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerzyn
Stálý Člen

Karma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% PěstitelskáKarma uživatele cerzyn - 82% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 31

takže sem objevil ještě jednu seedbanku kde poskytují genetiku NL af. a to Pyramid seeds....
https://www.pyramidseeds.com/AUTOFL...NORTHERN_LIGHTS

Old Post 03-07-2011 v 17:22 PM
cerzyn je offline   Profil uživatele cerzyn   Find more posts by cerzyn   Foto galerie člena cerzyn   Click here to Send cerzyn a Private Message   Add cerzyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 32

to Cerzyn: to koukám, googlil jak divej a jen Nirvana! Každopádně mne potěšilo, že jsou pravděpodobně od kvalitní seedbanky (za ty prachy je to pak bomba)! Akorát na tom pyramidseeds nepíšou jestli je to FEM.!?

http://www.lecebnekonopi.cz/petice/podepsat

Old Post 03-07-2011 v 18:33 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6110100 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív