Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Informace o Growshop semen Northern lights autoflower
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Informace o Growshop semen Northern lights autoflower Příspěvek č. 1

Nejprve mi dovolte omluvit se za špatné české, Jsem nový jazyk a jsem pomocí překladatele pro toto.

Nedávno jsem koupil nějaké "Northernlights autoflower semena a myslel jsem, že udělat malý průzkum o tom, odkud pocházejí jsem zmatená i když, jak se zdá, že pouze jedno místo, kdo prodává Northern Lights autoflower semena, a to je Nirvana seeds, v NL.

Jde o to, Nirvanaseeds Northern lights nikdy nepracoval, a tak se vrací lidé. Se ukázalo být autoflower, ale stále rostla do krásné velké rostliny.

Můj problém je, že jsem si koupil tyto semena, protože moje babička chce růst, a ona dotírat nějaké velké závody pro každého a děda vidět.

Má někdo nějakou zkušenost s těmito semen? Vidím, že společnost "fair seeds" má také Northern Lights autoflower, i za nízkou cenu. To je pro mě zajímalo, jestli se snad měl nějaké Nirvana semena, která má připomenout, a oni se rozhodli k přebalení, a prodat, nebo pokud se dostali nějak semena, protože oni byli discountinued a rozhodl se prodat.

Já jen, že to proto, že tento kmen doesnt existuje velmi mnoho míst, a growshop.cz má velmi málo informací na to.

Doufám, že to není případ všech, ale myslím, že já a babička se chystáte skončit s některými velkými rostlinami, které nejsou tak snadno schovat.

Děkuji vám za veškeré informace, které jste.

p.s. neváhejte reagovat v anglicky a rostliny jsou cca 1 týden, mohu zveřejnit fotografie, jestli někdo má zájem.

Old Post 23-05-2011 v 23:15 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 2

60 zobrazení a nikdo názor nebo radu. Ok udělám to roste časopis a po pokroku. Umožňuje zjistit, zda tyto věci autoflower. Fotky přijít brzy.

Old Post 24-05-2011 v 18:38 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Zd, tak všechny AF semena po zasazení a po růstu ti vyrostou do těch max 70cm (+- 15cm) od země což je dobré pro tebe. Growshop seeds jsou semena,které si udělal shop sám. Sice FEM semena se vybírají s mnoha tisíc kusů ale nazaručil bych že budou dobré (cena) .. možna se pletu, možna jsou a budou zdravé, silné a krásné v květu. Letos to zkouší par lidí tak stačí jeh hledat a koukat jak se jim daří.

nicméně za tu cenu .. proč ne

Měj se

Old Post 24-05-2011 v 18:45 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 4


Zatím žádné informace o těchto semenech a jejich původu nejsou. Prodávají se zde prvním rokem. Zkouším je letos také. Na fotce jsou to ty největší kytky AF Nortern Light - Fair Seeds. Takže si musíme počkat co z toho vůbec bude. Můj odhad je, že semena produkuje Nirvana.

Old Post 24-05-2011 v 19:32 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Dolfa
Zatím žádné informace o těchto semenech a jejich původu nejsou. Prodávají se zde prvním rokem. Zkouším je letos také. Na fotce jsou to ty největší kytky AF Nortern Light - Fair Seeds. Takže si musíme počkat co z toho vůbec bude. Můj odhad je, že semena produkuje Nirvana.


Zdar,
rozházej ten vanish kolem kytek a né takhle do misek Takhle se ti ke kytkám v pohodě dostanou aniž by se jim něco stalo

Justin Bieber: "I was sent by god to create music."
Weasel:"But i didn't send anyone"

Old Post 24-05-2011 v 19:49 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 6

To: DoublePowa

Neboj, mám to vyzkoušený. Nejdříve slimáci ucítí Vanish a jdou na něj, ve víčku to je kvůli kropení aby byla větší vlhkost ve vzduchu (vždycky před kropením to uklízím aby se to nerozpouštělo do země, nechci tam moc chemie). Letos je dost sucho a tak zatím ani jeden slimák a ani na zahradě nejsou vidět, ale prevence je prevence.

Old Post 24-05-2011 v 20:25 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prgkillah
Nový Člen

Karma uživatele prgkillah - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 7





Díky za odpověď Dolfa. Vypadá to, že budeme experiment pak.

Rychlé oznámení, jsem nikdy pěstovány venku, v půdě nebo s autoflower rostlin. Mám pěstována pouze s odkapávací hydroponické systémy. Žil jsem v Kalifornii před a dostal unavený, které nemají rostlin zde.

Jsem si vybral proto, že moje babička autoflower poroste některé z nich. Ona nemůže mít některé členy rodiny je viděl, tak ona bude závod je s ní maliny.

Dolfa Miluji tvůj nápad pro plastové a já to udělám také. Spousta slimáci tam, všude.

Já jsem za použití growshop polární záři autoflower semena.
Plagron rostou mix světlo


Zde je pár fotek.

Začal jsem 10, 9 z 10 vyklíčila. Jeden prostě nikdy vylezly ze své ulity.

1. 9 dnů od začátku. Mají opravdu otevřel až nyní.

2. 3 dnů od začátku. Všimněte si, ten v levém dolním rohu, kořen šel nahoru nějak. To nakonec scvrklé a vrátil se dovnitř Tato zařízení byla vážně narušena. Je to sotva naživu, jak uvidíte v další obrázky

3. 11 dní od začátku. Větší a větší dostanou.

4. Na této fotografii můžete vidět poškození rostlin. Jeho stonek je tak tenká, že nemohla postavit se za 4 dny. Dal jsem držet na pomoc a nyní stojí na jeho vlastní. Hloupý kořen.

Old Post 26-05-2011 v 20:17 PM
prgkillah je offline   Profil uživatele prgkillah   Find more posts by prgkillah   Foto galerie člena prgkillah   Click here to Send prgkillah a Private Message   Add prgkillah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8

čus tuhle odrudu jedu venku a zůstalo to ve fázi,no nějaké divné,už tři tejdny to je ve fázi asi 0,8cm nad hlinou a listy tam skoro nejsou...co s tim?

Old Post 31-05-2011 v 08:48 AM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 9


citace:
Původní příspěvek od intintxelor
čus tuhle odrudu jedu venku a zůstalo to ve fázi,no nějaké divné,už tři tejdny to je ve fázi asi 0,8cm nad hlinou a listy tam skoro nejsou...co s tim?


Ahoj,
trochu málo informací, jaký je substrát, pěstební místo, atd? Foto by bylo nejlepší. Já jsem zatím docela spokojen, zdá se, že to docela roste a sílí. Mají 13 cm a začínají se rozrůstat i do šířky. Dnes se taky ukázaly první preflowers. Výsev 30 dubna rovnou do zeminy, děložní lístky vykoukly po deseti dnech. Takže růst teprve dvacet dní. Přes noc zde bylo několikrát i -1ºC, teď tak +10ºC.

Zdravím i kolegu z Kalifornie,
jak pokračuje experiment? Doufám, že se daří?

Old Post 31-05-2011 v 17:09 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 10

čago....já mam na růstu taky northern light auto od fair seeds...ale koupil jsem je na mazar.cz pod složkou (growshop seeds)tak asi tak....hodně zdaru...taky jsem zvjedavej co ukážou...

Old Post 05-06-2011 v 02:16 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 11


Zatím to vypadá dobře. Holky dělaj co maj, větší má 34cm a menší 30cm. Zatím nehnojím. Zálivka pH 6,5 dešťová voda.

Old Post 05-06-2011 v 20:52 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 12


Tak dnes je výškaka 63cm a 55cm. Holky kvetou. Dnes dostaly postřik nymbového oleje a Hycol-Z plus pár kapek tekutého mýdla. Foceno před postřikem. Kořeny jsou ošetřeny Polyversem.

Jakpak se daří našemu Kaliforňanovi?

Ps: díky za káčka který jsem dostal

Old Post 11-06-2011 v 22:40 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 13

ahoj dolfi,hele asi to nebudu hrotit,za jak dlouho to máš tu poslední fotku do zasazení?
díkes

Old Post 13-06-2011 v 16:58 PM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 14

Ahoj intintxelor, výsev jsem prováděl 30.04. deset dní trvalo než vykoukly děložní lístky. Růst teda počítám od 10.05. ikdyž v zemi započal dříve. Takže v tu sobotu to bylo 31 dní na růstu, ale to už bylo nasazeno tak šest dní na květ. Dnes mají 77 a 66cm a ještě trochu povyrostou. Zítra blejsknu paličky.

A jakpak to roste Tobě? Stěžoval sis, že jsou malé.

Old Post 13-06-2011 v 18:52 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intintxelor
Nový Člen

Karma uživatele intintxelor - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 15

Hele díky za optání,jedna je nějaká pokroucená,a druhá cačala růst tak nějak...jo je to lepší,tak mám radost a jsem taky rád že někdo našel takovou dobrou nabídku a zasel to....bál sem se aby to nebyl nějakej poděl,ale jak je vidno growshop nesklamal...přemýšlel jsem ještě co by se stalo kdybych to skřížil s mým domáckým blueberryXorange bud...to by bylo zajímavý nemyslíš? někde sem četl že to bude kvýst o polovinu dřív jak regular...doufám že tě moje myšlenky neotravujou

Old Post 13-06-2011 v 21:00 PM
intintxelor je offline   Profil uživatele intintxelor   Find more posts by intintxelor   Foto galerie člena intintxelor   Click here to Send intintxelor a Private Message   Add intintxelor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 16

Kdepak, Tvoje myšlenky mě neotravují. Taky už jsem něco takového četl, ale předávání genů je promě španělská vesnice. Jakousi představu mám, ale je ji potřeba doplnit praxí a na to mám malý prostor. Snad příští rok se do něčeho pustím. Letos tyhle dvě holčiny prcnu SnowRyderem a LR2xAAk47 jestli bude pyl. Do fóliáku ještě přibyde Honeymoon, ale ten je vlastní feminizovaný, takže samec nebude a ještě feminizovaný OBD FairSeds, takže zase žádný pyl. Tak ať se daří.

PS: dej sem kdyžtak fotky svých ANL.

Old Post 13-06-2011 v 21:21 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0439180 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív