Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor/Greenhouse ! ! Vinc a spol...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Outdoor/Greenhouse ! ! Vinc a spol... Příspěvek č. 1

Zdravím všechny ! !

Opět přišlo jaro, teplé počasí, a samozřejmě výsadba....

Tak co tu máme letos

Semena

Skunk1 (Dutch passion)
Durban Poison (Dutch passion)
Top Tao (bonus seeds z TaoGrowshopu)
Skunk1 x NYCD
Skunk1 x Sweet tooth
Skunk1 x G13
Skunk1 F2
Timewarp x S.A.G.E.

Poslední jmenované není tak úplně jisté, jistá je SAGE, ktera byla holka a poblíž ní se vyskytoval nějakou dobu samec TW, z toho usuzuji, že by mohlo jít o křížence právě těchto odrůd.

Všechny Skunk křížence jsou zde z groweru (díky Hlavo)

Klony

zatím nejsou bohužel žádné, až na trápící se Super lemon Haze, ale v nejbližší době to bude hlavně:

Bubble gum
AMS (GreenHouse seeds)

Letos jsme se také rozhodli vyzkoušet nějaká autoflowering semena, bohužel s nimi bylo více starostí než radostí, rozepíši se později.

Zahrada, zemina, hnojiva atd...

Zatím všechno roste ve skleníku, kytkám se daří řekl bych dobře. Zemina jako každým rokem zahradnický substrát s perlitem a jako přídavek i NPK s guánem (koupíte v každém zahradnictví atp...)

Hnojiva

Minulý rok se mi osvědčila značka BioBizz a proto ji hodlám používat i letos, k tomu se mi do rukou dostala kompletní sada Hesi hnojiv, které používám také, zatím však pouze na autoflower (kompletní výživa), Dále tu mám ještě Atami PK 13 - 14, které má samozřejmě zatím čas a vynikající přípravek od plagronu: Phytamin

Naposledy upravil vinczenzo 10-06-2011 v 12:13 PM

Old Post 23-05-2011 v 09:46 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Autflowering Příspěvek č. 2




Jak jsem psal, poprvé letos zkoušíme autoflower. Jde o dvě odrůdy:

Devil Matic (Ministry of Cannabis) Syrup (Buddha Seeds)

Obě jsou feminizovaná, osobně nejsem pro fem. semena ale u těchto se přece jen udělala vyjímka.

Devil matic: 5ks, jeden se vyměnil za Syrup, konečná: 4ks DM, 1ks Syrup

Ze 3 semen DM vyrostla jedna jediná rostlina, Syrup naštěstí vyrostl také. Původní plán byl pěstovat za oknem, které bylo vybaveno odrazovou fólií a ofukem, bohužel po dvou týdnech jsme uznali, že naše plány asi nebudou naplněny, rostliny nerostly, táhly se za světlem, nakonec putovaly obě dvě pod 250W sodík ke kamarádovi, kde také moc dlouho nevydržely a tak nakonec skončily obě rostliny u mě ve skleníku.

Momentálně květou cca 2 týdny.
Pocity jsou smíšené, zatímco syrup kvete a netáhne se do výšky, Devil matic je asi půl metru dlouhé koště, sám jsem zvědav jak to dopadne.

Hnojiva: Jak jsem psal výše, Hnojím HESI v tomto složení: Klasika Květové hnojivo, Powerzyme (enzymy) a hodlám přidávat i Atami PK 13-14

Old Post 23-05-2011 v 09:55 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

kytičky, regular Příspěvek č. 3





Další várka ze skleníku, v tom shluku malých rostlin nebudu zatím uvádět jednotlivé odrůdy.

Fotka číslo 1 a 2 je skunk (s největší pravděpodobností) Tahle rostlina se mi moc zamlouvá. Krásné velké listy, zdravá barva, zkrátka tak to mám rád

Další foto je všehochuť, ale zatím nedorazila semena: DP a Timewarp.

Poslední jsou (velké květináče) jsou 3 matky jediná co si pamatuji je Super Lemon Haze a další dvě nevím...tyhle kytky nejsou moje:-)

Old Post 23-05-2011 v 10:04 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 4

Měl bych jeden dotaz, nepodařilo se mi to nikde zjistit a snad tu bude někdo tak učený aby to věděl, takže:

Konopí patří mezi C3 nebo C4 rostliny????

A ještě jedna věc, stalo se mi to i minulý rok, když mám kytky v malých květináčích, některým seschnou (spíš se spálí) listy... Ale jakmile dám kytky do větších květináčů, všechno je ok.....

Osobně si myslím, že by to mohlo být způsobeno zahřátím hliny v malém květináči, která se logicky zahřeje rychleji než ve velkém a z toho plyne neefektivní transpirace, myslíte že to je možné????

Samozřejmě se druhý dotaz vztahuje na skleník :-)

Old Post 24-05-2011 v 21:10 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 5




Dalších pár fotek :-)

1 a 2 Syrup, začíná pěkně vonět...

3 Nějaký zmutovaný Skunk (Dutch Passion)

Old Post 25-05-2011 v 10:22 AM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Aktualizace stavu Příspěvek č. 6






Byl jsem vyzván abych aktualizovAL seznam, dorazila semena Durban Poison (2x 10 regular)

1. zmiňovaná semena

2. Pan majitel dojel udělat kytkám zástřih (řízky)

3. Tygr Domácí

4. Většina kytek z malých kelímků je přesazena, bohužel trpím nedostatkem květináčů, tak nedostává na všechny...

5. Můj favorit skunk, doufám že hýčkám holku

Old Post 26-05-2011 v 12:56 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 7


Nejsem si úplně jistý, ale myslím, že se ukázala první holka

Naposledy upravil vinczenzo 26-05-2011 v 22:33 PM

Old Post 26-05-2011 v 19:10 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od DooMer


to neni znamka pohlavi z toho budou vetve ...


Tvé zkušenosti budou větší než mé.... ale nezdá se mi že by z jednoho očka vyrůstalo více větví

Old Post 27-05-2011 v 12:25 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 9

Tohle určitě další větve nebudou jednoznačně je to preflowers a spíš se přikláním k holce chvili počkej a uvídíš jestli vylezou vlásky

Old Post 27-05-2011 v 14:27 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

můj názor: jsou to nové výhonky (takže z toho větve budou) a pohlaví se z toho zatím určit nedá

Old Post 27-05-2011 v 20:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mechac
Stálý Člen

Karma uživatele Mechac - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 11

Preflowers rekl bych, pohlavi se brzo ukaze.

btw, peknej tygr.

Old Post 27-05-2011 v 21:50 PM
Mechac je offline   Profil uživatele Mechac   Find more posts by Mechac   Foto galerie člena Mechac   Click here to Send Mechac a Private Message   Add Mechac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 12

Mne se ukázalo taky takhle pohlaví. Podle mne je to Preflowers mnel sem to naprosto totožné a pak mi s toho vylezla holka

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 28-05-2011 v 11:07 AM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Zdraví Problém s listy Příspěvek č. 13





Tohle mě docela zaráží, celá kytka je v pohodě, jen tyhle nové listy jsou nějaké dvoubarevné

Poslední fotka jsou řízky, které postupně zotavují

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 29-05-2011 v 14:08 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SKUNK211
Stálý Člen

Karma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% PěstitelskáKarma uživatele SKUNK211 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 14

nie je to preflovers ani nahodou ja by som pockaj a oni sa ukazu sami podla tohoh rozhodne nepoznas pohlavie.....mavaju to aj samci aj samicky je to normalne,budu z tohoh zrejme dalsie vetvicky ...nech sa dari cus....k+

ONLY NATURAL
Outdoor 2009
Outdoor 2010
Outdoor 2011
Outdoor 2012

Old Post 29-05-2011 v 17:48 PM
SKUNK211 je offline   Profil uživatele SKUNK211   Find more posts by SKUNK211   Foto galerie člena SKUNK211   Click here to Send SKUNK211 a Private Message   Add SKUNK211 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 345 

Re: Problém s listy Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od vinczenzo
jen tyhle nové listy jsou nějaké dvoubarevné


Někdy holt blbnou... http://grower.cz/forum/showthread.p...4317#post934317

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 29-05-2011 v 18:05 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 16

Přehnojení to určitě nebude, hnojím Biobizzem a dávkování nepřeháním, nechám to tak a uvidím co se z toho vyklube:-)

hyde: řekl bych naprosto stejný problém

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 29-05-2011 v 20:27 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1517860 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív