Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Otázka na Myši
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Dotaz Otázka na Myši Příspěvek č. 1

Mám docela strach o můj box darkstreet II myslíte si že by myši byli tak drzé a jetak mi zničili prokousali ten box aby se dostali dovnitř za teplem? Mám ten box v jedný bunce a v podleze je díra myši tam byli poznal jsem to podle hoven a prokousanýho nafukovacího člunu. Jesli si mám opatřit nejakou lepač a nebo to nejak kolem dokola vytunit aby mi ten box neponičili.

budu rád za vaše názory a nápady dík ..

Old Post 21-05-2011 v 19:43 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

Jebni kolem zdí pasti a máš klid Myši a krysy moc nevydí tak chodí kolem zdí , další možnost je nasypat kolem jed.

Old Post 21-05-2011 v 19:59 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 3

Budu muset neco takového pořídit nechci aby mi zničili fungl novej box, koukal jsem i na ty odpuzovače pro jistotu bych tam dal jed a tu past tu díru co jsem našel tak jsem na ní položil itong kvádr prozatím :-/ ale stejne se o to bojím, Myši jsou svině


http://www.deramax.cz/deramax-01-kl.../d-70579-c-908/

Old Post 21-05-2011 v 20:06 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 4

chudak myš

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 1indoor 250w White widow http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54708 2 indoor 250w NYCD,mistic

Old Post 21-05-2011 v 20:44 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 5

Vyrob si jednoduchou past. Vezmi dřevěnou bednu a do jedné stěny udělej tak 5cm kulatý otvor. Pak pod úhlem vyvrtáš díry a nastrkáš tam staré špice z kola tak, aby směřovaly dovnitř.

Hladovec se protáhne za bufetem,ale zpátky už to není tak user-friendly!

Doporučuju udělat si průhlednou jednu stěnu a otevírání na panty. Taková parta rozdováděných potkanů může být plná elánu, až je budeš vypouštět někde v polích

Nebo si to za 100kč kup

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 21-05-2011 v 20:59 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 6

nebo me ješte napadlo ten box vypodložit tak 10-20cm nečeho jako.např polistiren,laťkama nabo tak aby na to proste nemohli z boku ale jed dám 100% a ty pastičky mám taky,ješte mám možná jestli jí teda najdu past že do ní vlezou a už nevylezou neco jako říká chuck53 akorád tohle je menší taková drátená kopulka a nahoře je dírka o průmeru 2cm dá se zmenčit i zvetšit a na konci té dirky jsou roztřepené drátky že se o ne zaseknou nebezpečný tam strkat prs drátky se zakousnou protitahem do prstu slušná past,doufám že jí zítra najdu jestli jo tak hnetka zítra dávám pasti .

Old Post 21-05-2011 v 21:18 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 7

myši jsou dost dobrý lezci, takže polistiren, latky atp zapomen... a skákat ty mrchy taky uměj velice dobře... 20cm je málo... dej pasti, dej jedy a oni tam snad polezou mín, jsou celkem chytrý.... moje doporučení je přemístit stan

Old Post 22-05-2011 v 18:45 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 8

Jo to bude tešký páč to mám na míste kde nepotřebuju pacháč a VK ale na zimu mám v plánu si to vzít domu tak doufám že do té doby mi to neroskoušou .co třeba i moč nepomohla by jak lidcká tak i třeba psí,nabo pepř jako odpuzovadlo ??

Naposledy upravil Marselos 22-05-2011 v 21:27 PM

Old Post 22-05-2011 v 19:44 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindras
Stálý Člen

Karma uživatele pindras - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9

neni nad pochcanej stan. Jinak jed bych nepouzival, stejne by nechciply hned a navic kdyz pak nekde pod podlahou hezky tleje par mysich telicek, tak to je pak parada. Kup si takovy ty drateny "babovky", jak do nich mysi vlezou a uz nevylezou - muzes je pak nekam vypustit, bez toho aniz bys musel provadet mysi genocidu - maji pravo na zivot, holky chlupaty.

Old Post 30-05-2011 v 14:50 PM
pindras je offline   Profil uživatele pindras   Find more posts by pindras   Foto galerie člena pindras   Click here to Send pindras a Private Message   Add pindras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 10

Zdravím
Nemám to tak úplně k tématu,ale myši se to týká tak se zeptám tady....
Je to cca 3 týdny usadila se nám doma myš (v obýváku).Po večerech je slyšet jak chodí,hlodá,škrábe.A už sme ju i párkrát zahlídli.
De mi o to jak ju chytit nedaří se.Mám 4 pastičky každá jiná.Dřevěná klasika,želazná, jak dřevěná akorát železná,plastovou a pak ještě jednu plastovou na kterou se nemusí dávat návnada.Je tam takový kolečko z toho strhnete papír a začne to smrdět.Já sem tada nic necítil ale ta myš prej jo a mělo by jí to vonět,nějakej hormon nebo co a jako že po tom de...
Ale je tomu již týden a stále nic.Do těch třech pastiček co sou na návnadu sem zkoušel-uzenej tvrdej sýr,domácí klobása,salámy-rio erbo,vysočina,lovečák,anglická slanina,moravský uzený maso a pečený kuře.A nic.....Pastičky má normálně v cestě kudy chodí.Já už nevím, co taková myš žere?? Jako nedělám to poprvé že jo.....,ale toto se mi ještě nestalo...Na co určitě zabere?
Už sem koupil i jed,ale do toho se mi nechce to nechám až jako nejkrajnější řešení.Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 28-01-2017 v 06:02 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 11

Kámošovi vlezli krysy do potrubí a prokousali mu ventilátor prima klima. Lopatky byly prozrane. Jsem cumel.

Old Post 28-01-2017 v 06:15 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

:-)
No, pokiaľ ju chceš nehumánne zlikvidovať, tak ako návnadu použi orech...
Ináč najlepšia je mačka! :-)

Old Post 28-01-2017 v 07:17 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6668470 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív