Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out po 20. letech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 17






Tak jsem se byl včera mrknout na kytky a trochu je pohnojit.
Krom kopřivového nálevu smíchaným s tekutými kuřincemi, jsem to kolem kytek posypal zbytekem granulovaných kuřinců.

foto.1. - 2. Erdber - ta mi dělá radost

foto.3. - BB - taková nějaká vytáhlá, jedna už se ukázala a byl to kluk, takže kosa. U těch zbylejch dvou, ještě musím počkat

foto.4. - JH - přibyl ze skleníku, nechtěl jsem ho tam dusit v tom pidi květináčku, vypadá na holku

foto.5. - Šaman - taktéž se skleníku - holka, která se sama, bez zástřihu, začala dvojit

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 09-06-2011 v 22:02 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 18




No a aby to nevypadalo tak bezůhonně, tak něco kolem WR. Je divné, že ti šneci si vybrali právě je a to jen dva ze tří......
že by jim došlo krmení ???

č.1. - netknutá
č.2. - jemně nakouslá
č.3. - ta jim šmakovala nejvíc

Hned jsem jel koupit další VANISH a celý ho tam vysypal. Je vidět, že jim chutná sviním!!!

Uvidíme co bude dál...........

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 09-06-2011 v 22:18 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od bad100
No a aby to nevypadalo tak bezůhonně, tak něco kolem WR. Je divné, že ti šneci si vybrali právě je a to jen dva ze tří......
že by jim došlo krmení ???

č.1. - netknutá
č.2. - jemně nakouslá
č.3. - ta jim šmakovala nejvíc

Hned jsem jel koupit další VANISH a celý ho tam vysypal. Je vidět, že jim chutná sviním!!!

Uvidíme co bude dál...........

Přečet sis na tom Vanishi kolixe ho má dávat? Tak 4 granule na metr čtvereční, takhle se ti tam slezou slimáci z celýho okolí, navíc se na tý pixle píše "nikdy nepokládejte v hromádkách".
Já to kdysi tak udělal a měl jsem tam slimáků ještě víc, živý lezly přes mrtvý až mi nakonec kytky skoro celý sežraly.

Old Post 10-06-2011 v 06:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Přečet sis na tom Vanishi kolixe ho má dávat? Tak 4 granule na metr čtvereční, takhle se ti tam slezou slimáci z celýho okolí, navíc se na tý pixle píše "nikdy nepokládejte v hromádkách".
Já to kdysi tak udělal a měl jsem tam slimáků ještě víc, živý lezly přes mrtvý až mi nakonec kytky skoro celý sežraly.



Možná jsem to trochu přepísk ,kupky jsem nedělal, prostě jsem to rozházel.
Příště zkusím míň, teď už je pozdě.
Chybama se člověk učí, dík za upozornění.
Jenže je to v místě, kde známí sbíráli šneky do výkupu a celkem jim to vynášelo, než se to tam zakázalo.
Prostě na 1m čtvereční 10 šneků.
Nezastavil je ani šmrgl
Snad by pomohl NEMASLUG - parazitující hlístice, jenže je děsně drahej
Snad až kytky vyrostou, bude klid.


to KAMBU - dík za K

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 10-06-2011 v 20:19 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 21

já sem dával minulý rok cca stejně možná i víc toho vanise a vždycky byli všechny tuhý a šneci jenom prazdný ulity jinak u někoho sem slyšel že dal misku z pivem a prej to fungovalo taky hodně dobře tak nevím co je natom pravdy ..ale podle fotek mě to přijde spíš jako od nějaké zvěře slimaci a sneci snad ožerou jenom spodky nebo ne ? dyžtak mě opravte

Old Post 10-06-2011 v 21:38 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 22

Nee, pokud se pozorně podíváš na poničení listů tak díry jsou ve střední části čepele listu. Kdyby to ožralo zvíře chyběly by přední části listu. Pro srnku, vzhledem k anatomii její držky, není realné aby to takto ojedla.

Jinak já taky používám vanish a zatím bez problémů, takže mě udivuje, že i přes takovouhle ochranu máš problém.

Jinak jedu taky erbeer a kytky vypadaj uplně stejně. Pěkně vitální zelená barva. Budu sledovat jak s ním dopadneš.

A dotaz k políčku, jak daleko máš nejbližší lidský obydlí? Z toho celkového pohledu mi to nepříde moc maskované, takže bych spíš tipoval oblast, daleko od lidí. Trefil sem se?

Old Post 11-06-2011 v 13:21 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 23

Jo a ještě se tu řešilo hnojení. Ze začátku jsem si taky myslel, kolik toho kytky nespapaj, ale vlastní praxe ukázala opak. Minulý rok jsem dokonce nehnojil vůbec ničím (doporučuju vyhledat thread 2010 - budshotů je tam míň, protože sem omylem při formátování smazal fotky) a palice sem musel pod svou vlastní vahou vyvazovat.

Další pro mě asi nejpodstatnější věcí v otázce hnojení zůstává chuť výsledného produktu. Tvrzení je to samozřejmě velmi subjektivní, ale na žádné jiné trávě si nepochutnám tak jako na svojí. Ta chut je taková čistčí, zvýrazňuje se aroma odrůdy. Pokud dostanu ochutnávku ze skříně, kde jsou kytky de - facto na umělé výživě, moc si nepochutnám. Pokud by bůh chtěl aby byly rostliny hnojeny umělě, byla by ve spodní části kytek zásobárna z hnojkama Není tam a tak tedy pokud dáme kytku do přirozeného prostředí s kvalitní hlínou(kterou podle fotek máš) není problém. Zvláště když pěstujeme v přírodě, kde je to x let odleželá kvalitní zem a ne nějaký jezedácky oraniště

Tož tu máš názor do pranice

Old Post 11-06-2011 v 13:29 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 24

spála - jsou to fakt šneci - hajzlíci

loeX - netrefil - tak políčko je pěkně zašité, prodírám se kopřivami většími než jsem já , a pro zichr je tam i bolševník a tráva tak 130 cm.
Nejbližší barák je 500m, ale přes řeku , no a ostatní ze strany volně přístupné je to asi 1km.
Na ty ERDBERY jsem zvědavej - taky ty tvoje maj 9 lístků???
S tím hnojením je to asi tak, nic moc jsem nechtěl, ale jak jsem to tu čet čím vším to podlívaj, tak jsem neodolal a taky přikrmil a samozřejmě jsem hned chtěl vše koupit, naštěstí jsem vychlad

Takže včera jsem podlil naposled kopřivami a to v poměru 1:3 - naposled protože došlo a už se mi to nechce kvasit
Pak to posypu kuřincemi a toť asi vše. Uvažoval jsem ještě od Plagronu na květ, ještě uvidím jak porostou.

Jak z názvu vyplývá, hodně dávno jsem zasel na zahrádce 3 kusy - vyrostli 3 až 3.5 m a to jsem to akorát pochcal jak jsem ěel nabitej z hospy ))
A protože to nebylo kde sušit, musel jsem to nastříhat na paličky a v igelitkách to vzít ke kámošce. Cestou se to jen velmi malilinkato zapařilo, myslel jsem, že to bude konec, ale naopak získalo to super chuť. Všichni chválili, že ještě nic takového nehulili
Tak asi tak.....

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 14-06-2011 v 16:33 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 25






Včera bylo u nás krupobití, tak jsem se jel kouknout co a jak....
No a nestalo se vůbec nic
Až nato, že jeden BB byl hermouš a tak šel do věčných lovišť.

No a protože teď celkem prší, tak jsem jen nasypal okolo kytiček granulované slepičince

Takže nějaké to foto :

č.1. - 2. - BB s detailem listu, začala se konečně větvit

č.2. - 4. - ERDBER s detailem listu

č.5. - JH - trochu menší, ale je dost času

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 20-06-2011 v 19:40 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 26






a další foto :

č.1. - ŠAMAN

č.2. - 3. - WR+detail listu - je to největší z WR

č.4. - WR - něco ji žere listy, ale nic a nikoho jsem na listech nenašel

č.5. - WR, toho mi minule ožrali šneci, ale se vzpamatoval

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 20-06-2011 v 20:33 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 27

K těm hnojkám venku je asi docela zbytečnost něco na růst ,ale na květ do toho bych určitě šel ale jedině 100% bio a s těma kuřincema má každý jiný zkušenosti ,a le co sem měl možnost ochutnat "slepičák" tak nic moc a to prolíval vodou 3 týdny před kosou letos zkouším 2 boostery na květ a na růst (spíš kvůli automatům) a uvidím co to udělá za výsledek

Old Post 20-06-2011 v 22:24 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Spála
K těm hnojkám venku je asi docela zbytečnost něco na růst ,ale na květ do toho bych určitě šel ale jedině 100% bio a s těma kuřincema má každý jiný zkušenosti ,a le co sem měl možnost ochutnat "slepičák" tak nic moc a to prolíval vodou 3 týdny před kosou letos zkouším 2 boostery na květ a na růst (spíš kvůli automatům) a uvidím co to udělá za výsledek



Došel mi kopřivový výluh a nějak se mi nechce dělat další a tak jsem to pohnojil granulovaným sepičincem. Ať nestrádaj . Než dozrají budou slepičáky dávno fuč .
Jsem tu řešil čím hnojit a snad koupím na květ - plagron alga bloom - jak mi borci poradili.
A poslední hnojku tak minimálně měsíc před sklizní.

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 21-06-2011 v 17:24 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od bad100



Došel mi kopřivový výluh a nějak se mi nechce dělat další a tak jsem to pohnojil granulovaným sepičincem. Ať nestrádaj . Než dozrají budou slepičáky dávno fuč .
Jsem tu řešil čím hnojit a snad koupím na květ - plagron alga bloom - jak mi borci poradili.
A poslední hnojku tak minimálně měsíc před sklizní.


No ja to hnojím Plagronem Alga grow a nestežujou si EC dávam tak 0,8 až 1 protože v hlíně je ješte kompost a royalty mix.
Jinak na květ budu honjit Alga Bloomem a PK 13-14
A taky Atami Bloombastic. A potom chcu skusit Final Solution zda bude mít naký účinek i venku v hlíně.

Tak se pak můžes přijít podívat ))

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 22-06-2011 v 12:57 PM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Kokoti hlavy?


No ja to hnojím Plagronem Alga grow a nestežujou si EC dávam tak 0,8 až 1 protože v hlíně je ješte kompost a royalty mix.
Jinak na květ budu honjit Alga Bloomem a PK 13-14
A taky Atami Bloombastic. A potom chcu skusit Final Solution zda bude mít naký účinek i venku v hlíně.

Tak se pak můžes přijít podívat ))


Mrknul jsem a pěkně ti to roste
S těmi hnojkami ještě pokecáme někde u pivka.

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 22-06-2011 v 17:20 PM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 31






Tak zase něco málo do placu

Takže jsme společně s členem growru KokotiHlavy?- pěstí kousek vedle, jo jo svět je malej - , majitelem EC a PH metru, mrkli na kytky.
PH vody z řeky bylo dost síla PH=8, stáhli jsme na 6 - možná to bylo tím, že ve vodě se objevili řasy???
A EC, jak to míchám já, bylo taky celkem fest EC=5.3
Ale venkovky snesou celkem dost
Ještě jsme nakapali peroxid a to 10 kapek na litr.

Tak nějaké fotečky :

č.1. - ERBER a já

č.2. - BB a já

č.3. - ŠAMAN

č.4. - JH

č.5. - WR - těch mám 4ks, ale 1.fotečka stačí - potěšilo mě to, že konečně ukázali chloupky a všechny jsou to holčiny , to bude na podzim veselo

Tak ať nám to roste

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 30-06-2011 v 08:32 AM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bad100
Stálý Člen

Karma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% PěstitelskáKarma uživatele bad100 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 32

Čau.

Tak po delší odmlce - dovolená, chcalo jak cyp a nakonec angína
Jsem to už nemoh vydržet a poslal jsem tam kámoše co pěstí vedle, tady písnu co mi poslal :

Čau kamo,
Hej dneska sem tam jel k tem tvojim kytkam ,ale nenasel sem je. Jel sem tam v 8h a než sem dojel k tomu krmelci tak bylo už šero. Proste sem tam netrefil prišel sem k tomu krmelci a pak sem byl uplne straceny. Vypada to tam uplne jinak je to totalne zaroste a sou tam stromy co si ani nepamatuju. Pěšinka tam nebyla naprosto zádna. Fakt sorry skousel sem se tam dostat asi 4cestama a jak sem sel tak sem naražel jenom na cim dal tim vetší křaky a pak už byla docela tma tak sem to zabalil bo sem dostal strach ze netrefim zpátky k tomu krmelci. (a to si srandu nedelam) Od krmelce sem normálne zabloudil ke kolu bo byla už tma

Aspoň se nemusím bát čorkařů

Tak jsem tam včera zajel a byl to masakr, ty třítydenní deště udělali svoje . Bohužel jsem neměl sebou žádné vybavení a tak jen doufám, že to do příštího týdne vydrží. Pak budu podepírat. Ta hlíná je promočená jak sviňa.

Ať to nezdržuji přidávám foto :

1. - stonek ERDBER
2. - ERDBER
3. - J.H. - tak to mě fakt nasralo, ale ještě žije
4. - ještě jednou J.H.
5.- ŠAMAN - tak to je nejhorší kytaka, řídká a celkově nic moc

......jediný problém je v tom, že lidé malo HULÍ.....

Old Post 05-08-2011 v 09:13 AM
bad100 je offline   Profil uživatele bad100   Find more posts by bad100   Foto galerie člena bad100   Click here to Send bad100 a Private Message   Add bad100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-06-2018 - Outdoor po šesti letech :) - 2 odpovědí
16-09-2011 - Out 2010 v lese - 66 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6772220 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív