Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Grow Shop Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

takže je lepšie obiednávať priamo zo seedbanky (sensi seeds, dutch passion a pod. ) alebo z cz/sk growshopu večinou ceny z growshopu su také isté ako s oficialných seedbank a poštovné ešte lacnejšie tak neviem teda. Prosím vyjadrite sa niekto skúsený

Old Post 25-01-2013 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
takže je lepšie obiednávať priamo zo seedbanky (sensi seeds, dutch passion a pod. ) alebo z cz/sk growshopu večinou ceny z growshopu su také isté ako s oficialných seedbank a poštovné ešte lacnejšie tak neviem teda. Prosím vyjadrite sa niekto skúsený



Tady jsi pletes tema, cetl jsi nadpis a vrchni prispevky, nez jsi neco napsal?
Growshop seeds je ceska banka nebo Fair Seeds jak chces to je uplne to same a maji preprcane genetiky.

Tedy nejde o originalni seminka Holandskych/US seed banka (Dutch passion,Sensi S atd ) prodavanych V GROWSHOPU (klečka.cz , growshop.cz atd) JAKO OBCHOD.

ale o seminka ze seed banky GROW SHOP SEEDS / FAIR SEEDS
Takze pokud chces originalni genetiku kup jsi z kterehokoliv grow shopu bud u na CR nebo SK a mas to originalne od kazde banky.
Nebo si kup levna seminka od ceskych v uvozovkach pestitelu kteri maji modely od tech bank a prepracane a prodavaji pod oznacenim GROWSHOP/FAIR seeds.

Tak snad uz tomu ted rozumis. Doufam ze to je srozumitelny prispevek.!

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 25-01-2013 v 20:07 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51


White Widow Klíčivost 100%
Až jí dojedu tak napíšu víc a zde můžete sledovat jak to poroste http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=69434
Pěstu Zdar

Old Post 03-05-2013 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

Jedu indoor pod CFL OBD od Growshop seeds, zatim to vypada vic nez dobre :-) mrknete do meho podpisu a sledujte, jak to roste!

Old Post 24-05-2013 v 00:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 53

Já osobně jsem poprvé taky vyzkoušel GS Seeds a to GWS (viz galerie) , bylo to první kolo a dost krkolomný, a přesto že je to vcelku levná varianta,z 18 rostlinek jsem měl něco kolem 450g sušiny což mi přijde vcelku dobrý. Na druhou stranu jsem pořídil na todle léto od GS Seeds fem. auto. Blueberry , zasadil jsem nejdřív 3, a teď nějak dokvétají, celkově to vypadá že na každý bude tak 2-4g, což mi nepřijde moc. Měl jsem je od semínka týden v květináči a pak přesadil do většího obřího asi 100l zahradního. Nedávno jsem hodil rovnou ven dalších 5 semínek, a vytáhli se dost do výšky. Tak uvidíme. Jinak GS Seeds je podle mě dobrá levná varianta pro začínající growery



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 24-07-2013 v 00:29 AM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.P.C.
Stálý Člen

Karma uživatele S.P.C. - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 54

jejich automaty u nás pekne rostou, protože je to nekvalitně odvedená práce...
Neustálené, co kytka to překvápko...
Neni nad kvalitní seeds
A TO ROZHODNE NENI 10X ZA 600,-

Old Post 30-09-2013 v 14:17 PM
S.P.C. je offline   Profil uživatele S.P.C.   Find more posts by S.P.C.   Foto galerie člena S.P.C.   Click here to Send S.P.C. a Private Message   Add S.P.C. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 55

pro někoho to zas může bejt výhoda, s tou jejich akcí 2+1 dáš 1200,- za 30 femek, budou tam fakt krásný i fakt špatný kytky, ale vy výsledku myslim, že to špatný určitě nebude... minimálně za tu cenu rozhodně ne

AF NL jsem měl na balkóně, 5 kytek, každá jiná, od malýho mizernýho záprdka až po 1,2m krasavici a kouření to nebylo špatný vzhledem k punkovejm podmínkám co přes léto měly

Old Post 05-10-2013 v 16:58 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GabberLord
Stálý Člen

Karma uživatele GabberLord - 93% PěstitelskáKarma uživatele GabberLord - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 143  

Obecné Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od S.P.C.
jejich automaty u nás pekne rostou, protože je to nekvalitně odvedená práce...
Neustálené, co kytka to překvápko...
Neni nad kvalitní seeds
A TO ROZHODNE NENI 10X ZA 600,-


Svatá pravda, já jsem je pořídil abych odkoušel produktivitu a effektivitu všech modelů FS, to GWS bylo zatím nej, z 18-ti /ks GWS pod 600W MARI ,Plagron sada hnojek na hlínu, plagron grow mix a celkem= +- 450-500 g na I. kolo vcelku fajn, bylo tam však přes 35-40 dní růstu, rostliny byly masivnější a měli kolem 1,5m, květ 65-70 dní, druhé kolo od Fair Seeds bylo drtivé zklamání!!! (viz.moje 2.galerie) , Jack Herrer a White Widow, 16-ks = celkem +- 120 g teď tam mám od nich zbytek femek a uvidím + konečne alespoň jedu matičku Sensi Seeds - Skunk 1# , pojedu jen tendle model až bude dostatek řezů. Mám tam 4x WW; 4x WC; 4x JH; 4x WR; 2x BD; 4x Ak-47xN.L. , tak uvidíme , nejlepší co se týče stavby rostlin a produktivity výhonků v růstu se drží White Critical a AK-47xNorthern Lights, uvidíme dál.

Co se týče autoflowerek od FS, katastrofa na druhou!!! měl jsem 10x auto.Blueberry, každá rostl. jinak velká (od 20-40cm MAX!!!) = výsledek? brečel bych! ani ne 2-3g / rostlinu. Měli ideál teplotu(zasazeny indoor ==>cca po týdnu jsem jedal ven když už bylo teplo) , květníky 20L rovnou, maximum světla po celou dobu od rána do noci nejlepší místečko na zahradě, hnojil jsem taky sadou plagronu, a zbytečně. Nemám zkušenosti s jinými modeli auto od Fs, ale za sebe NEDOPORUČUJU pro lidi co čekají výsledky, pro začátečníka je to ideál, stojí to 315 za 5ks, dá to někdo do truhlíku za okno a za 3 měsíce vesele kouří dostatečnej model. Kvalitou to pozvedlo to množství, bylo to supr, jen toho bylo máo



I. Indoor -(Great Whitte Shark)-600W ,hlína,plagron G+N+GS= +-450g
II. Indoor -(WW,Jack Herer)-hlína, plagron G+B,final ripen- 400/600W fail! - +-120g
------------------------------------------------------------------------------------------------
I. Outdoor 2015 -na poslední chvíly! (
II. Outdoor 2016
III. Outdoor 2017 *
IV. AUTO-Outdoor 2017 *

------------------------------------------------------------------------------------------------

:: DIY :: Hydro Cloner -[bubler]- levně a rychle!


*výroba hydro/aero systémů, řízkovnic aj. LEVNĚ & KVALITNĚ --> pm




Old Post 05-10-2013 v 22:23 PM
GabberLord je offline   Profil uživatele GabberLord   Find more posts by GabberLord   Foto galerie člena GabberLord   Click here to Send GabberLord a Private Message   Add GabberLord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 57

Zdravím.Minulej rok jsem jel auto NL od fair seeds nemužu na ně říct jediný křivý slovo.ktky byli v celkem malím skleníku v zemi.bylo jich tam 5 a byli od 90cm do 170cm velký.na kytkách bylo asi 40-50g na kazde krom te nejvetší.Samozdrejme ze to v tom skleníku strasne plesnivělo.4 kytky jsem sklidil jakž takž bez plísně.Ta 170cm vysoká potrebovala jeste tak o tejden dýl.Bohužel jsem nemel skleník doma a přístup tam byl omezen.nemohl jsem to denně kontrolovat a kdyz jsem prišel že ji sklidim našel jsem jen plíseň na stoncích.mohlo by tam být tak 200g +-.Měl jsem i 3 kytky v 20l kýblech a 1 v pytli s asi 10-12l.kytky v kýblech měli od 60-80cm a taky tam bylo +-40g na kytce.ale opravdu kvalitního materialu jelikož jsem to nechal lehce přezrát.Někteří jedinci to považovali za lampu.A ta v pytli měla nečekaně asi 90cm a bylo na ní rovnejch 40g a to jí slimáci ožrali asi 5 spodních vetví.Jinak by dala jeste víc.Letos jsem jel automaty od budhy ale pristi rok jdu zase do Fair seeds.za ty prachy fakt supr kouř.

Old Post 06-10-2013 v 10:16 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 58

Cest tak letos me Fair seeds zklamaly, mel jsem zase White Russian , minuly rok nadherny kytky super vynos kvalita se blizila originalu WR. Tak sem si rekl i kdyz sem mel v planu koupit WR od Serious Seeds, nakonec jsem koupil od Fair.
Kytky krasny tojo ale jakmile zacli kvest jsou z nich fialky takze si myslim ze WR nevideli ani v ruske TV.
Kazdopadne necekal jsem od toho zazraky vim ze to bude co pakl to jine semena a vysledny produkt ale od WR semcekal ze aspon nebudou fialovy ale velke jak cip uvidi se jak s vyslednou kvalitou ...
peace

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 07-10-2013 v 21:35 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 59

Od Fair seeds mám dobrú skusenosť, konkrétne AF Blueberry a AF Sweet Dwarf klicivosť pri oboch 10/10. Rastlinky rastom ani efektom nezaostávali, naopak veľké + pre nich, preto už sú na ceste ďalšie 10x auto Jack a auto NL na ktoré počujem samú chválu. Peace

Old Post 30-05-2017 v 12:27 PM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BussyTom
Nový Člen

Karma uživatele BussyTom - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 60

Měl jsem tu čest ochutnat http://growmart.cz/zbozi/sweet-chee...gn=sweet-cheese od Sweet Seeds a teda asi nejlepší co jsem kdy měl, skleník AF.

Old Post 10-06-2017 v 17:37 PM
BussyTom je offline   Profil uživatele BussyTom   Find more posts by BussyTom   Foto galerie člena BussyTom   Click here to Send BussyTom a Private Message   Add BussyTom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2018 - Ocean Grown Seeds - 22 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí
19-09-2013 - mosca seeds - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9830600 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív