Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Grow Shop Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 17

Tak teda sorry, španělskej přeprc.

Old Post 05-11-2011 v 16:12 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Machoman
mas pravdu ale je to proste stejnej princip nemyslel jsem ze je to stejna nebo lepsi kvalita ale je to slusna kvalita jen o neco malo horsi nez kvalitni znacky ale zadny sunt a je to za priznivou cenu u tech aut... a ty semena na tom budou podobne bych rekl a verim ze v dnesni dobe premnozenych seed bank se najdou i horsi a drazsi

Old Post 05-11-2011 v 17:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

ty semena mu vylezly z toho jiffu jen 2 a to WW sere na to vysadi prej neco jinyho ale rika ze to mozna nejak posral on. no nevim no kazdopadne mi zbytek sermen dal ze je nechce tak je prubnu pod zarivkou

Old Post 10-11-2011 v 23:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 20

z growshop seeds jsem letos jel auto NL a na to že to je auto tak na kytkách které byly vysoké od 60cm do 85cm jsem měl krásných 45g průměr.....takže spokojenost a na jaře je pojedu znovu.....

Old Post 11-11-2011 v 06:50 AM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 21

Zdar.
Ja som išiel z Growshop seeds AK47xNL /5ks fem. Vyklíčili všetky. Pri prepnutí strašne vystrelili cca z 15cm na 75-80cm. Palice na moje prekvapenie velké. Viac zatial neviem lebo sa to len suší

Old Post 11-11-2011 v 07:06 AM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

já měl možnost odzkoušet jeden AF NL a myslím si, že za ty peníze je to dost muziky... rostlo to dobře a výnos taky slušnej... ale IN bych growshop seeds nejel, tam jedině nejvyšší kvalitu

Old Post 12-11-2011 v 10:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

JXD Monster Příspěvek č. 23

http://shop.growshop.cz/katalog/det...jxd-monster-5ks


Máte s tím někdo zkušenost? Zařadí se Doležal mezi slavná jména jako je Herrer nebo Rosentahl?

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 05-03-2012 v 17:33 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 24



No je to "novinka" od 1.3. takže zkušenost asi zatím nikdo..



/edit
to možná jo.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 05-03-2012 v 19:14 PM

Old Post 05-03-2012 v 17:58 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 25

Tak třeba se někomu v početné obci groweru dostal tento strain k testování před uvedením na trh, nevím.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Naposledy upravil hej-rup 05-03-2012 v 19:05 PM

Old Post 05-03-2012 v 18:43 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 26

Každopádně já ho dostal jako bonus ke dvoum jinejm zakoupenejm sáčkům. Takže snad na pozdim povím...

Old Post 05-03-2012 v 22:28 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 27



AK47 * NL spanelkeho preprcu za 600kc

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 19-03-2012 v 11:53 AM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od ital.2
jj,neni AF,ale aby nekvetla vůbec,to snad NEE.Jinak NL byly opravdu celkem v poho,akorát nedoporučuju moc zaštipávat,docela na dlouho to zastavilo růst. foto bohužel nemám :-(

jinak mám doma ještě OB,ale ani se mi to nechce rozjíždět,kdyby to náhodou byly taky nějaký shity :-(

docela mě to mrzí,protože Growshop mi přijde jako dost kvalitní a v pohodě,nikdy jsem s nimi neměl jediný problém a spíš jsem s jejich pomocí vyřešil několik problémů,ale seminka mě opravdu zklamaly...
se nediv když zaštipuješ AFko ....

Old Post 21-03-2012 v 21:21 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: JXD Monster Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od hej-rup
http://shop.growshop.cz/katalog/det...jxd-monster-5ks


Máte s tím někdo zkušenost? Zařadí se Doležal mezi slavná jména jako je Herrer nebo Rosentahl?

Mno podle mě JXD má rád jiné odrůdy než to co udajně skřížili a prodavají podle JXD? ale možná se mýlím.

Old Post 24-03-2012 v 22:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 30

Zdar tak přidám i mou zkušenost. Koupil jsem si od nich fem. Jacka Herera ze začátku to vypadalo pěkně, ale když mi cca po měsíci začala kvést při 18/6 už jsem tušil která bije. Mam spolu s ní ještě 4 rostliny jiného původu a ty pořád v pohodě rostou, tak že má chyba vyloučena. No tak jsem jim tedy poslal e-mail jak se k tomu jako "seed banka" postaví, ale to se nejspíš nedozvím, když ani po tejdnu nebyli schopni odpovědět..
Neříkám že z jejich semen nerostou pěkné kytky, ale když mi vyrostli místo normálních rostlin autoflowy a nechtěj to nějak řešit, začínám pochybovat, že prodávají to co uvádějí na obalu fotku a název zvládne každý..
Toť má zkušenost přeji všem co je zkoušej hodně štěstí a pevné nervy.. ice

Old Post 25-03-2012 v 08:44 AM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 31

Takze presne tie iste modely sa predavaju aj pod znackou Fair Seeds.

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 11-04-2012 v 09:22 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od FeSTeR
Takze presne tie iste modely sa predavaju aj pod znackou Fair Seeds.

no to bude tím, že to všichni berou ze stejného místa

Old Post 11-04-2012 v 09:28 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2018 - Ocean Grown Seeds - 22 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí
19-09-2013 - mosca seeds - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6515870 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív