Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Grow Shop Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
vyhulený hovado
Nový Člen

Karma uživatele vyhulený hovado - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 11 

Obecné Grow Shop Seeds Příspěvek č. 1

zdravím, nikde jsem nenašel žkušenosti se seeds z GROW SHOPu 600,- za 10 fem semínek BD, cena mi přijde až moc nízká, máte nekdo zkušenosti s temito semeny? Nebo nevíte proč jsou tak levná v porovnání s ostatníma bankama?

díky

Old Post 20-05-2011 v 11:16 AM
vyhulený hovado je offline   Profil uživatele vyhulený hovado   Find more posts by vyhulený hovado   Foto galerie člena vyhulený hovado   Click here to Send vyhulený hovado a Private Message   Add vyhulený hovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 2

Kdyby to byly regulerní semena, tak bych té ceně i věřil, ale 600,- za 10 feminizovaných....na tom mi něco nehraje...

Old Post 21-05-2011 v 16:44 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Už se to tu řešilo a nikdo stím neměl zkušenosti.

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
Moc informací k semenům neni, ale pokud jde o selekci majitele GS, nejsem si jist jak moc budou stabilní, přeci jenom.......když už se mluví o selekci, jde o výběr nejlepších rostlin z tisíců a tisíců kusů, o čemž v tomto případě pochybuji......obzvlášt ty automatic strainy co jsou ještě k tomu feminizované nebudí důvěru
je pravda že z toho mohou vyrůst zajímavé rostliny, ale s pravými seed bankami se to jistě rovnat nedá
třeba se mýlím, kdo ví.....zkušenost s nimi nemám - zřejmě ani nebudu

Old Post 21-05-2011 v 17:54 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Zdravim, koupil jsem tyto semínka http://www.growshop.cz/katalog/deta...oflowering-10ks na můj první grow a vše šlapalo naprosto v pohodě, tak jsem koupil http://www.growshop.cz/katalog/deta...hite-widow-10ks a po 30 dnech růstu a dalších 30 dnech a něco květu se zatim žádný květ neukázal ani na jedný kytce ze 7 které vyklíčily. Jinak všechny podmínky pěstování mám v pohodě.i kytky vypadají pěkně,jen prostě nekvetou

Old Post 27-05-2011 v 18:21 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od ital.2
Zdravim, koupil jsem tyto semínka http://www.growshop.cz/katalog/deta...oflowering-10ks na můj první grow a vše šlapalo naprosto v pohodě, tak jsem koupil http://www.growshop.cz/katalog/deta...hite-widow-10ks a po 30 dnech růstu a dalších 30 dnech a něco květu se zatim žádný květ neukázal ani na jedný kytce ze 7 které vyklíčily. Jinak všechny podmínky pěstování mám v pohodě.i kytky vypadají pěkně,jen prostě nekvetou


Hmm, ale ta Bílá Wdowka, nemá atoflower gen. Trošku si ještě přečti co tam o tom píší a jaký je rozdíl mezi těmito dvěma druhy.

Ale potěšil jsi mne, že ta AF NL je v pohodě. Rozepiš se trochu, nějaké foto přidej, sám jí teď pěstuji a pár lidí taky a další se chystají. Tak kdybych mohl prosit nějaké další info, tak šup sem stím.

Old Post 27-05-2011 v 18:31 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

jj,neni AF,ale aby nekvetla vůbec,to snad NEE.Jinak NL byly opravdu celkem v poho,akorát nedoporučuju moc zaštipávat,docela na dlouho to zastavilo růst. foto bohužel nemám :-(

jinak mám doma ještě OB,ale ani se mi to nechce rozjíždět,kdyby to náhodou byly taky nějaký shity :-(

docela mě to mrzí,protože Growshop mi přijde jako dost kvalitní a v pohodě,nikdy jsem s nimi neměl jediný problém a spíš jsem s jejich pomocí vyřešil několik problémů,ale seminka mě opravdu zklamaly...

Old Post 27-05-2011 v 18:37 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 7

Ta WW kvést začne, ale až se změnou periody. Záleží jak bude citlivá. Uvádějí v popisu vhodná spíše na indor, zatmívání by to mohlo vyřešit. Pokud Tě milně informovali v GS tak je to politování hodné, ale mají to tam jasně napsané. WW na out si tady lidi selektují.

To zaštípnutí u AF modelů je jasný. To samozřejmě dělat nebudu.

Old Post 27-05-2011 v 19:19 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 8

Dneska je to 38 dní co jedou 12/12 a nic,ani perflowers. a ten NL jeden známej nařízkoval,když kvetly a vypadalo to dost podobně jako tohle:http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2 akorát to trvalo děsně dlouho,než to rozjely,ale s tou WW je to divný

Old Post 27-05-2011 v 20:16 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 9

nechci z bytečně prudit ale dělal řezy z AFka??pochybuju že to vyhodilo kořeny a jestli tak to nebyl AF model to je holej nesmysl.Nebo dokázal něco co pokud vim nikdo před nim....PS:nakvejtaly sami nebo si jim stejně po 30 dnech hodil 12/12??fakt by mě to zajímalo tak se směj a hodně štěstí s GS seeds nešel bych do nich ani za 100Kč to bych si radši místo 10 semínek s pochybnym rodokmenem koupil jeden řízek a aspoň bych věděl co sázim..na druhou stranu každej tu možnost nemá takže jak sem řek Hoooodně štěstí..a pls objasni to trošku jak to bylo s tou auto NL...směj se f.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 04-06-2011 v 12:05 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pedro_devil
Stálý Člen

Karma uživatele pedro_devil - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 10

taky jedu Auto NL od GS a zatím jsem nadmíru spokojen viz. můj topic http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=57814!

Old Post 20-06-2011 v 17:03 PM
pedro_devil je offline   Profil uživatele pedro_devil   Find more posts by pedro_devil   Foto galerie člena pedro_devil   Click here to Send pedro_devil a Private Message   Add pedro_devil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 11

Bohužel nemám fotky, ale právě mám po sklizni in 600w a semínka z growshopu AK47/NL a WW
- předem musím říct, že nebyly ani jednou zaštípnutý, protože jich bylo moc na málo místa a nějak se to prostě neudělalo

AK47/NL - nic moc, spíš nic než moc - 5 kytek 70g takže bída ale je fakt, že to bylo vidět a ve stanu měly nejhorší místo oproti jinému modelu

WW - ještě nemám usušeno ale vypadá to na cca 20-25 kytka a to je průměr kterej za těch podmínek co dostaly potěší, rostlo to úplně v poho, možná ještě líp než jiné "dražší" semínka a za 300,- kč 5 ks je to hodně v pohodě

mám teď zase WW + ORANGE BUD a přepínat budu za cca 7 dní ... orange má neuvěřitelnej stonek a listy a co je asi velké plus je 100% klíčivost, dokonce se mi podařilo jeden pidi řízek zlomit ale dostal zakořeněvocí prášek z květinářství rovnou do hlíny a dohnal ostatní kytky úplně v poho...

hnojím plagronem a svítím 600w ve stanu 150x150 - poprvé jsem tam dala 25 kytek ale to je trochu moc, takže teď jen 20 ...

Old Post 30-10-2011 v 12:26 PM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melory
Nový Člen

Karma uživatele Melory - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

jak to chutná netuším .......... nehulím ....

Old Post 30-10-2011 v 12:37 PM
Melory je offline   Profil uživatele Melory   Find more posts by Melory   Foto galerie člena Melory   Click here to Send Melory a Private Message   Add Melory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

jeden znamy tyhle seminka zrovna klici (WW a AKxNL) od kazdy ctyri vcera odpolko je dal klicit do vaty a u 6 uz dnes kolem 11 dopoledne po mem popichovani odhalil vsech 8 naklicenych coz nas oba prekvapilo budu mu to cekovat zitra to prej da do jiffu (musi je poridit) vydam ho casto takze to bude objektivni kdyz svoli pridam i foto. (je to jeho prvni in) takze to mozna zmrvi ale ma skusenosti s out a dost s tim experimentuje zvlada i kvalitni klony (pod zarivkou ci na slunci) tak to snad zvladne...

Old Post 05-11-2011 v 00:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

rekl bych ze jen vzali nejake genetiky od jinych bank mozna to skrizily udelaly tedy semena ktera jsou v podstate jejich produkce tak jim daly jmena a asi na to maji i prava a levne budo zrejmne pro to ze grow shop seeds neni zadna znama ani proverena banka takze si vysokou cenu nemuzou dovolit ale muzou byt kvalitni treba jako kdyz prisla na trh kia o co byla v prumeru levnejsi nez trba znamrjs wv ve stejne tride a v podstate je to skoro to samy akorat v jinym obalu a za jinou cenu

Old Post 05-11-2011 v 01:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od reverend
rekl bych ze jen vzali nejake genetiky od jinych bank mozna to skrizily udelaly tedy semena ktera jsou v podstate jejich produkce tak jim daly jmena a asi na to maji i prava a levne budo zrejmne pro to ze grow shop seeds neni zadna znama ani proverena banka takze si vysokou cenu nemuzou dovolit ale muzou byt kvalitni treba jako kdyz prisla na trh kia o co byla v prumeru levnejsi nez trba znamrjs wv ve stejne tride a v podstate je to skoro to samy akorat v jinym obalu a za jinou cenu


No nevím jestli je to dobry přirovnání, takovej golf se dělá desítky let, stejně jako některy geny z normálních seedbanek. Kia se muže přiblížit, ale pochybuju že se dotáhne, to platí i pro seeds ala growshop přeprc.

Old Post 05-11-2011 v 09:56 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 16

zadny preprc proste nakupuji BULK seminka nekde ve spainu a pak je rozsackujou.
nic vic
stejne to takhle dela kazda druha seedbanka

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 05-11-2011 v 12:48 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-05-2018 - Ocean Grown Seeds - 22 odpovědí
24-12-2017 - TH Seeds - 2 odpovědí
19-09-2013 - mosca seeds - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4978010 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív