Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. Out Muminex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

1. Out Muminex Příspěvek č. 1





Zdarec, nedalo mi to a taky si chci zkusit jak to roste v přírodě na otevřeném slunci.

Místo jsem si našel kolem hodně frekventované cesty a železnice,a le snad je skryto pod hávem křoví, které je dost neprostupné a nikdo se tam nepůjde mrknout (nevím proč by to dělal). Jak se říká pod svícnem je největší tma .

Hlínou použiju nějaké krtince a nechci to nijak hecovat, nechám je bez hnojiv, uvidím co dokážou samy. Jediný problém může nastat s vodou, ne že by byl nedostatek, ale spíš naopak, je tam celkem vysoko spodní voda a bojím se nějakého uhnívání kořínků a dlouho stojaté vody, musím vyčíhnout místo trochu na nějaké vyvýšenince =).

Konopí je ze semínek od místních členů, kterým tímto děkuji. Není třeba personálně, tady jsou skvělí všichni .


1. Euforia X Orange Bud



2. White Russian X Durban poison X Passion 1 (neptejte se mě jak co je křížené, nevidím do toho )



3. KC 36



4. Durban Poison



Snad bude co nejvíc samic. Rostlinky jsou asi tři týdny za oknem v rašelinových květináčcích, chystám se je hodit ven co nevidět =).

Naposledy upravil Muminex 20-05-2011 v 16:02 PM

Old Post 19-05-2011 v 19:51 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 2

Tak dnes zasazeno, celkem 10 kusu, uvidime jak se jim bude darit, zasypáno pouze hlínou z krtinců a lehce pohnojeno.

Fotky tak za 14 dnů uvidím jak se chytly =) a snad uz někteří ukážou s kým mám tu čest =)

Old Post 03-06-2011 v 15:46 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 3






Zdravim, tak trochu up jak se rozrostly na miste, trochu je něco požralo, tak aspoň nemusím zastřihávat , ale jedna je fakt citelně poškozena snad to přežije. zatím se neukázalo ani pohlaví.

Neví někdo kdy by se tak mělo objevit? Popřípadě abych zase nemusel chodit pořád, kdy nejpozěji se musí vytrhnout samci aby nedošlo k vytrousení pylu do okolí a možnému pozdějšímu opylení?

Snad by těch 5 samic mohlo být =)

Jo a jeden mrzák vytržený z indooru, který neměl šanci mít výnos to venku nepřežil, ale celkem pochopitelné protoe už byl asi 50 dnů na květu ve vnitř, tzn. asi 2 měsíce in a venek mu neudělal vůbec dobře, jak říkám jenom zkouška protože nechaný in by stejně nic nevynesl

No škoda že to léto neubíhá rychleji

Old Post 10-06-2011 v 15:31 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 4





Jo a sazenice se mi totálně pomíchaly při převozu, vůbec nevím co je co, škoda, ale možná to půjde poznat podle chuti výslednného produktu, uvidíme =)

Old Post 10-06-2011 v 15:39 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrayPepa
Stálý Člen

Karma uživatele GrayPepa - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Tak hodně štestí v pěstování ... :-)

Význam věcí neleží ve věcech samotných, ale v našem přístupu k nim

Old Post 10-06-2011 v 17:27 PM
GrayPepa je offline   Profil uživatele GrayPepa   Find more posts by GrayPepa   Foto galerie člena GrayPepa   Click here to Send GrayPepa a Private Message   Add GrayPepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 6

GrayPepa: Zdar, nemylím že bych v předchozím příspěvku chtěl popřát hodně štěstí i když děkuju, ale chtěl bych spíše zodpovězení otázek na které neznám odpověď.

Každopádně zkus psát trochu k věci, ne takovéhle příspěvky, i když opětovně děkuji

Old Post 10-06-2011 v 22:15 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

Zdravíčko, k tomu číhání na samce obecně se říká, že je kytka schopná ukázat gule od 8.týdnu na vegetu. Další bába povídala, že měsíc samců je srpen.
Popřípadě máš nějakou šanci takého guličníka odhadnout podle vzrůstu rostliny (vytažená kytka, s velkými rozestupy pater a ne zrovna rozvětvenou stavbou).
Nebo si všechny kytky nařež, nech zakořenit a vykvést (trochu mr..ačka co)
Takže ti nezbyde nic než čekat až na tebe ty vejce vyvalí a popřípadě si tady vyčmuchat ještě nějaký rady a intriky na odhalování, ať to roste!

edit: jo a na určování genů podle výsledný chuti bych moc nesázel příště spíš většího majzla na rychtyk v kytkách.

Old Post 11-06-2011 v 08:41 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 8

Ok. tak to zkusím nějak odhadnout a vytrhat v příhodnou chvíli =), těžko říct kteří jsou samci, protože stejné crosy se větvily a rostly stejně rychle a internody taky nijak rozdílné nebyly.

To pomíchání je velká chyba, vůbec na chuť nesázím protože jsem neměl možnost ani ochutnat to co roste ale nic jiného nezbývá, bohužel se mi pomíchaly papírky.

Díky za radu, samo, že vím jak poznat samce podle preflowers a tak, ale chtěl jsem vědět jak velká je možnost opylení hned po ukázání koulí.

Všem ať to nerušeně roste bez návštěvy havěti, lidí a natož benga

Old Post 11-06-2011 v 08:54 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dyzy
Stálý Člen

Karma uživatele dyzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele dyzy - 70% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9

Ahoj,odpoved na tvou otázku.Podle mě hned po ukazani koulí není žádná šance na opylení,nesmíš ty koule najít už otevřený až pak sou samičky opylený,ale možná bude trochu problém to stihnout. lucky grow!

Old Post 11-06-2011 v 12:39 PM
dyzy je offline   Profil uživatele dyzy   Find more posts by dyzy   Foto galerie člena dyzy   Click here to Send dyzy a Private Message   Add dyzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 10

se samcema není žádnej problém...nejpozději se ukážou v půlce prázdnin, kdy slečny ještě nekvetou...jinak mám zkušenosti, že většina holek i kluků se ukáže tak do 3 tejdnů růstu. Nevím jak za oknem, já předpěstovávám ve skříni. Letos jsem objednával větší množství semínek, předpěstoval, roztřídil a ven mi jdou už jen slečny, což je samozřejmě nejlepší, protože to škubání samců dělá nepředpokládaný díry v porostu, na místech kde by mohla stát jiná slečna...

rekapitulace: samci nejsou problém, pokud člověk nejde poprvé od vysazení na čumendu v září, horší jsou hermáči - dnes sem jednoho zlikvidoval - sativa outdoor mix od švýcarů - asi to bude na hovno, erdbeer jistí

Old Post 11-06-2011 v 13:03 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 11


Zdravím, tak out se totálně nepovedl. Na místečku kde jich je schovaných asi 5 jem při poslední návštěvě viděl akorát velké množství cestiček a i když kytky vypadají dobře a začly paličatět, tak mi to beztak někdo sklidí.

Ale aspoň jedna na zahradě je schovaná a z té snad něco bude. je to Shiva a z té by mohlo něco být, vypadá zdravě a hnojí se pravidelně bio bizz.

Old Post 22-08-2011 v 11:20 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 12





Trochu up, moc toho nebude, ale tak na vypadá to pěkně a na nějaký ten špek to bude =)

Old Post 24-09-2011 v 13:26 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 13

zdarec,co to je za kytku ta na poslední fotce?Jo podle mě to není shiwa jak tomu říkáš,ten od koho ji máš mi řekl že se nějak spletl a je to mazar

Old Post 24-09-2011 v 23:16 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 14

Tak to se divím, že to není Shiva, je to mazar? Chtěl bych aspoň vědět co hulím . zkusím se ho ještě poptat co mi tovůbec dal, ale Shiva (mazar) je jenom ta jedna v kvetinaci, ty tri posledni mam z mixu, ktery se mi zmixoval, takze ani nevim co to jsou za crossy, fialka bude jedna z prvních 4 vzorků co mám v příspěvku č. 1 .

Old Post 28-09-2011 v 11:18 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 15




Tak tady nějaké fotky z konce života, zrovna se suší, myslím, že to dopadlo dobře, aspon jedna kytka o kterou bylo staráno se pochlapila a neco ze sebe dobrého urodila =). Partyzána už asi nikdy nevyzkouším, nestojí to za ty nervy, starosti, cestování a další komplikace s tím spojené.

Zatím zdar

Old Post 30-10-2011 v 10:22 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-10-2007 - Not mine - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9486510 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív