Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Od začátku hnědá
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
WalledGardener
Nový Člen

Karma uživatele WalledGardener - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 2  

Od začátku hnědá Příspěvek č. 1

Zdravím, pustil jsem se do prvního grow; nechal jsem naklíčit semínka a zasadil. Chtěl jsem se zeptat jestli je normální, že hned ten první kousek stonku společně s lístečkem má částečně hnědou barvu. Předem díky za všechny odpovědi!

Old Post 15-05-2011 v 22:10 PM
WalledGardener je offline   Profil uživatele WalledGardener   Find more posts by WalledGardener   Foto galerie člena WalledGardener   Click here to Send WalledGardener a Private Message   Add WalledGardener to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniper18
Stálý Člen

Karma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

Urcite to nieje normalane, ved ked si tu pozries rozne thready tak vidis ako to ma vyzerat......
Urcite pridaj fotku, to sa hodi.
Ak je problem, tak podla mna bude sposobeny nedodrzanim niektoreho zo zakladnych principov pestovania...Skontroluj predhnojenie substratu(hodnotu EC),taktiez to nepreliavaj a drz dobre ph.Teplota, svetlo a spravna perioda je samozrejmost...Inak by im nemalo nic branit v spravnom rozvoji a raste.
Nech sa dari

Old Post 15-05-2011 v 22:26 PM
Sniper18 je offline   Profil uživatele Sniper18   Find more posts by Sniper18   Foto galerie člena Sniper18   Click here to Send Sniper18 a Private Message   Add Sniper18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WalledGardener
Nový Člen

Karma uživatele WalledGardener - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 3

Tak jsem na to ráno koukal a zdá se, že se to nějak srovnalo. Pravděpodobně jsem na začátku lehce přelil, ale to by bylo aby nerostly. Teď hlavně sluníčko. Díky!

Fotky budu kdyžtak nahazovat později, teď nechci být za idiota, kdyby to za týden chcíplo

Old Post 16-05-2011 v 05:14 AM
WalledGardener je offline   Profil uživatele WalledGardener   Find more posts by WalledGardener   Foto galerie člena WalledGardener   Click here to Send WalledGardener a Private Message   Add WalledGardener to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8539060 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív