Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Dirty Autoflowering zahrádka 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 81

cus , mas to pekne kolik ti vyjelo semen?? jinak sleduju dal

Naposledy upravil Hrnek 29-05-2013 v 21:32 PM

Old Post 29-05-2013 v 17:06 PM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 82


Zdar kolego dík za pochvalukolik čeho vylezlo už víš
Dneska sem byl zkontrolovat kytky a NL od pátku slušně kopnul do vrtule a k dnešnímu dni měří 80cm a začíná tvořit paličky

Old Post 29-05-2013 v 21:54 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simpi23
požitkář

Karma uživatele Simpi23 - 59% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 83

Kolikátý týden to máš ten NL?

Old Post 30-05-2013 v 21:45 PM
Simpi23 je offline   Profil uživatele Simpi23   Find more posts by Simpi23   Foto galerie člena Simpi23   Click here to Send Simpi23 a Private Message   Add Simpi23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 84

Zdar všichni
V pátek sem byl holky přesadit do větších kýblů cca 12-25l...od každé odrůdy sem zasadil jedno semeno(celkem 10 semen) a zatím vylezlo 8 semen(Big Devil2 a Pandora zatím nevylezli)...taky sem přišel na šikovný způsob jak přesadit když je nutný z nějakého důvodu to udělat...já sem to udělal letos poprvé protože sem si nepřipravil květináče a mysli si že kytky to vůbec nezaznamenaly...vzal jsem si takový ty květináčky co se prodávají na výsev cca 4x4cm a jsou třeba po 20kusech na platu...rozdělil sem je jednotlivě a naplnil substrátem tak až se na spodku udělala boule(narval sem je jako prase) a zasadil semínko...když kytky vylezly počkal sem tak cca 5 dní aby udělaly kořínek...pak je důležitý aby substrát nebyl úplně mokrej ale nesmí být ani úplně suchej aby se nerozpadnul(kořínek je moc malej a nedrží substrát po hromadě) musí to být tak na půl...pak prstem ruky zmáčknu bouli na spodku květináčku a všechen obsah krásně vyjede ven i s maličkým kořínkem a můžeme kytku krásně přesadit aniž by se substrát rozpadnul a hrozilo poničení kořínku...upozornění :květináček nesmí být s tvrdšího plastu jako třeba kelímek to by šlo špatně ven zdar D.

to Simpi23: kolego na tuhle otázku radši ani nebudu odpovídat...marnost a tupost některých Grouwerů zde na foru nezná hranic

Old Post 01-06-2013 v 11:14 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simpi23
požitkář

Karma uživatele Simpi23 - 59% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 85

Diky za odpověď, nekoukal jsem na celý vlákno a četl jsem to z telefonu. Urazky by sis mohl nechat. Ja jsem ted na 40dnu a teda jsem dost pozadu. Mam to na 28cm. Rozdíl oproti skleniku a ciste outu je teda velkej. Tak ať to roste. Budu sledovat.

Old Post 01-06-2013 v 16:38 PM
Simpi23 je offline   Profil uživatele Simpi23   Find more posts by Simpi23   Foto galerie člena Simpi23   Click here to Send Simpi23 a Private Message   Add Simpi23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 86




K dnešnímu dni 92cm

foto NL

to Simpi23:kolego nikoho neurážím akorát mě serou tyhle stupidní otázky když je odpověď napsaná o 2 příspěvky dozadu...jinak tohle je tvůj nedávný příspěvek (hledej, než něco napíšeš, akorát to tady pak musí někdo pořád dokola mazat...) tak o čem to pak je když někomu radíš co má dělat a v podstatě děláš to samí????????????????

Old Post 02-06-2013 v 19:43 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 87


Zadar všem
Tak bohužel se letos povodně nevyhnuli ani mě takže sem byl nucen dát kytky do chaty(už jsou tam 4 den) tak se to na nich doufám moc nepodepíše...dneska proběhla kontrola a všechno vypadá zatím dobře tak snad to bude OK

foto: bez komentáře

Old Post 06-06-2013 v 21:08 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 88






Zdar Grouweři
Tak po delší době taky něco přihodím...díky povodním byly holky cca 9 dní zavřeny v chatě bez světla ...bohužel to nepřežily (Wappa,Pandora,Royal Bluematic,Big Devil2)...ostatní holky jedou docela dobře...kytky jsou velké od 40-60cm...NL se zastavil na 110cm a docela se nafukuje...dostává květák od BioBizu a GS od Plagronu...taky sem zasadil další semena ale o těch až později povedlo se mi odkouřit foťák tak bohužel foceno jen mobilem

1-5foto- NL
3foto-vršek
4-5foto-spodní šišky

Old Post 04-07-2013 v 21:36 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 89




A tady jsou další holky

1foto-6kusů (Mazaro,Mazar,Cream Caramel,Big Devil2,Deimos,Pineapple Express)

2foto-Magnum a malej Big Devil2 (zasazen cca o 14dní později než ten větší)

3foto-malej a velkej Big Devil 2

Old Post 04-07-2013 v 21:44 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 90





Zdar všem
po delší době nějaký UP


1foto-auto Mazaro

2foto-Magnum

3foto-zleva auto Mazar,BigDevil2,Deimos

4foto-zleva CreamCaramel,Pineapple expres,BigDevil2

Old Post 27-07-2013 v 12:04 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 91





Nějaký fotky sušiny NL...docela kompaktní šišky krásně lepí a perfektně voní:-)tato genetika je opravdu parádní doporučuju!!!
taky se mi povedlo vyklepat nějaký semena ze spodních paliček...chtěl sem letos rozmnožit vícero druhů ale bohužel povodeň zničila samce takže budou jen tyto semena (aspoň něco)

Old Post 28-07-2013 v 19:48 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 92



Ahoj všichni 😄 delší dobu jsem tu nebyl pač jsem se odstěhoval z CZ a tam kde se momentálně nacházím to není taková sranda jako doma, ale láska k pěstování mě nutí zasadit znovu a podělit se s vámi 😉 no snad jsem to ještě nezapomněl 😂

Dirty

Naposledy upravil Dirty 16-04-2018 v 10:22 AM

Old Post 16-04-2018 v 10:08 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 93



Příprava foliaku 😉

Dirty

Naposledy upravil Dirty 16-04-2018 v 17:20 PM

Old Post 16-04-2018 v 10:21 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 94


Foliák

Dirty

Old Post 17-04-2018 v 13:14 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 95

Tak dneska (22.4) zaseto. Zatím jen 1x NL a 1x AH pač to nechci moc provokovat! Cca za měsíc půjdou zbylé 3 do hlíny. 12L stavební vědro jako květináče s 60% kompostového a 40% normálního substrátu. Do začátku zkvašené kopřivy na podporu růstu a pak asi něco od Bio Bizzu. Domeček je foliák 3.5x2x2m s bílou plachtou 😉 držte palec ať mě švestky nevykostí a ať mám aspoň na brčko!

Dirty

Old Post 22-04-2018 v 15:57 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 96



Tak dneska (22.4) zaseto. Zatím jen 1x NL a 1x AH pač to nechci moc provokovat. Za měsíc půjdou zbylé 3 do hlíny. 12L stavební vědro jako květináče s 60%kompostového a 40% normálního substrátu a jiffy tabletou uprostřed pro semínko. Na začátek zkvašené kopřivy na podporu růstu a později něco od Bio Bizzu na květ. Domeček foliák 3.5x2x2m s bílou plachtou 😉 držte palec ať mě švestky nevykostí a ať mám aspoň na brčko!

Dirty

Old Post 22-04-2018 v 16:05 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí
26-07-2014 - Autoflowering rok 2014 - 42 odpovědí
27-07-2011 - AutoFlowering 2011 - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5662290 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív