Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Dirty Autoflowering zahrádka 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 49




Zdarec všem...tak holky zatim v pohodě akorát sem v pátek zjistil v jednom kýblu hodně oranžovejch broučků a nevim co jsou zač...já bych to tipnul na hejno ploštic asi...pro jistotu sem kytičky stříknul přípravkem Cana Cure a v sobotu už sem žádný nenašel tak to snad bude v pohodě jinač mi vylezl i poslední Auto mix11 takže klíčivost 5/5 tak ted už jen co z toho vyleze za seno

foto z pátku:

Old Post 18-03-2012 v 09:12 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 50






7 den života

dneska dostaly holky koktejl od Atami(kořeňák+růsťák-1+3ml)...po červenejch broučkách ani stopa takže Canna Cure asi funguje(aby ne za ty prachy i když já ho mam zadara)

Old Post 22-03-2012 v 21:44 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 51




Old Post 22-03-2012 v 21:49 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dateless
Nový Člen

Karma uživatele dateless - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 52

krásne, držím ti palce. Inak, chcem sa spýtať, tiež pestujem autoflowering a zaujímama ma, že či treba zastrihávať, alebo ich to skôr spomalí a radšej ich nechať tak?

Aké máš skúsenosti?

People fear death even more than pain.It's strange that they fear death.Life hurts a lot more than death.At the point of death, pain is over... /J.Morrison/

Old Post 30-03-2012 v 14:06 PM
dateless je offline   Profil uživatele dateless   Find more posts by dateless   Foto galerie člena dateless   Click here to Send dateless a Private Message   Add dateless to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

autoflower se nezastříhává ,přijdeš tak o podstatnou část urody.

Old Post 30-03-2012 v 14:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Dirty
Zdarec všem...tak holky zatim v pohodě akorát sem v pátek zjistil v jednom kýblu hodně oranžovejch broučků a nevim co jsou zač...já bych to tipnul na hejno ploštic asi
foto z pátku:


Čau,jen tak pro zajímavost.Co jsem vyčetl z jedné zahradnické knihy.

Na jaře můžete často najít vajíčka slunéček na spodní straně listů,blízko jejich zásobárny potravy,mšic.Uvidíte je ve žlutých nebo oranžových shlucích po 5 až 50.Larvy jako malí aligátoři jsou modročerné a oranžově skvrnité.

Dle mě nemusí nutně být jen na spodní straně listů.

V tomto příspěvku píšeš oranžový broučci v dalším červený.

No nevim.

To je pravě ono.Né všechny bručci jsou špatný.Sluníčko je myslím v pohodě.
Bohužel ho každý zná převážně jako červenou berušku s tečkama.

Loni jsem je(sluníčka jako oranžový tečky) viděl na spodní straně listů u růží a taky jsem je hned pacifikoval,jelikož jsem nevěděl co to je.

Jinak ploštice jsou již celkem akční.Taky jsem už nějaký viděl,ale nevím o tom,že by nějak škodili.

Taky mám již nasazený automaty pokusně za oknem.Dával jsem je v půlce března z hecu a pro zajímavost.

Hodně ZDARu


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 30-03-2012 v 16:52 PM

Old Post 30-03-2012 v 16:39 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 55

Zdar hoši...

for dateless:moje zkušenost se zastříhávánim automatů je taková že sem to ještě nezkoušel takže ti moc neporadim,ale když to vezmu z pohledu jinejch growerů a logiky tak zastříhávat asi ne... apropo to mužem letos vyzkoušet a uvidíme(semen je na to dost )

for MagicHerb:zdar kolego...tak předně se omlouvam že nejdřív píšu oranžový pak červený(bylo to asi něco mezi tim ) každopádně se přiklánim k plošticím protože jich nebylo 5 ani 50 ale tak 500 a možná i víc...sou vidět prakticky celý léto a to na stromech respektive na kůře stromů(aspoň já je tam vídam)...vono když máš 3denní kytky a vylezou ti tam takový mraky broučků tak co má člověk dělat??? a jestli to berušky byly tak se jim nic nestalo protože Canna Cure by mělo fungovat na přírodní bázi a broučkum pouze zabránit v tom aby na kytce parazitovali a ne je zničit

Old Post 30-03-2012 v 21:44 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 56





Tak sem v sobotu udělal pár fotek a musim říct že holky asi nubudou největšího vzrůstu páč počasí posledních dní moc nepřeje no uvidíme

Naposledy upravil Dirty 01-04-2012 v 19:52 PM

Old Post 01-04-2012 v 19:39 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 57






Zdar Grouweři tak tu mam nějakej up...holky nevypadají úplně nejhůř na to že prošli několika mrazy a to až -8°C největší ma cca 50cm nejmenší má cca 30cm...už začínají nakvétat a celkem zůstalo 5 samic.Včera jsem zasadil 2x Cream Caramel od Fair seeds a 2x Northern Light od RQS tak uvidíme jak se předvedou...sem zvědavej hlavně na ten NL páč banka píše až 200g na kytku...taky sem dneska vysázel cca 48 ks Auto mixu 11 do foliaku...

1-4foto kytky
5-foto nové přírustky

Old Post 01-05-2012 v 21:04 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 58



A ještě dotaz pro všechny: vyhrabal sem nějaký hnojky a chci se zeptat jak by jste s nima hnojili páč tam píšou že všechno podávat v růstu (i kvěťák a květovej booster) a mě to přijde divný...nemáte někdo zkušenost protože na internetu toho moc neni...za každou odpověď předem dík

Old Post 01-05-2012 v 21:28 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 59





Zdar všem kolegům...tak taky hodim nějakej up....
Holky co šly ven jako první už jedou pomalu do finále no neni to žádnej zázrak ale na brčko bude na to že prošly asi 10 mrazama tak to neni tak špatný...jediný co mě štve je že udělaly dost postraních větví takže tam neni žádnej pořádnej centrál ale pouze mraky malejch šišek...největší má cca 55cm a nejmenší cca 30cm...pak tam máme další přírustky( 2x Northern Light od RQS a 2x Cream Caramel od Fair seeds ) a ty zatim vypadaj moc dobře a sem na ně fakt zvědavej jak se předvedou...klíčivost 100% takže pohoda no a do foliaku šlo zmiňovaných 48 ks Auto mixu 11 ze kterých vylezlo zatim 40 a už asi žádný jiný nevylezou...u mejch semen pozoruju genetiku obou matek a to RA i RD z min.roku...no a s tim hnojivem od Aptusu mi nikdo neporadil takže nic no to zkusim podle návodu a uvidim...zatim zdar

Old Post 23-05-2012 v 21:18 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 60





Zdarec všem
Tak zas po čase nějakej up...první várka už je sklizena a 4 z 5 už jsou ve sklenicích...celkem z těch 4 bylo 74g což neni tak špatný na ty podmínky který měly šišky celkem kompaktní,chuť parádní takže si nemužu stěžovat...jelikož mi žena prej nechtěně vymázla fota ze sklizně tak mužu nabídnout jenom fota sušiny při stříhání do sklenic...takže muj názor na sázení automatek na přelomu února/března je že to neni vubec špatný ale dávat radši semena z vlastní produkce když jich máte dost...s těma kupovanejma bych tak o měsíc počkal protože rozdíl v růstu a výnosu tam určitě je!!!

Old Post 27-06-2012 v 21:39 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 61




Pak tady mam fota jak rostou CC a NL...CC vypadaj uplně stejně s vejškou kolem 60 až 70cm a počítam že tak za 3 tejdny budou hotový...dostávaj kvěťák od Plagronu,vitamíny od Hesi a bloombastic od Atami...NL sou podstatně pomalejší ale zato větší(jedna má 110 a druhá už jede přes 130cm) a to maj pod sebou cca 10-15l zeminy...chvíli sem si myslel že ani nezačnou nakvítat páč kvetou tak 10 dní...budou asi trošku delší na pěst

foto NL

Old Post 27-06-2012 v 21:55 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 62




A pak foto CC

Old Post 27-06-2012 v 22:01 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 63



A pak tu mam ukázku jak to roste ve foliaku...samce sem odstranil a už sou tam jen samice...většina je velká tak do pasu a určitě ještě povyrostoutestuju na nich hnojiva Aptus podle návodu

1foto-samice

2foto-pohřebiště samců

Old Post 27-06-2012 v 22:33 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 64






Zdar všici...tak zas nějakej up po delší době a začnem hned CC kterej dopad dost dobřeinfo...velikost rostlin cca 70cm,doba sklizně odpovídá tomu co píše banka,váha sklizně 86g na 2 rostlinky,struktura palic parádní(velké indikové šišky s dobrou konzistencí a pevností)náchylnost na plíseň velice dobrá(holky přežily 14dní ve skleníku a to pršelo každej den a plíseň žádná),vůně a chuť parádní(sladká pyžmová chuť s nádechem skunku) bohužel postrádam chuť karamelu kouř hutnej...pro normal kuřáka stačej 2-3 prdy na 4 hodinky celkově hodnotim 8/10 a mužu fakt doporučit!!! za málo peněz hodně muziky

1foto-před kosou
2-4foto-detail
5foto-po kose

Old Post 31-07-2012 v 21:03 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí
26-07-2014 - Autoflowering rok 2014 - 42 odpovědí
27-07-2011 - AutoFlowering 2011 - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9303590 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív