Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » sog 400W, 20 ks JH - pomoc/nazory/rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Spirit1cz
Nový Člen

Karma uživatele Spirit1cz - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 5 

Organika sog 400W, 20 ks JH - pomoc/nazory/rady Příspěvek č. 1

Takze panove, po nekolika kolech venku jsem si rek ze si neco malo vypestuju pro sebe vevnitr. Jednoduse se ze me stal chronickej hulic a zasoby z minuleho leta uz sou davno ty tam.
Rozjel sem si indoor a abych usetril za el. energii zvolil sem sog v nadeji ze za 2 mesice sklidim a budu mit zase na nejaky cas klid.
Rizky sly rovnou na 12/12, byly od 8 do 10 cm velke, dobre, vyvinuty korenovy system. Ze zacatku slo vse v pohode, 15. den jsem rizky ktere mely pres 15 cm zastrihnul podle rady Jahudky - http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24708 , na 15 cm a od te doby se mi to nelibi, rizky ktere zastrihle nebyly maji ted 25 - 35 cm, ty zastrihle do 20 a jsem v 33. dni kvetu, proste se mi zdaji male, palicky se mi taky zdaji male. Hlavne oproti tomu jak sem je tady porovnaval s foty z podobneho obdobi kvetu.
Takze vam prosim o rady, nazory, ty male sisky prisuzuji tomu ze Jack Herrer kvete az 10 tydnu a proste oproti jinym odrudam je trosku spozdeny, takze doufam ze to dozene.

Nejaka technicka data: sodik 400w sunmaster - rust a kvet, odtah ufo - myslim ze 225m3/hod, hnojiva plagron alga grow a bloom, vlhkost 55/65, teplota 20 - 23, nejaky prumerny zahradnicky substrat.

Naposledy upravil Spirit1cz 14-05-2011 v 18:31 PM

Old Post 14-05-2011 v 17:41 PM
Spirit1cz je offline   Profil uživatele Spirit1cz   Find more posts by Spirit1cz   Foto galerie člena Spirit1cz   Click here to Send Spirit1cz a Private Message   Add Spirit1cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spirit1cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spirit1cz
Nový Člen

Karma uživatele Spirit1cz - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 2



foto

Old Post 14-05-2011 v 17:50 PM
Spirit1cz je offline   Profil uživatele Spirit1cz   Find more posts by Spirit1cz   Foto galerie člena Spirit1cz   Click here to Send Spirit1cz a Private Message   Add Spirit1cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spirit1cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PfejrzManiac
Stálý Člen

Karma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% PěstitelskáKarma uživatele PfejrzManiac - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 3

Zdravím
Vypadaj dobře, zdravě.
Malé jsou proto že byli hned na 12/12, sice Jackovi by to asi vadit nemělo, ale nechat kytku porůst není nikdy na škodu, ani u této techniky a genetiky.
Kdyby byli třeba týden na růstu 18/6, tak je tam teď více nacpáno, a na spotřebě se to zas tolik neprojeví, a ve finále se to i vyplatí ve výnosu, protože kytka si v růstu vlastně staví svoje tělo, pro budoucí palice, čím větší tělo, tím víc palic
Takže příště se neboj trochu přisvítit, uvidíš sám, jaké topy ti tam vyrostou, i když teď jak jsou malé by mohli taky dobře nabobtnat.
Ať se daří
Edit to Chirurg: v klidu akorát se trochu doplňujem

Old Post 14-05-2011 v 19:07 PM
PfejrzManiac je offline   Profil uživatele PfejrzManiac   Find more posts by PfejrzManiac   Foto galerie člena PfejrzManiac   Click here to Send PfejrzManiac a Private Message   Add PfejrzManiac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 4

čuss no ještě nezoufej nebudeto nic převratného ale ještě se to nafoukne 33. den květu je nic! Spíš bych zvážil do příštího kola to nechat aspon ten ubohej týden na 18/6 při vataži 400w (budeme počítat 450) to děla (při např. 4,5kč za kW) pouhopouhých 250kč. To je troufny si říct zanedbatelné (250kč= 1G od špinavců), výsledek bys zvážil ve finale minimalně jednou tolik!! A ktomu záštipu: Je blbost to stříhat v 15. dnu 12/12!! tím ses připravil o ty o něco větší šišule Na pár rourek bude, doženeš to venku a na zimu budeš pořadně připravenej hoj.

Old Post 14-05-2011 v 19:10 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 5

No kokám že sme ti sem šoupli stejnou radu skoro zarovenˇ takže jesi se opakuju tak sorry pak smáznu klído!

Old Post 14-05-2011 v 19:11 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

( Smutné vidět, že někdo zaštipoval květy, každopádně něco z toho bude... Možná, že to je nějaká technika na Scrog, ale já mám v hlavě zakodováno kytky ladit za růstu v květu jen ohýbat.

Old Post 14-05-2011 v 21:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spirit1cz
Nový Člen

Karma uživatele Spirit1cz - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 7

Takze diky za prispevky, zhrnu to: chybama se clovek uci, jelikoz nerad prohravam tak to urcite hned zkusim znova s tim ze je necham, tyden na rustu a v kvetu nebudu zastipovat. Samozrejme porad doufam ze z tohohle taky neco bude, nadeje umira posledni ze jo. Budu probezne informovat. A s tim vsim co sem udelal i to zastrohnuti v kvetu sem nalezl tady na groweru, nez sem se do neceho pustil stravil sem par dni prochazenim tohohle fora. A jak sem jiz odkazoval vyse _ http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=24708 o tom zastipnuti se pise tady.

Old Post 14-05-2011 v 22:06 PM
Spirit1cz je offline   Profil uživatele Spirit1cz   Find more posts by Spirit1cz   Foto galerie člena Spirit1cz   Click here to Send Spirit1cz a Private Message   Add Spirit1cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spirit1cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Tohle zaštipnutí má jen srovnat výšku v pozdní fázi květu bych tak řekl... sedí mi to k tomu scrog...

Old Post 16-05-2011 v 02:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2253850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív