Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Rocwool nebo raselinovy tablety?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
svejdak
Nový Člen

Karma uživatele svejdak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 5 

Rocwool nebo raselinovy tablety? Příspěvek č. 1

prosím, nesehnal jsem doporučený rockwool do kokosu, a koupil jsem tedy raselinovy tablety co se nasaknou po zaliti a nabydou, je to velký problém, nebo mám sehnat ten rock? nechci udelat zadnou chybu, uz mi umreli rizky, tak zkousim seminka děkuju

Old Post 13-02-2012 v 11:58 AM
svejdak je offline   Profil uživatele svejdak   Find more posts by svejdak   Foto galerie člena svejdak   Click here to Send svejdak a Private Message   Add svejdak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 2

Lepší je rockwool.Nebude tam rozdíl v PH nebude se ti zasírat výtok což není takový problém ale do kokosu je RW lepší.

Old Post 13-02-2012 v 12:21 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3

´podle mě teda rockwool je dost citlivej na EC! takže ty jiffy tablety se mi prostě zdaj jednodušší... zasírá?? tak to utřu je uplně edno jestli dáš do kokosu jiff nebo wool...

Old Post 13-02-2012 v 12:35 PM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 4

Do kokosu, to je šumák.. Jiff je jednodušší, nevyžaduje tolik péče..

Easy Grow: jak se v kokosu zasírá výtok rašelinou z Jiffu??

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 13-02-2012 v 12:52 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulda
Stálý Člen

Karma uživatele Kulda - 47% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od bezdechu
Do kokosu, to je šumák.. Jiff je jednodušší, nevyžaduje tolik péče..

Easy Grow: jak se v kokosu zasírá výtok rašelinou z Jiffu??


potkal jsem se se stejným nepochopením

Old Post 13-02-2012 v 13:00 PM
Kulda je offline   Profil uživatele Kulda   Find more posts by Kulda   Foto galerie člena Kulda   Click here to Send Kulda a Private Message   Add Kulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svejdak
Nový Člen

Karma uživatele svejdak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 6

Děkuju za radu super

Rád bych se ale ještě ujistil o pár věcech ve kterých si nejsem tak jistej. Koukám že se vyznáte
1: takže zasadim ty seminka do jiffu vyskládanýho do pařeníčku zaleju kořeňákem a svítim 600w 20 hodin (AutoFlowering mám) v co největší výšce odtah pojede spolu se svícením, zvlhčovačka nonstop, teplota bude cca okolo 23 stupňů..vlhkosti v pařeníčku dosáhnu snad 80%. Až uvidím že kytky vylezou a budou na nich znát dva větší a dva menší lístečky, přesadím do mixu 90%kokos 10% do cca 0,5l květináčků..

Tohle by byl můj původní postup..

Tablety budu udržovat nasáklý, myšleno prolévat 1x denně voda + kořeňák? Nebo mám nechat původní násak a už nezalívat do přesazení?

Old Post 13-02-2012 v 13:30 PM
svejdak je offline   Profil uživatele svejdak   Find more posts by svejdak   Foto galerie člena svejdak   Click here to Send svejdak a Private Message   Add svejdak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

Autoflowering nepřesazuj! hned to semínko zasaď do finálního květníku..

Old Post 13-02-2012 v 14:28 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 8

Jo jestli pojedeš Autoflower, tak to hoď jak říká NORM, rovnou do finálního květináče, nepřesazuj.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 13-02-2012 v 14:45 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
punkure
Stálý Člen

Karma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% PěstitelskáKarma uživatele punkure - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od svejdak
svítim 600w 20 hodin (AutoFlowering mám)


Nezdá se ti zbytečné svítit na automaty 6kilem ?
Hodiny co prosvítíš na jednom kole automatů by ti vyšly cca na dvě kola z řezů. Sežeň řezy a automaty nech nech na ven.

Machete siempre tiene la razón

Old Post 13-02-2012 v 14:50 PM
punkure je offline   Profil uživatele punkure   Find more posts by punkure   Foto galerie člena punkure   Click here to Send punkure a Private Message   Add punkure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svejdak
Nový Člen

Karma uživatele svejdak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 10

no ty automaty mají růst 55 dní, cream caramel a northern light, zvolil jsem tuhle možnost protože už mám strach že mi řízky pochcípají, což se mi stalo, když jsem je přines tak mi 2. den začli chcípat svěšená listy dolů a uschly.. nevim jestli jsem udělal chybu v tom že jsem zalejval rockwool dobrou vodou + stimulatorem ) nebo jsem mel moc sucho.. radši jistotu, než další 2 tisíce vyhodit oknem..

Old Post 14-02-2012 v 01:15 AM
svejdak je offline   Profil uživatele svejdak   Find more posts by svejdak   Foto galerie člena svejdak   Click here to Send svejdak a Private Message   Add svejdak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 11

to není o jistotě, autoshitky jsou hodně náchylné na jakýkoliv stres, jako je přesazování a reagují tím, že úplně přestanou růst..
Přečti si aspoň toto http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47884 a ještě tu galerii prolistuj a myslím že člen Patrona tady jede pořád autof. v boxe, tak toho se myslím můžeš zeptat co a jak..

Old Post 14-02-2012 v 06:35 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svejdak
Nový Člen

Karma uživatele svejdak - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 12

díky norme, mrknu na to

Old Post 14-02-2012 v 13:36 PM
svejdak je offline   Profil uživatele svejdak   Find more posts by svejdak   Foto galerie člena svejdak   Click here to Send svejdak a Private Message   Add svejdak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3969080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív