Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Koľko rastlín do boxu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Koľko rastlín do boxu? Příspěvek č. 1

Zdravím, chystám sa na grow a chcel by som vedieť koľko je optimálne množstvo rastlín do boxu o veľkosti 80x80x160 cm, pod 400 w sodík s a wingom. Kvetináče už mám 11 litrové, ktoré mi presne sedia na rozlohu 3x3. Ale neviem či to nieje trochu moc. Aké sú vaše skúsenosti s porovnaným množstvo rastlín, veľkosť boxu.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 09-03-2011 v 14:32 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 2

Podle mě jsou 11l květináče trošku moc... Osobně bych tam dal 6x 6,5l...(max 9x)

Old Post 09-03-2011 v 15:01 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestitel
Nový Člen

Karma uživatele Pestitel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

6 litrak tam 9x nenarve..... dal bych tam 8x 6l(19x19x23 cm) na tu 400w to budes mit lepsi

ale pokud chces jet 11l taky by to nemuselo vypadat spatne akorat vic zastrihovat kvuli vyplneni prostoru minulou jsi to nechal docela prerust

Old Post 09-03-2011 v 16:09 PM
Pestitel je offline   Profil uživatele Pestitel   Find more posts by Pestitel   Foto galerie člena Pestitel   Click here to Send Pestitel a Private Message   Add Pestitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Pestitel
6 litrak tam 9x nenarve..... dal bych tam 8x 6l(19x19x23 cm) na tu 400w to budes mit lepsi

ale pokud chces jet 11l taky by to nemuselo vypadat spatne akorat vic zastrihovat kvuli vyplneni prostoru minulou jsi to nechal docela prerust


Tak 9x6,5l teku tam narve s prstem v prdeli, bo ten kvetnik je 19x19 cm.... No a nechal bych tam 9 kytek, s tim, ze nebudes muset tak dlouho rust. Stipat/nestipat zalezi ne genetice. Preptej se matkare, jak moc to vyroste treba po prepnuti, jak se to vetvi atd....
Preju mnoho uspechu pri pestovani rajcat:-)

No a 11l kvetniky jsou v cajku, toho bych se tez nebal...

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 09-03-2011 v 16:22 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Pestitel
6 litrak tam 9x nenarve..... dal bych tam 8x 6l(19x19x23 cm) na tu 400w to budes mit lepsi

ale pokud chces jet 11l taky by to nemuselo vypadat spatne akorat vic zastrihovat kvuli vyplneni prostoru minulou jsi to nechal docela prerust

Když píše, že tam narve 3x3 11 litráky ... (tzn. 9x) tak tam narve i 6,5 l , protože jak už píšeš maj 19x19... a to se do 80x80 vejde ...

Old Post 09-03-2011 v 18:39 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 6

Jo, ľudia, inak Spála má pravdu.. Ja tam napratem 3x3 11l, a je to presne zaplnené, od strany po stranu, medzi sú len malé fugy. šak to sú rozmery 22x22x26, ale výškou som si neni istý, mne ide o množstvo rastlín, minul eosm išiel 31 dní rast a cvakal 2 krát, a bolo toho moc s tým, že som si to doondil, lebo som niektoré tie vetvy odpálil hneď na začiatku, lebo to bolo prehustené, tak to skončilo tak, že niektoré vetvy hrozne išli hore a iné boli v rovine, teraz chcem ísť cez syto a cvakať len raz, ak by to tak vyšlo tak na 9 rastlín by išlo 36vrchov. Nebude to moc.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 09-03-2011 v 18:58 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pestitel
Nový Člen

Karma uživatele Pestitel - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

vtom boxu mi na zalevani prijde lepsi mit 4 vedle sebe (kdyz si pohrajes s kolinkama tam vyplnis prostor jak prd - pro rejpali)

sry moje chyba 9 tam narve ale az to tam bude mit zarostli tak se mu ty vzadu budou zalejvat pekne na .....

Old Post 09-03-2011 v 19:40 PM
Pestitel je offline   Profil uživatele Pestitel   Find more posts by Pestitel   Foto galerie člena Pestitel   Click here to Send Pestitel a Private Message   Add Pestitel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 8

Jo, počuj, teraz som mal 8, v strede bola fuga a nebol s tým taký problém, proste som vytiahol len strednú a dostal som sa s krhličkou až do zadu.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 09-03-2011 v 20:11 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 9

cusik koukni sem mam presne stejny setup, 12x6,5L v 80x80x160 //400W
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 10-03-2011 v 10:37 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Durryy
Stálý Člen

Karma uživatele Durryy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Durryy - 100% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 10

Krasus: Tvoj box sledujem. Len keď som to čekoval, prišlo mi to hrozne nahustené, to sa stalo aj mne a ja debil som otrhal listy a šišky mi to trošku viac zalistnatelo. Dobre vedieť. Tak pôjdem tých 3x3, a ešte sa chcem spýtať, ako si to strihal, mám v pláne ísť tiež sog, ale nemám s tým skúsenosti.

1.indoor 200usporka/400 sodík
2.in Different seedbank

Old Post 10-03-2011 v 12:41 PM
Durryy je offline   Profil uživatele Durryy   Find more posts by Durryy   Foto galerie člena Durryy   Click here to Send Durryy a Private Message   Add Durryy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Durryy
Krasus: Tvoj box sledujem. Len keď som to čekoval, prišlo mi to hrozne nahustené, to sa stalo aj mne a ja debil som otrhal listy a šišky mi to trošku viac zalistnatelo. Dobre vedieť. Tak pôjdem tých 3x3, a ešte sa chcem spýtať, ako si to strihal, mám v pláne ísť tiež sog, ale nemám s tým skúsenosti.

Jo kamo to je veda musi na to byt vhodna genetika kterou furd hledam, aby byla vhodna do S boxu a neletela moc do výšky

Old Post 11-03-2011 v 22:21 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gige
Nový Člen

Karma uživatele Gige - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 12

Ja mam box 120x120x200 a skousel sem uz ruznej pocet kytek.nejvic sem jich tam mel 20 v 6,5 l kvetinacich a nejmin 5 v 12 l kvetinacich s kteryma sem si pohral a zaplnilo mi to skrin uplne stejne jak tech 20.cim vic kytek tam narves tim min je nechas na rust a naopak.co se mnozstvy suchyho tyce tak je to indyvidualni pac z 20 sem mel 650g , z 5 450g pak sem jich tam mel jednou deset a mel sem jenom 370g.chce to zvolit spravnej matros a pohrat si stim a bude celkem jedno jestli jich tam das 5,6,7 nebo 8.

Old Post 12-05-2011 v 12:56 PM
Gige je offline   Profil uživatele Gige   Find more posts by Gige   Foto galerie člena Gige   Click here to Send Gige a Private Message   Add Gige to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2016 - Kolik kytek do boxu? - 18 odpovědí
27-04-2013 - Koľko rastlín pod 400w sodík, 90x90 box? - 5 odpovědí
18-01-2004 - kolko rastlin? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3119870 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív