Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Syrup (Buddha Seeds)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

15g

Old Post 15-07-2011 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 34

ehm..nechci bejt na tebe moc chytrej, ale v příspěvku před tebou autor prozrazuje, že sklidil 40g Takže tipovat už asi nemusíš..

Old Post 15-07-2011 v 20:59 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 35

Ucinok to ma aky ak mozes popisat?...

Old Post 15-07-2011 v 21:06 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ludd
Stálý Člen

Karma uživatele ludd - 1% PěstitelskáKarma uživatele ludd - 1% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 36

omlouvam se, ale jsem klasicka zkurka a lehce jsem to tu zanedbal.
foto cele susiny urcite nebude, jelikoz mi zbyva poslednich par g D

SMOKEREPORT
popis strainu to celkem vystihuje, co se tyce chuti - sladka, ale ne ovocna ... spíš taková cukrově sladká, s troskou tabaku v brku se to vubec nebije, spis to k sobe prijemne ladi
ucinek tak na pul gaučák, vyborně se po tom chillí, ale da se po tom i vklidu skejtovat, takze zadny kladivo, za coz jsem rad)

no a nahuluje nadherne, nic lepsiho jsem z venku/parenaku/ jeste nehulil, palicky na venek neobvykle huste a obsypane krystalkama

posledni projekt v ramci pestu byla jeste vyroba gumby hashe, ktery jsem delal z cca 40g lehce osypanych listu ktere jsem postrihal pri sklizni+stonků ... no vyšlo my cca 2-3g pekneho hashe, skoda jen ze jsem enmel uplne jemne syto, takze plastik z toho není, kazdopadne jsem taky spokojen

shrnuti - vynos jako klasicky automat venku, okolo 10g, mozna komu vyroste vyssi nez moji trpaslici tak sklidi i vic, palicky nadherny a nahuluje krasne, urcite tenhle strain jeste vysadim

díkyčau

Naposledy upravil ludd 19-07-2011 v 15:26 PM

Old Post 19-07-2011 v 12:21 PM
ludd je offline   Profil uživatele ludd   Find more posts by ludd   Foto galerie člena ludd   Click here to Send ludd a Private Message   Add ludd to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ludd! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCz
Nový Člen

Karma uživatele THCz - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 37

Taky jsem zasirupoval a mam kytku cca 80 cm vysokou a odhaduju vynos tak na 100g. Kýbl 20 l .Medium plagron mix. Hláška ohledně vlhkosti se mi fakt nezdá bo byla celou dobu na jižní terase a tam praskaj teploměry. A nikdy jsem nezvlhčoval.Doporučuju nestříhat, nepřesazovat, nehybat a hnojil jsem normalní trojkombinací od AH na hydroponii. Jestli sezenu fotak tak postnu foto. Pestu zdar !!!
Ještě jsem neochutnal tak si počkejte........

Old Post 03-09-2011 v 09:07 AM
THCz je offline   Profil uživatele THCz   Find more posts by THCz   Foto galerie člena THCz   Click here to Send THCz a Private Message   Add THCz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCz
Nový Člen

Karma uživatele THCz - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od THCz
Taky jsem zasirupoval a mam kytku cca 80 cm vysokou a odhaduju vynos tak na 100g. Kýbl 20 l .Medium plagron mix. Hláška ohledně vlhkosti se mi fakt nezdá bo byla celou dobu na jižní terase a tam praskaj teploměry. A nikdy jsem nezvlhčoval.Doporučuju nestříhat, nepřesazovat, nehybat a hnojil jsem normalní trojkombinací od AH na hydroponii. Jestli sezenu fotak tak postnu foto. Pestu zdar !!!
Ještě jsem neochutnal tak si počkejte........


Takže foto nebude a výnos jsem trochu přehnal. Bylo 79g jedna kyti. Všem vřele doporučuju.....

Old Post 16-12-2011 v 11:23 AM
THCz je offline   Profil uživatele THCz   Find more posts by THCz   Foto galerie člena THCz   Click here to Send THCz a Private Message   Add THCz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jandys666
Nový Člen

Karma uživatele Jandys666 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 39

Děkuju ti za tvůj topic, byl pro mne rozhodně inspirativní a K+ tě rozhodně nemine. Jedu podobně jako ty, ale po 4 dnech v hlíně mám stonky už 10 cm vysoko, a to to mám v květináči za oknem. Těžko říct, čím to je, kytky si žijou svým životem. Každopádně díky... :-)))

Old Post 10-05-2012 v 12:13 PM
Jandys666 je offline   Profil uživatele Jandys666   Find more posts by Jandys666   Foto galerie člena Jandys666   Click here to Send Jandys666 a Private Message   Add Jandys666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 40

Zdar, moc peknej grow,, výběr semen, použití materiálů a hlavně si mě pobavil prvním příspěvkem jak ti foliak prolitl okolo okna a nikoho nezabil.. :-D jak se tak divam tak je to docela vysoko ta strecha. Ale si magor, neber to zle... lidi sou kurvy a tobe tam zarucene videt jde jak do vytriny :-D ale jinak good luck, K+ ti rozhodne patri

Old Post 15-05-2012 v 12:15 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stromorod
Nový Člen

Karma uživatele Stromorod - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od krupier77
Zdar, moc peknej grow,, výběr semen, použití materiálů a hlavně si mě pobavil prvním příspěvkem jak ti foliak prolitl okolo okna a nikoho nezabil.. :-D jak se tak divam tak je to docela vysoko ta strecha. Ale si magor, neber to zle... lidi sou kurvy a tobe tam zarucene videt jde jak do vytriny :-D ale jinak good luck, K+ ti rozhodne patri



Počítaš to od zasazení alebo od výrastu klíčku?

Old Post 15-05-2012 v 22:41 PM
Stromorod je offline   Profil uživatele Stromorod   Find more posts by Stromorod   Foto galerie člena Stromorod   Click here to Send Stromorod a Private Message   Add Stromorod to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-08-2012 - Autoflower Buddha seeds - 44 odpovědí
02-09-2013 - Syrup-Buddha Seed Bank - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5312890 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív