Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak velké květináče? Jak velike kvetinace pouzivate?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Dotaz Příspěvek č. 1


Áhoj,

chci se zeptat všech indoor pěstitelů, jak velké (průměr, objem, příp. výška) používají květináče.

Kdesi na Internetu (né-li zde na fóru) jsem se dočetl, že květináč by měl mít průměr asi 30 cm a objem 10 l. Když jsem nad tím tak přemejšlel - neni to kýbl?

Bude mi stačit kyblík s průměrem 19 cm a výškou 16 cm? Objem je...tuším...4534 cm3. Tedy 4,5 l. Mně se to zdá docela dost...(velikostí).

Pozn. Údajně jsou kořínky Ganji dlouhý 1/10 stonku, takže mi to teoreticky může vyrůst 160 cm vysoký?

Předem dík za rady!

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 29-01-2001 v 14:19 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Ohledně těch květináčů ti stačí i klidně 4.5L, ale je prej lepší mít větší objem kvuli kořenům - velká kytka velké kořeny. Ale z vlastní zkušenosti vim že to jde i v 4.5l i v 20L. V OBI například můžeš koupit kýbl 12L za 29Kč.Je to levnější než kupovat květináč. Taky to záleží kolik budeš mít kytek jaký světlo, jakej prostor na pěstování atd. Napiš.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 29-01-2001 v 19:06 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Délka kořenů Příspěvek č. 3

160cm ani náhodou, 1/10 to je blbost. Reálný bych viděl tak 2:1 v hlíně, v bubbleru to bývá i 1:1.

Máš pravdu 10 litrů, to je kýbl. Ten tvůj se mi zdá moc mělký. Pokud nepočítáš s velkým vzrůstem, tak to zvládneš, ale jinak doporučuju větší.

Měj se

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 29-01-2001 v 20:27 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyloelf
Stálý Člen

Karma uživatele psyloelf - 0% PěstitelskáKarma uživatele psyloelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 4

No já nevím, ale jsem už 4 týdny v květu na hlíně mám 20l květináče a kytky vypadaj zdravě a potentně a jsou vysoké 0,5 - 0,7 m takže je pravda že jsem hodně zaštipoval a jsou to spíš takové koule, normální výšku bych tipnul tak kolem 1m, ale spíš je to odrůdou než-li nějakým poměrem, ale 160 cm jsem neměl nikdy, ani s modelama outdoor/indoor to bylo tak 120 cm.

Old Post 30-01-2001 v 07:07 AM
psyloelf je offline   Profil uživatele psyloelf   Find more posts by psyloelf   Foto galerie člena psyloelf   Click here to Send psyloelf a Private Message   Add psyloelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Zdar, myslel jsem jenom teoretickou délku kořenů.
Podle toho poměru samozřejmě nejde rozmýšlet výška kytky, to ani náhodou. Vevnitř ani nemá cenu růst do velké výšky, pokud nemáš adekvátní osvětlení (a pod tisícovkama dneska pěstuje málokdo).

Psyloelfe,
ta výška 0,7 pod jakou lampou jsi je měl? Spodní výrustky si odstříhal a nechal jenom vršky?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 30-01-2001 v 14:44 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pa.ja-s.p.k
Nový Člen

Karma uživatele pa.ja-s.p.k - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 9 

Pohodička Kwetinac Příspěvek č. 6

Jestli to chces na outdoor tak cim vetsi tim lepsi (v ramci moznosti) ale pro skrinove upotrebeni je podle me adekvatni
20 x 20 x 30 cm.

Old Post 30-01-2001 v 18:38 PM
pa.ja-s.p.k je offline   Profil uživatele pa.ja-s.p.k   Find more posts by pa.ja-s.p.k   Foto galerie člena pa.ja-s.p.k   Click here to Send pa.ja-s.p.k a Private Message   Add pa.ja-s.p.k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Pohodička Příspěvek č. 7

zzzzz, jak na outdoor, to jako ze budu cpat do zeme kvetinace?

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 30-01-2001 v 19:16 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyloelf
Stálý Člen

Karma uživatele psyloelf - 0% PěstitelskáKarma uživatele psyloelf - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 8

Mno zaštípával jsem každou větvičku, to znamená i vršek po 3 týdnu (poprvé) vždy po 1 větvení, Od té doby co jsem začal zaštípávat, tak kytka vzrostla tak o 10 cm... je z toho teďko taková brokolice obalená palicema, není to podobný moc tý kytce vypěstovaný v tom bubleru... nemám tam tolik listí.... spíš samý palice no prostě to vypadá jako rozvětvenej klacek obalenej palicema. Příjde mě že toho tam není málo.Průměr stonků u země by mohl být tak 2 cm. Svítím 400W SON-T Agro. Jestli jsem udělal něco špatně nevím kytky se mě líběj.

Old Post 31-01-2001 v 12:19 PM
psyloelf je offline   Profil uživatele psyloelf   Find more posts by psyloelf   Foto galerie člena psyloelf   Click here to Send psyloelf a Private Message   Add psyloelf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pa.ja-s.p.k
Nový Člen

Karma uživatele pa.ja-s.p.k - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 9 

Ten autdor Příspěvek č. 9

No kvetinace do zeme cpat nemusis ale muzes si je dat na zahradu , balkon atd....

Old Post 31-01-2001 v 19:46 PM
pa.ja-s.p.k je offline   Profil uživatele pa.ja-s.p.k   Find more posts by pa.ja-s.p.k   Foto galerie člena pa.ja-s.p.k   Click here to Send pa.ja-s.p.k a Private Message   Add pa.ja-s.p.k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KosMic
Stálý Člen

Karma uživatele KosMic - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 70 

Dotaz Květináče-kýble Příspěvek č. 10

Chci si zařídit takovou mini skříň pro 2-3 kytky. Rozměry jsou 40x60x150cm. Chci tam dát Buď 150W sodíkovku nebo 4 zářivky po 36W do rohu skříně a jednu malinkou zářivku povsěsit na strop. Jak velké květináče vzhledem k rozměrům skříně doporučujete? Výška kytek by mohla být počítám tak něco přes metr.

Myslíte, že potřebuju větřák, nebo se to dá odchladit (v případě,že bych tam dal sodíkovku) častým otevíráním skříně?

Děkuji

Old Post 08-02-2001 v 20:33 PM
KosMic je offline   Profil uživatele KosMic   Find more posts by KosMic   Foto galerie člena KosMic   Click here to Send KosMic a Private Message   Add KosMic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

bude pect Příspěvek č. 11

skříň 50x50x120 Já tu mam 150W sodikovku a při zavřenych dverich tam bylo 40stupnu. Pridal jsem větrak a mam mirne otevreny dvere. Ted je tam 29. Pudu do vetsi skříně....

Old Post 28-02-2001 v 17:58 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 12

Kosmici,
větrák budeš potřebovat určitě. Kromě snížení teploty bude kytkám prospívat hlavně ta cirkulace vzduchu. Nicméně pokud uvažuješ o 150W HPS tak je nesmysl růst kytky přes 1 metr! Tahle sodíkovka má efektivní dosah tak zhruba 40cm. Cokoliv bude dál tak z toho budou malý nezralý palice. Takže ti doporučuju vykvést kytku co nejdříve a to tak na 15-25cm. A veškerej růst co bude z dosahu lampy tak po přepnutí 12/12 ostříhej. Pozor aby to nedopadlo jako Breederův příspěvek v Galerii. A o zářivkách bych v tomhle případě ani neuvažoval... I když mohl bys je použít ještě navíc kromě tý sodíkovky.

Tak hodně štěstí!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 28-02-2001 v 19:05 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

Dotaz Příspěvek č. 13

Prošel sem cely forum základní pěst. inf. a nenašel sem tu nikde radu s velikostí květináčů. Můžete mi někdo poradit jak velký kytky si můžu dát do kvetináčů o objemu 5L,resp. jak maj bejt kytky velký než je přepnu na květ?

Vyplatí se to do nich vůbec sadit??

Jo abych nezapomněl pěstovat se chystam v hlíně +perlit.
Předem dík za pomoc všem.

Old Post 25-10-2002 v 18:28 PM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Obecné Kvetinace Příspěvek č. 14

No nic hodim ti link na Faq jo. A pak jeste sem otazka 8 JO .Doufam ze tohle hledas .

[Edited by kralicek on 25-10-2002 at 08:39 PM]

Old Post 25-10-2002 v 19:37 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tofi
Stálý Člen

Karma uživatele tofi - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 29 

Nápad díky Příspěvek č. 15

sorry na faq sem koukal,ale asi sem se nějak překouk,jinak díky moc

grow it, roll it, smoke it

Old Post 30-10-2002 v 18:37 PM
tofi je offline   Profil uživatele tofi   Find more posts by tofi   Foto galerie člena tofi   Click here to Send tofi a Private Message   Add tofi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 16

čí hlupší tím lepší

Old Post 01-05-2003 v 10:56 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5892190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív