Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AutoFlowering 2011
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 33

zdravicko groweri po delsi dobe kdy jsem kvuli praci nestihal ,sem hazim nejaky fota ,holky si krasne jedou .
autoblueberry uz ma krasny paldy a nadherne voni ..
je sice zrustem o proti ostatnim mensi.
jinak v tydnu sem hodim fota jednotlivejch rostlin i popiskama co je co
hnojeno hesi bloom, supervit a fosfor plus ,a jeste mam pripraveno
od atami bloombastic ..

Old Post 14-06-2011 v 11:45 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 34






..zdravicko
po delsi dobe sem hazim zas nejake nove fota
snad v tydnu vyfotim kazdou kytku zvlast plus popis
jinak hnojeno hesi bloom, supervit a fosfor plus ,
a jesste mam pripraveno od atami bloombastic

Old Post 14-06-2011 v 11:58 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tagra1
mysterious woman

Karma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% PěstitelskáKarma uživatele tagra1 - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 35

tak jak to jde dál?

Old Post 04-07-2011 v 18:34 PM
tagra1 je offline   Profil uživatele tagra1   Find more posts by tagra1   Foto galerie člena tagra1   Click here to Send tagra1 a Private Message   Add tagra1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 36

Zdravím,v jaké fázi si to zažal hnojit na květ? Mám také Bluebery,jedna už právě ani neroste a dělá šišky,už se i rosí ,u té je jasné že už neporoste,jelikož má docela dlouho asi 15 cm,jestli roste tak jen nepatrně,tuhle už jsem hnojil na květ,ale ta druhá má 30cm,sice začíná pomalu kvést,ale stále roste,tak nevím jestli už do ní mám lít hnojiva na květ nebo ještě na růst. Nevím už sice jak dlouho jsou v zemi ale snad se bez toho obejdu.Díky za odpověď,a omluvám se že ti to tu zasírám.

Old Post 22-07-2011 v 17:35 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrnek
Stálý Člen

Karma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% PěstitelskáKarma uživatele Hrnek - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 37





zdravíčko groweři ,
tak jako první bych se chtel omluvit za špatně dokončenej tread ,byl jsem cely prazdniny pracovní a bez casu .
fotky jsem hazim akorat automazara ktery se krasne povedl, a moc doporučuji .
ja učinkem tak i chutí .prostě mazar
pak deimos taky skvelá vůně ,skvělá chut a oproti mazaru takoví lehčí
plny energie (stav). jinak ostatní jeste neochutnány .
fota :mazar

Old Post 27-07-2011 v 07:28 AM
Hrnek je offline   Profil uživatele Hrnek   Find more posts by Hrnek   Foto galerie člena Hrnek   Click here to Send Hrnek a Private Message   Add Hrnek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2020 - Autoflower CBD:THC 1:1 - 0 odpovědí
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8314740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív