Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Green Family roku 11tého
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Organika Green Family roku 11tého Příspěvek č. 1






Zdravím kruh zasvěcených i nezasvěcených budoucích growerů a growerek. Rád bych se s Vámi podělil o letošní grow genetik nejen amsterdamských. Momentálně jsem dal klíčit automaty a to od Sweet seeds kousky
Big Devil, Speed Devil a Fast Bud první generace.
od Dinafemu
Auto Haze
a od Pyramid Seeds
Auto Tutankhamon
Fóliák má výšku 2,4m jako loni a kyti jsem dal klíčit do substrátu Plagron Light mix. Až vyklíčí budou dostávat Plagron Terra Grow s upraveným Ph a Phytamin postřikem. Samozřejmě opatrně, růstová fáze je velice krátká, tak myslím, že grow zahnojím max. tak 3krát a propláchnu před hnojením na květ vodou. Připojuji pár prvních letošních fotos.
1. rekonstrukce placu pod dohledem
2. hotové vyřízené
3. automatíky
4. substátos na automatos
5. už si jedou v pařníčcích a já doufám, že všechny vyjedou
Ať se Vám všem letos zelená

Naposledy upravil panewfs 03-05-2011 v 22:30 PM

Old Post 20-04-2011 v 22:31 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2



Tak kyti mi udělaly radost, vyklíčilo všech 5 kusanů. Pokud se nebudu letos stěhovat, tak se knim časem připojí others strains. Tyhle mám zatím v plánu vysadit, ale je možný, že nepojedu všechny. Takže časem upřesním a adepti na pozdější masti, čokolády a kouření jsou tito:
od Sensi seeds - Super Skunk
od Eva Female seeds - Jamaican Dream a Papa´s Candy
od Advanced seeds - Ice Kush, Early Widow a Critical.
od DP - rajské to květy Frisian Dew a Skunk No.1
od GHSC - Church. Kostel bude zkouška "kvality" od této nyní neslavné a haněné seedbanky. Dostal jsem od milé sativa/indica mix D, tak co stím(mohla na veletrhu zabrsousit do jiných vod, ale asi koukala na cenu). I tak jsem jí vděčný, že na mě myslí
Jinak semen mám doma 3zadky, tak co nepojedu letos, pojedu napřesrok a indoor na zimu je úplně jasná věc. Pěstovat se musí celé rok.
first fotos - seeds
second fotos - vyklíčilos automaticos

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:40 AM

Old Post 22-04-2011 v 16:05 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Organika samopřeplokvětena Příspěvek č. 3






Kyti mají zasebou 8dní růstu od vyklíčení a jsou zasazené do již zmiňovaného plagron light mixu 50L - 10L/ks. Každá snad bude mít dost místa ve finálních domovech. Dostali poprvé plagron Terra grow - 2ml/L, Hesi root complex - 2ml/L a Hesi Powerzyme 1ml/L

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:41 AM

Old Post 02-05-2011 v 09:16 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Organika ftákos Příspěvek č. 4



Letos se nevylíhnou ze seeds jen kyti, ale i z vajec ftáci , kteří se nám usídlily na baráku

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:41 AM

Old Post 02-05-2011 v 09:28 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 5

Ahoj,ti mě fakt bavíš.Zpracovaný to máš pěkně.Jestli mohu doporučit,tak radši nehnoj vůbec na růst pokud máš dobrej substrát a máš ho dost,jako že máš

Hnojil bych jedině tehdy,kdyby to bylo nějak vidět na kytce,že má málo živin.

Tě pic


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 02-05-2011 v 12:23 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 6

Díkes, to je dobře, že to pobaví. Substrát je skoro bez živin, předhnojenej by jim nemusel udělat dobře. Ok, automaty sem ještě nejel, tak bude asi lepší to s hnojkama nepřesrat. Vysadím terra grow, ale powerzym a root complex nechám..

Naposledy upravil panewfs 03-05-2011 v 22:17 PM

Old Post 02-05-2011 v 13:03 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 7

OK,dělej jak myslíš.Já taky zatím s automatama jenom experimentuju.Neber to jako,že se snažím tě tady školit.Jen mi to přišlo přehnaný vzhledem k tomu,jak sám říkáš,že mají krátkou růstovou periodu a chceš jim dávat jak klasice.

Jak jsem si všmnul tak jsi přesazoval po 8 dnech do finálních květináčů.Zajímá mě jak vypadaly kořeny.Struktura,velikost,jestli stihly prorůst tim malým květináčem.

Taky mě zajímá,kde momentálně pobývaj.Jestli je máš v tom foliáku,přímo venku,doma.Počasí je zatím takový všeljaký.

Dík za případný info a nechť se dílo podaří.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 02-05-2011 v 18:28 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 8

Ke kořenům, začly mi prolízat spodem dírkama v květináči, né že by byl květináč kořeny úplně zaplněnej, ale přesadil jsem je, aby měli pořádnej prostor a nic je nelimitovalo. Momentálně jsou přes den ve fóliáku a na noc je tahám domů. Počásko je rozhodně lepší než loni, ale noc eště nic moc a má být hůř

Naposledy upravil panewfs 03-05-2011 v 22:19 PM

Old Post 02-05-2011 v 20:31 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Organika ku.va venku zase padá Příspěvek č. 9


Tak dnes jsem otevřel oči své zalepené, a co mě nečekalo při pohledu z okna. Venku 1stupínek nad a marast jak sviňa. Dotoho padali sedláci velký jak víčko od škopku, tak jsem se nasral, vyčistil savem indoor a hned šli na opíkačku v poměru 20h slunka a 4h tma. Svícení nastavený do 20:00h a start v 0:00. Jak se udělá venku kloudně, tak půjdou outovat. Jinak světlo 0,25 kW, jednomembránová zvlhčovačka a ofuk malým větráčkem po půl hoďce na 15minut. Odtah vyplej, tak toť zatial novinka.

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:41 AM

Old Post 03-05-2011 v 14:22 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 10




Přináším up po dalších 2týdnech. Už je počásko poněkud lepší, tak kytičkám se poměrně daří. Sice jsem čekal, že pojedou rychleji, ale počasí neporučíš. Nejméně se daří Autohaze od dinafemu, je poloviční oproti dalším. Už sem o ní tady četl, že to není žádná sláva, ale když hodí géčko na dvě larvy, tak sem vysmátej. Taky se vyklubalo už i ptactvo...

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:41 AM

Old Post 18-05-2011 v 08:24 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od panewfs
Přináším up po dalších 2týdnech. Už je počásko poněkud lepší, tak kytičkám se poměrně daří. Sice jsem čekal, že pojedou rychleji, ale počasí neporučíš. Nejméně se daří Autohaze od dinafemu, je poloviční oproti dalším. Už sem o ní tady četl, že to není žádná sláva, ale když hodí géčko na dvě larvy, tak sem vysmátej. Taky se vyklubalo už i ptactvo...

EDIT:
Se ani nedivim čéče,když jsi jí dal tak málo prostoru tý Haze.No nic.Tvoje věc.Nejlíp se má zřejmě ta uprostřed v tom barelu.

Pěkný jahody AŤ ROSTOU


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 18-05-2011 v 11:22 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 12

At se dari , taky jedu auto haze a zatim jsou oproti blueberry o dost vetsi nejvetsi uz ma neco okolo 40cm a bluberry cca 30cm

Old Post 18-05-2011 v 12:04 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 13

Autohaze má stejně místa jako Autotutankhamon, kterej je vedle tý haze. Prostor je oddělen přepážkou a každá má minimálně 10litrů substrátu, takže v tom, že má málo místa to opravdu nebude...

Old Post 18-05-2011 v 15:18 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 14

Jasan,může to bejt čimkoli,že tolik nedáva do vejšky.Třeba se ještě vytáhne a bude největší.Taky jí brzo nejspíš vysadim.Má to bejt nějaká verze Super Silver HAZE.Tak jsem zvědav.

Kolikátej maj den?

PEACE


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 18-05-2011 v 16:48 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Organika Příspěvek č. 15

Dnes načli 24.den. Vysadil sem maty dřív, aby bylo na léto co pokuřovat, tak snad ještě nezačnou nakvítat. Zatím mají preflavry. Jo a jak říkáš, má geny SSH, tak uvidíme jak se jí povede.

Old Post 19-05-2011 v 15:45 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 16

http://dinafem-seeds.com/2010/07/di...haze-automatic/

JYD’s Haze was selected through a strict selection process of !!old school Super Silver Haze!!
an original selection that has been preserved and cared for by this group of cultivators for many years, archieving various prizes in national championships and leaving those who dare to go anywhere near it without the due respect it deserves dangerously knocked out! It has now been chosen by Dinafem to be incorporated in some of our new 2010 varieties. JYD’s Haze stands out particularly because of its extreme psychoactive power, with a long-lasting and powerful effect, as well as its pleasant taste of Haze with a spicy lemony hint.

Proto jsem do toho taky šel,na Cannafestu za stopádlo ,abych to testnul,nakolik je to pravdivý s tou Haze.I když to bude dost naředěný těma automatama.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 21-05-2011 v 21:05 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8143840 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív