Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Co je s mojí kytkou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Gorgano
Nový Člen

Karma uživatele Gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 1


Můžete mi prosim nekdo rict co je to s mou kytkou??? viz. OBRAZEK!!

Žiju jak žiju a nikdo mě nezmění...!

Old Post 12-01-2003 v 22:05 PM
Gorgano je offline   Profil uživatele Gorgano   Find more posts by Gorgano   Foto galerie člena Gorgano   Click here to Send Gorgano a Private Message   Add Gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjanosh
Nový Člen

Karma uživatele Ganjanosh - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 17 

To bude přelitý Příspěvek č. 2


Mám podobnej problem, taky se mi nelíbí, jak vypadaj moje lístky.V tvym případě to bude asi přelitý, soudim podle toho, co jsem se tu dočetl.Ale co je s těma mejma kytkyma?????

Old Post 12-01-2003 v 22:29 PM
Ganjanosh je offline   Profil uživatele Ganjanosh   Find more posts by Ganjanosh   Foto galerie člena Ganjanosh   Click here to Send Ganjanosh a Private Message   Add Ganjanosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 3

Pánové, vypada to u obou na pliseň nasledkem přehnojeni.
Snížit vlhkost a chvíli nehnojit, nebo snížit koncentraci roztoku.

Srga!

Old Post 13-01-2003 v 07:57 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 4

jo jo mel jsem naprosto stejnej problemek : Fundazol 50

foosball

Old Post 13-01-2003 v 12:27 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorgano
Nový Člen

Karma uživatele Gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 25 

Nápad Asi plisen! Příspěvek č. 5


Ja si taky myslim ze mame plisen!Vlhkost mam sice minimalni co snad jde,ale jsem zacatecnik a proto jsem na podzim vzal hlinu z kompostu cili je moc vyzivna, to znamena prehnojeni zivinama!Ty zakrozkovany casti jsou site hnedy a to se pak prenese na celej list a nakonec celej uplne seschne, tak , ze je z nej žmolek 10x mensi nez byl list! Ale co stim mam delat? To mam asi po huleni, co??

Žiju jak žiju a nikdo mě nezmění...!

Old Post 13-01-2003 v 19:26 PM
Gorgano je offline   Profil uživatele Gorgano   Find more posts by Gorgano   Foto galerie člena Gorgano   Click here to Send Gorgano a Private Message   Add Gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

2 maslox Příspěvek č. 6

jakou má ochranou dobu ten. Fundazol 50 ????????? Stačil jeden postřik????? Já to řešil brutal vystříháním a postřikem přípravkem Bioton po nějaký době se na tý kytce objevila ta plíseň znovuů. Jednoduše jsem ji hodil za okno ať si tam třeba schnije. Kupodivu příznaky ustoupili a kytí si vesele kvete za oknem (už ji tam nevrátim) Bye N4

Stay high if u can

Old Post 14-01-2003 v 05:48 AM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maslox
Stálý Člen

Karma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% PěstitelskáKarma uživatele maslox - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 7

Fundazol 50 je takovej prasek ve stribrnym pytliku.. nepisou tam nic moc o dafkovani ale funkuje to.. jeden brutus postrik nestaci/nevim/ ja to strikal every dej tag tejden .. Bioton jsem mel predtim a taky cajk .. na ty plisne to pomaha fsechno .. <-ale ma vuni jako bublifuk

foosball

Old Post 14-01-2003 v 18:06 PM
maslox je offline   Profil uživatele maslox   Find more posts by maslox   Foto galerie člena maslox   Click here to Send maslox a Private Message   Add maslox to your buddy list     Navštiv homepage uživatele maslox! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tor@ Bor@
Stálý Člen

Karma uživatele Tor@ Bor@ - 16% PěstitelskáKarma uživatele Tor@ Bor@ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 8

Rekl bych zes to prehnojil, ale nemuzu soudit, musel bych videt celou kytku, listy mas tmave zeleny, takze vzduch mas dobrej, zkus to projej vodou, tolikrat, abys vyplavil vsecky hnojiva a nech den proschnout, pak opatrne hnojit, chce to zmerit EC vody, pak zjistis kolik davat hnojiv. na plisen je dobra Darina? nejak tak se to jmenuje, je to postrik, co zesiluje kytku, fakt dobry.

Free Bagdad

Old Post 19-01-2003 v 15:39 PM
Tor@ Bor@ je offline   Profil uživatele Tor@ Bor@   Find more posts by Tor@ Bor@   Foto galerie člena Tor@ Bor@   Click here to Send Tor@ Bor@ a Private Message   Add Tor@ Bor@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tor@ Bor@
Stálý Člen

Karma uživatele Tor@ Bor@ - 16% PěstitelskáKarma uživatele Tor@ Bor@ - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 9

Nechtel sem rict, ze je to primo na plisen, ale moc dobre to proti ní pomáhá, teda jestli uz neni pozde.
Jinak jeji ucinky znam, nepouzil bych nic o cem nevim jak funguje.

Free Bagdad

Old Post 20-01-2003 v 16:32 PM
Tor@ Bor@ je offline   Profil uživatele Tor@ Bor@   Find more posts by Tor@ Bor@   Foto galerie člena Tor@ Bor@   Click here to Send Tor@ Bor@ a Private Message   Add Tor@ Bor@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6381990 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív