Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Hledám vhodný modílek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

Obecné Příspěvek č. 1

Ahoj lidičky,já teprve začínám,ale mám v hlavě určitou představu,hledám model který by měl jen jednu obrovskou palici(od zhora až dolu),místo na to mám,a vše potřebné taky jen nevím který model vybrat.Z fotek co sem viděl se mi líbili BigBud a Shiva shanty 2,ale nevím jak budou vypadat v realu.Nedoporučil byste mě někdo takový model.Předem dík

Old Post 12-01-2003 v 19:25 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

kdyz teprve zacinas, tak bys mel mit skromnejsi predstavy... jinak, kdyz se clovek hezky o kyticky stara, tak muze mit kytku dle tve predstavy z jakehokoliv modelu. Je treba vsak kytku prilis nezastrihovat a mit ji hodne rad...

:-)

Old Post 13-01-2003 v 07:56 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Myšak
Stálý Člen

Karma uživatele Myšak - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 3

ja bych to zkusil asi se Skunk no1 ten mi tak na to vypada ale je to jen muj nazor

Old Post 22-09-2003 v 11:20 AM
Myšak je offline   Profil uživatele Myšak   Find more posts by Myšak   Foto galerie člena Myšak   Click here to Send Myšak a Private Message   Add Myšak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olda
Stálý Člen

Karma uživatele olda - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 4

jestli se ti líběj ty dva druhy ta skus radši ten Bigbud , ta shiva shanty by se ti tak nelíbila . ale těžko říct , kolik lidí tolik cutí . můj tip na začátek - Super skunk .

Old Post 22-09-2003 v 18:58 PM
olda je offline   Profil uživatele olda   Find more posts by olda   Foto galerie člena olda   Click here to Send olda a Private Message   Add olda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smokerson
Stálý Člen

Karma uživatele smokerson - 52% PěstitelskáKarma uživatele smokerson - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 77  

Pohodička Příspěvek č. 5

Cest Czilum,
ja taky zacinam a zajimalo me to sami co tebe tak sem zasel na overgrow http://www.overgrow.com/strainguide/ a po dlouhym hledani a vymesleni se mi jako nejlepsi pro zacatek indoor jeviii
Northern Light http://www.overgrow.com/strainguide...Northern_Light/
aspon jaa teda se chystam zacit timhle modelem

Old Post 24-09-2003 v 14:00 PM
smokerson je offline   Profil uživatele smokerson   Find more posts by smokerson   Foto galerie člena smokerson   Click here to Send smokerson a Private Message   Add smokerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 6

Jo, souhlas,pro začátek je nejlepší NL , je to prostě klasika. A ta sqělá chuť a vůně i high.... Rád na NL vzpomínám, byl to můj 1. značkovej indoor. Thanx to - no won ví .

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 25-09-2003 v 14:28 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 7

Myslim,ze na zacatku je celkem jedno,jaky model zvolis....Stejne vetsinou napoprvy vychytavas ruzny ty nedostatky a jsi rad za jakoukoli kytku.Ja jsem napoprvy mel nejakej noname...a bylo to pro me neco uzasnyho.Proste to mas to samy jako treba prvni kolo....dostanes nejaky stary po bratrankovi...ale pro tebe je to harley davidson...

Old Post 26-09-2003 v 20:52 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 8

Shivu bych nedoporučoval, pokud chceš vypěstovat jednohlávku. Ona je to totiž 100% indica a má tendenci hrozně se větvit. Lépe by ti asi sednul ten BigBud. Je to hybrid (indica/sativa) a ty se tolik nevětví, kdyš je ovšem nezastřihneš. Taky by se ti třeba mohla podařit pořádná palice ze 100% sativy (DurbanPoison, Haze). V tomto případě bych doporučoval přepnutí na květ hned po zakořenění. Sativa je ale pro začátečníka zase náročnější... pode mě tedy, ehm. Jinak, jak říká Killer_Queen, potřebuješ zkušenosti, takže takovej noname tě může solidně vyučit... Hodně štěstí přeju

Old Post 01-11-2003 v 16:15 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 9

pěstovat noname je plejtvání. Zas tak drahý ty řízky nejsou. Pár lidí je tu dává za 50,- a jde to na Grower a zbytek to dává tak za kilo do kapsy

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 07-11-2003 v 07:37 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4771220 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív