Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Burza samců / výměna pylu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

samci MAGNUM Příspěvek č. 33

Do měsíce budu mít několik samců Magnum kdo byl měl zájem ..mám sice i pyl ale pro vlastní potřebu případně kdyby někdo dal slušnou nabídku odsypu něco málo..

Old Post 28-02-2014 v 17:47 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 34

Docela by mě zajímalo, kde jsi vzal regular semena Magnum.

Old Post 05-03-2014 v 12:09 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs1994
Stálý Člen

Karma uživatele hurvajs1994 - 81% PěstitelskáKarma uživatele hurvajs1994 - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od Creed
Docela by mě zajímalo, kde jsi vzal regular semena Magnum.


Asi je jinej gang

Old Post 05-03-2014 v 12:56 PM
hurvajs1994 je offline   Profil uživatele hurvajs1994   Find more posts by hurvajs1994   Foto galerie člena hurvajs1994   Click here to Send hurvajs1994 a Private Message   Add hurvajs1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 36

No je to tak že jsem koupil normálně 5 femek a jedna z nich byl kluk regulerní krásnej hošan stalo se ..chybička se vloudila nejsem za to nasranej

Old Post 18-03-2014 v 19:43 PM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 37

Ale pises nekolik samcu, ne jednoho samce.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 19-03-2014 v 04:21 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demios
Stálý Člen

Karma uživatele demios - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 38

už mám vykrosený semena a vysázených stovku Magnumů tak předpokládám že z toho bude několik procent kluků který nebudu potřebovat

Old Post 19-03-2014 v 10:41 AM
demios je offline   Profil uživatele demios   Find more posts by demios   Foto galerie člena demios   Click here to Send demios a Private Message   Add demios to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 39

Přes léto se netrejduje?

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 15-07-2014 v 17:47 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 40

ja bych pro zmenu koupil.

pyl z automatu mam akorat "neznackovy" (pochybneho puvodu), ted jsem sazel prvni semena mnou opylenych feminizovanych automatu, tak jsem zvedavej co z toho vyleze.

Old Post 15-07-2014 v 18:20 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neocube212
Nový Člen

Karma uživatele neocube212 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 41

Zdravím, měl bych zájem o pyl, kdybyste někdo měl (automat i fotoperiodu) napište, koupil bych, nebo bych zaslal semena.

Old Post 16-08-2014 v 15:31 PM
neocube212 je offline   Profil uživatele neocube212   Find more posts by neocube212   Foto galerie člena neocube212   Click here to Send neocube212 a Private Message   Add neocube212 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikes83
Nový Člen

Karma uživatele mikes83 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 42

Culis lidi měl bych samce Demona od Top Tao kdyby ňekdo měl zájem o pyl. Tak do 2 týdnu budou i semena SYRUP SYRUP budba seeds a SYRUP DEMON budha-top tao rád vymenim zš neco barevného samo AUTOMAT A REGULAR!

Nikdy nelituji toho co jsem udělal! Lituji
toho co jsem nestihl udělat

Old Post 24-09-2014 v 02:24 AM
mikes83 je offline   Profil uživatele mikes83   Find more posts by mikes83   Foto galerie člena mikes83   Click here to Send mikes83 a Private Message   Add mikes83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 43

Zdar groweri. Zháňam peľ nejakého zaujímavého AF strainu na opelenie White Diesel Haze a Blue Automazar. Za peľ ponúkam semená. Ponuky poprosím do PM.

Old Post 06-06-2015 v 12:06 PM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SoSol
Nový Člen

Karma uživatele SoSol - 62% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 44

Zdarek kluci,
nema nekdo nejaky AF pyl?Ja snad budu mit do 14 dni auto SSxC47 express

Old Post 23-07-2015 v 07:39 AM
SoSol je offline   Profil uživatele SoSol   Find more posts by SoSol   Foto galerie člena SoSol   Click here to Send SoSol a Private Message   Add SoSol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BedaTravnikar
Stálý Člen

Karma uživatele BedaTravnikar - 73% PěstitelskáKarma uživatele BedaTravnikar - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 45

[účet odstraněn]

Old Post 30-07-2015 v 07:47 AM
BedaTravnikar je offline   Profil uživatele BedaTravnikar   Find more posts by BedaTravnikar   Foto galerie člena BedaTravnikar   Click here to Send BedaTravnikar a Private Message   Add BedaTravnikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sportex1987
Nový Člen

Karma uživatele Sportex1987 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 46

zdarec zhanam pel na opelenie purlpe kush,white dwarf , a vlasteneho krosu af cheesryder *deimos,chr*wembly,chr*magnum, za pel ponukam semena z opelu alebo dohoda ,, piste pm za ochotu vopred dakujem

Old Post 30-07-2015 v 08:42 AM
Sportex1987 je offline   Profil uživatele Sportex1987   Find more posts by Sportex1987   Foto galerie člena Sportex1987   Click here to Send Sportex1987 a Private Message   Add Sportex1987 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikes83
Nový Člen

Karma uživatele mikes83 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 47

aloha mam v mrazáku pyl ze sirupu a demona. rád pošlu výměnou za nějáke sémě stačí napsat adresu PM. jinak tak do 20 dnu bude čerstvý.

Nikdy nelituji toho co jsem udělal! Lituji
toho co jsem nestihl udělat

Old Post 07-08-2015 v 07:42 AM
mikes83 je offline   Profil uživatele mikes83   Find more posts by mikes83   Foto galerie člena mikes83   Click here to Send mikes83 a Private Message   Add mikes83 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kofein76
Stálý Člen

Karma uživatele kofein76 - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 48

Zdar. Zháňam autoflower peľ. Potreboval by som opelit G14 od fast buds. Za peľ ponukam semená.

Old Post 03-06-2016 v 09:47 AM
kofein76 je offline   Profil uživatele kofein76   Find more posts by kofein76   Foto galerie člena kofein76   Click here to Send kofein76 a Private Message   Add kofein76 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2437340 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív