Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AUTOFLOWER - Co letos plánujete zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 49

To by zaujimalo aj mna. Chcel som druhe kolo ist prave tento color mix.

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 07-07-2011 v 13:20 PM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikoletta666
Nový Člen

Karma uživatele nikoletta666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7  

Pohodička Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od FeSTeR
To by zaujimalo aj mna. Chcel som druhe kolo ist prave tento color mix.


za sebe muzu rict ze absolutne nedoporucuji, dospelosti dozily 2! rostlinky ze 6ti 2 semena vubec nevyklicila dalsi dve rostlinky naprosti mrzacci a dve ktere dozily dospelosti maji byt blue berry a mazar pricemz to jeste vypada ze je to naopak nez bylo znaceno a to jsem clovek peclivy a urcite jsem nic nezanedbala ani nepopletla...mozna spatny sacek..pokud uz jsi seminka koupil samozrejme je nevyhazuj:-D ale jinak...mam i autoblueberrky od DP zvlast a neni problem...deimos nebo big devil taky pecka jen ty barveny NEBRAT

nikolettka

Old Post 08-07-2011 v 12:43 PM
nikoletta666 je offline   Profil uživatele nikoletta666   Find more posts by nikoletta666   Foto galerie člena nikoletta666   Click here to Send nikoletta666 a Private Message   Add nikoletta666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MyGrow
Stálý Člen

Karma uživatele MyGrow - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 51

vcera kupenych 5ks Power skunk od Kannabie + urobim si asi jeden bonsaj z nonnamem semienka (v sindulke som nasiel 3 no zatial vyklicilo len jedno,... dve zatial nerobia nic ale to nevadi! )

Balkón - AutoFlowering - Kannabia: 5x Power Skunk, 1x NoName - ACTUAL
*TEST: WATER CURING* Neplanovany outdoor - je to technica? - FINAL REPORT
Skunk #1 - 63w usporky + 150W HPS - OLD

Old Post 20-07-2011 v 08:04 AM
MyGrow je offline   Profil uživatele MyGrow   Find more posts by MyGrow   Foto galerie člena MyGrow   Click here to Send MyGrow a Private Message   Add MyGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 52

Měl jsem 5 ks PolarLight od DP, 1 semínko jsem vyměnil a ostatní 4 vyklíčili parádně,takže u mě 100% klíčivost.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 20-07-2011 v 08:07 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

pandora

Old Post 15-08-2011 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od nikoletta666


Tak to by me velice zajimalo jak tohle dopadlo protoze jsem od DP evidentne koupila stejnou kombinaci barvenych seminek a ja osobne jsem se nikdy nesetkala s tak spatnou klicivosti a s tak spatnou kvalitou rostlin...jak jsi dopadl ty?


Bohužel ani já jsem nedopadl nejlépe, ale ani nejhúře. Automazar se povedl vyklíčit jeden a ten se opravdu povedl. 90cm vysoká, krásně rozvětvená rostlina o 7 patrech. Voňavá, listnatá, řídká palice účinkem někde na zlaté střední cestě. Autoblueberry se jakžtakž povedly obě. 30 a 60cm vysoké, 3 a 5 pater a květy nádherně orosené pryskyřicí. Palice také listnatější, ale ta pryskyřičnatost listú je fascinující. Taky je to nejmakavější automat co jsem zatím kouřil. A PolarLight#2 tak to byl propadák. Vyrostli mi z obou semínek 15cm mrzáci o 3 patrech. Sice drobňoučké paličky krásně voněli po Hazi, účinek byl však mizivý, téměř žádný. Bohužel snímky nemám.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 15-08-2011 v 22:32 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 55

Já mám zatím výsledek 3xSnowStormII(Auto-OrangeBud) od DP a supr, ze 3 semen, 3x 70cm kytky se 7 a 8 patry s 1 velikou a 6 a 7 mensimi vrcholovkami a pár tucty menších palic poněkud více (pro AF typické) prorostlými listy. Trochu plísně. Vše řádně obsypané pryskyřicí, funkce vynikající, takže spokojen

rum rum nezavazne

Old Post 22-08-2011 v 00:12 AM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 56

AF MAZAR byl docela dobrý, chuť i síla OK. Výnos ze 3 kytek 153g upraveného+cca 100g na výrobu výtažku a masti Výška byla od 65 do 118 cm.
Ještě mi teď jede AF SYRUP , ale ten je úplně z jinýho soudku. I kdyby chuť byla sebeúžasnější, Mazar nedožene výnosem.

Popis growu na Free Groweru včetně fotodokumentace

Proč? A proč ne?

Old Post 31-08-2011 v 17:37 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 57

Dutch passion:autoblueberry,Kannabia:mataro blue automatica,Grasss o matic:auto AK,Letos pojedu autoflowering poprvé mám toho celkem 12 semen a bude to ve sleníku tak snad to po 4 kytkach 3 otočim

Old Post 28-12-2011 v 06:28 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Again
Nový Člen

Karma uživatele Again - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 58

tento rok by som chcel pestovat AF Northen lights od growerou v kukurici mate niekdo niake skusenosti? ak hej tak prosim vas poradťe

Old Post 02-02-2012 v 21:35 PM
Again je offline   Profil uživatele Again   Find more posts by Again   Foto galerie člena Again   Click here to Send Again a Private Message   Add Again to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Again
tento rok by som chcel pestovat AF Northen lights od growerou v kukurici mate niekdo niake skusenosti? ak hej tak prosim vas poradťe

Mi přijde zbytečný strkat AF zrovna do kukuřice, když vemeš v potaz že to udělá max půl metru.
Jinak, koupil jsem tady na G křížence White Dwarf s Red Dwarf a už je mám 14 dní v matkárně pod čtyřstovkou, nasouložim do jara semena a pak to rozjedu

Old Post 03-02-2012 v 03:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Again
Nový Člen

Karma uživatele Again - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Mi přijde zbytečný strkat AF zrovna do kukuřice, když vemeš v potaz že to udělá max půl metru.
Jinak, koupil jsem tady na G křížence White Dwarf s Red Dwarf a už je mám 14 dní v matkárně pod čtyřstovkou, nasouložim do jara semena a pak to rozjedu






A zase kukurica ti udrzuje vlhkost, a je tam menisia sanca ze ti to niaki skurvisin najde...

Old Post 03-02-2012 v 09:23 AM
Again je offline   Profil uživatele Again   Find more posts by Again   Foto galerie člena Again   Click here to Send Again a Private Message   Add Again to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Again






A zase kukurica ti udrzuje vlhkost, a je tam menisia sanca ze ti to niaki skurvisin najde...

Když myslíš, hádat se nebudu.

Old Post 03-02-2012 v 10:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Again
Nový Člen

Karma uživatele Again - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 62

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Když myslíš, hádat se nebudu.



A ake je podla teba najlepsie miesto na autoflover?
s tvojich skusenosti.

Old Post 03-02-2012 v 11:05 AM
Again je offline   Profil uživatele Again   Find more posts by Again   Foto galerie člena Again   Click here to Send Again a Private Message   Add Again to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Again



A ake je podla teba najlepsie miesto na autoflover?
s tvojich skusenosti.

Určitě bych to necpal do kukuřice, koupíš semena, nasázíš to do kukuřice a za tejden tam nebudeš mít nic bo ti tam vlítnou divočáci a celý ti to zrejou a zdupou.
Já to dám do kopřiv a na zahradu, automaty nejsou moc vysoký takže se čorek ani bát nemusim navíc budu sázet začátkem Června a tak koncem Července začátkem Srpna by to mělo bejt hotový, čorkaři šmejděj až tak v Září a to už to bude viset

Old Post 03-02-2012 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 64



citace:
Původní příspěvek od Again
a ešte by som chcel vediet ze ked prši či to tim rastlinkam nevadi.


Jasne, prostříháš listy pro lepší vzdušnost (čepele) a pokud možno objednáš si autoflower model, který je odolný vůči dešti a nepřízním počasí, což je ani ne drahý Fruit Automatic z Dinafem seeds nebo snad autoflowering model, určený přímo do vysokých nadmořských výšek, tj. SnowStorm#2 z Dutch Passion.

Kristalon je největší bordel, poněvadž je to sprostá chemka co ti jen palice hnojené tímto "kidem" zaneřádí mozek, ač flushuješ jak jen to jde.

A spojuj / edituj příspěvky, máš 3 za sebou...

Old Post 04-02-2012 v 22:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7464830 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív