Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » AUTOFLOWER - Co letos plánujete zasadit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 33

Dnes mi přišla Super Cali Haze od Short Stuff seeds, tak uvidíme, mám to spíš jako zpestření

Old Post 03-05-2011 v 21:05 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sonicsvk
Stálý Člen

Karma uživatele sonicsvk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 34

Ja idem v červnu prvy krat pestovat 3x fem. Tundry kolko mislite priblizne ze z toho dostanem G. ked to dam na pole pouzijem zahradnicky substrat a hnojivo na rust kravske a na kvet slepacince dakujem.Vela štastia z pestenim

Old Post 06-05-2011 v 18:37 PM
sonicsvk je offline   Profil uživatele sonicsvk   Find more posts by sonicsvk   Foto galerie člena sonicsvk   Click here to Send sonicsvk a Private Message   Add sonicsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 35

Toto mám zasazené já:

Annapurna x Cobra
Auto Blueberry x Fast Bud
Auto Mazar
BCN Diesel
Big devil
La Frutta Di Venus
La Musa
Lowryder 2 x Auto AK47
Flash Babylon
Red Dwarf
Snowryder
Supersonic Cristal Storm
Syrup
Thunder Bloody Marry
Ultraviolet

Většina origo F1 a pár F2jek.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 06-05-2011 v 23:15 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 36

Tak nakonec mi vysel jenom white dwarf (ze zeme vykoukl po trech dnech) a jeste dve seminka Lowryder 2 x Auto AK47. Tzn hodne velky neuspech pri kliceni (pochybuju ze po dvou tydnech jeste neco vyleze z hliny ) ... treba jsem mel jenom nejake nedozrale seminka - nejsem si vedom nejake chyby pri vysevu .... ach jo, doufam ze alespon nejaky samec bude, jinak to bude dost nepovedeny pest.

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Naposledy upravil BloodyBeer 08-05-2011 v 13:41 PM

Old Post 08-05-2011 v 09:46 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
01xixao
Nový Člen

Karma uživatele 01xixao - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 37

No já se teprve chystám. Už mám řízky Jack Diesel, Super Skunk, potí se v řízkárně a přemýšlím nad semínkama Critical + automatic, nebo Haze automatic. Možná vyhraje klasika BlueBerry :-)

Old Post 15-05-2011 v 17:39 PM
01xixao je offline   Profil uživatele 01xixao   Find more posts by 01xixao   Foto galerie člena 01xixao   Click here to Send 01xixao a Private Message   Add 01xixao to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 38

auto galaxy od piramid seeds mooc sa teším a zbierka sa rozšíri o dalšie krosy autoflower mix 3 x Flash + 3 x Gnomo od Kannabia Seeds

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 15-05-2011 v 18:03 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sonicsvk
Stálý Člen

Karma uživatele sonicsvk - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 39

1x TOP 69 fem. 1x Low Girl fem. od advance seeds prvy krat rust zihlavovy vyluh kvet slepacincovi vyluh substrat pre palmy a kaktusy outdoor

Old Post 15-05-2011 v 18:17 PM
sonicsvk je offline   Profil uživatele sonicsvk   Find more posts by sonicsvk   Foto galerie člena sonicsvk   Click here to Send sonicsvk a Private Message   Add sonicsvk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 40

ahoj groweri...ja idem tohto roku 1. automat...
chcem to vyskusat na 2x...tak teraz idem 6 rastliniek
su z Paradise Seeds Amsterdam
2x...Pandora
2x...Vertigo
2x....Automaria ll
sadit idem do 22l nadob, zemina (Central park)..predhnojena na 6 tyzdnov.....PH 5-6,5.....
semiacka sa prave prerezali, zajtra vecer idu do mini crepnikov...
pestu zdar...

...len tak medzi recou...1.seminko kostlo...8euri...drahota

Naposledy upravil lubik07 21-05-2011 v 22:14 PM

Old Post 21-05-2011 v 21:39 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rub a dub
Nový Člen

Karma uživatele rub a dub - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 41

Caute,
aku odrodu by ste mi poradili ked chcem aby silno slapala a hodila minimalne 30 G na rastlinu? (:

Old Post 22-05-2011 v 21:34 PM
rub a dub je offline   Profil uživatele rub a dub   Find more posts by rub a dub   Foto galerie člena rub a dub   Click here to Send rub a dub a Private Message   Add rub a dub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od rub a dub
Caute,
aku odrodu by ste mi poradili ked chcem aby silno slapala a hodila minimalne 30 G na rastlinu? (:

Projeď si někde v eshopu modely automatický a piď se po výnosu a po obsahu THC, ta co bude mít největší výnos a největší obsah THC vyhrává a pak už jenom klikej a házej do košíku
Mě nehorázně zmastil Red Dwarf, měl jsem dvě kytky, dohromady tak 40 germánů, ale musel jsem to rozdat bo jsem se to pak bál hulit.

Old Post 22-05-2011 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rub a dub
Nový Člen

Karma uživatele rub a dub - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 43

no ja som rozmyslal nad BigBand od Kannabia a AutoMazar od DutchPassion...

Inak je nejaky rozdiel medzi BigBand a BigBang okrem copyrightu nazvu?

Old Post 22-05-2011 v 22:53 PM
rub a dub je offline   Profil uživatele rub a dub   Find more posts by rub a dub   Foto galerie člena rub a dub   Click here to Send rub a dub a Private Message   Add rub a dub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 44

tak letos zkouším automaty poprvé.
první várku semínek sem koupil někdy na začátku dubna a to:
Green-O-matic 5 kousků
Syrup 5 ks
- tyhle mazlíky sem šoupnul ke kamíkovi pod 600 w sodíkovku do skříně a vůbec nemam přehled jak si stojej.

druhý kolo proběhlo minulej tejden a u výběru rozhodla cena.
výběr padnul na northen light od groweru - 10 ks
pukly uplně všechny ale zatim nevylezli tak uvidim...

příští měsíc plánuju zasít asi něco z tohoto:
black jack - 3 ks
big devil - 3 ks
haze auto - 3ks
mazar auto - 3 ks

chlapec vod Labe

Old Post 23-05-2011 v 14:08 PM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
*FOX*
Nový Člen

Karma uživatele *FOX* - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 45

northen light od groweru - 10 ks taky chci skusit ale nevim jak dopadnou venku kdyztak pude neco do skleniku )

Old Post 28-05-2011 v 13:04 PM
*FOX* je offline   Profil uživatele *FOX*   Find more posts by *FOX*   Foto galerie člena *FOX*   Click here to Send *FOX* a Private Message   Add *FOX* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 46


Mám už 8 týdnů zaseto AF MAZAR http://semenakonopi.pestujdoma.cz/i...product_id=1793

Jsou sice asi úplně nejdražší, ale jedou sqěle

Proč? A proč ne?

Old Post 21-06-2011 v 18:14 PM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Underground ZP
Nový Člen

Karma uživatele Underground ZP - 68% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 47

akurat dnes som dal naklicit AF Northern Lights fem. a AutoPurple fem. od pyramidseeds..inak tiez prvy krat auto tak som zvedavy

Old Post 06-07-2011 v 22:20 PM
Underground ZP je offline   Profil uživatele Underground ZP   Find more posts by Underground ZP   Foto galerie člena Underground ZP   Click here to Send Underground ZP a Private Message   Add Underground ZP to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikoletta666
Nový Člen

Karma uživatele nikoletta666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od bezdechu
Letos prvně outdoor s autoflowering odrúdami od Dutch passion

2x AutoBlueberry

2x AutoMazar

2x Polar Light

http://semenakonopi.pestujdoma.cz/i...product_id=3440

snad mi to kua letos nevyberou.. většinou ke mě chodily čórovat koncem srpna a to už to bude dávno schované nebo zkouřené.


Tak to by me velice zajimalo jak tohle dopadlo protoze jsem od DP evidentne koupila stejnou kombinaci barvenych seminek a ja osobne jsem se nikdy nesetkala s tak spatnou klicivosti a s tak spatnou kvalitou rostlin...jak jsi dopadl ty?

nikolettka

Old Post 07-07-2011 v 12:59 PM
nikoletta666 je offline   Profil uživatele nikoletta666   Find more posts by nikoletta666   Foto galerie člena nikoletta666   Click here to Send nikoletta666 a Private Message   Add nikoletta666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5883490 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív