Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosba o radu - mam moc mekke stonky , chybí ofuk ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hopsahejsa_do
Nový Člen

Karma uživatele Hopsahejsa_do - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 14  

Obecné Prosba o radu - mam moc mekke stonky Příspěvek č. 1

Zdravim,
chtel bych se zeptat. Na mych rostlinach pozoruju, ze maji strasny mekke stonky az dute, ze kdyby je clovek trochu vic zmacknul kytka praskne.
Pestuju uz 3 roky , ale toto se me nikdy nestalo. Nevite co by mohlo byt spatne?
JInak kytky vypadaji zdrave a rostou jak z vody.
Dekuji za odpovedi

Hollowed are the Ori

Old Post 12-06-2008 v 19:27 PM
Hopsahejsa_do je offline   Profil uživatele Hopsahejsa_do   Find more posts by Hopsahejsa_do   Foto galerie člena Hopsahejsa_do   Click here to Send Hopsahejsa_do a Private Message   Add Hopsahejsa_do to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 2

carlos raz napisal:

Obecně je třeba velké množství dusíku pro růst. Ten je dobře znát tím, že kytky mají sytě zelenou barvu. A pro kvetení je nejdůležitější fosfor. Draslík je pro obecné zdraví rostliny.

takze mozno by bolo vhodne aj dodat trochu drasliku ...celkovo teda asi by si to mal HNOJIT ..nenapisal si ci si uz zacal hnojit

Old Post 12-06-2008 v 20:55 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopsahejsa_do
Nový Člen

Karma uživatele Hopsahejsa_do - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3

Diky za odpovedi....
Jo jeste pockam hnojit jsem zacal az pred tydnem...ze zacatku krystalon start, ale ten jen znouze...zitra budu mit holubi trus a pak nalozene koprivy a to si pak pekne smlsnou a udou snad zdrave...
Jen jsem mel strach, aby to nebylo neco vaznejsiho pac se me to nikdy jeste nestalo a holky (doufam) jsou fakt moc krehke

Hollowed are the Ori

Old Post 12-06-2008 v 22:11 PM
Hopsahejsa_do je offline   Profil uživatele Hopsahejsa_do   Find more posts by Hopsahejsa_do   Foto galerie člena Hopsahejsa_do   Click here to Send Hopsahejsa_do a Private Message   Add Hopsahejsa_do to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 4

chce to na ne foukat, jakmile neni trochu pruvan tak nemaj potrebu bejt pevny a proto jsou mekky porid si poradnej ofuk a budou pevny jak klacek.

Old Post 17-06-2008 v 17:06 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 5

..na měkke stonky je asi nejlepši ofukovy větrak, od zacatku se tvrdi , čim větši pruvan - ohybani stonků , tim vetši klacek = tim větši palice ....Je to tak ...

Old Post 29-03-2010 v 04:29 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 6

souhlas s hlavou...silny ofuk se proste vyplati (nejen kvuli plisnim ) )

Old Post 14-04-2010 v 11:51 AM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DooMer
vesnický pěstitel

Karma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% PěstitelskáKarma uživatele DooMer - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 310  

Příspěvek č. 7

a jak zajistim ofuk ve skleniku ?

Low ammo pack 2011 by DooM

DooMeruv outdoor 2010

Doomerova malá zahrádka|2007,2008,2009|




young forever with a foot in the grave

Old Post 08-06-2010 v 08:36 AM
DooMer je offline   Profil uživatele DooMer   Find more posts by DooMer   Foto galerie člena DooMer   Click here to Send DooMer a Private Message   Add DooMer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od DooMer
a jak zajistim ofuk ve skleniku ?


Budu spíš pro smích:
Škoda ,že je výroba tak drahá a náročná..Zkus pohledat na netu Stirlingův motor .Je to docela stará věcička a viděl jsem malé provedení do PC ,které bylo přilepené na čipsetu a ofukovalo to nějaké ramky.
No a hlavní věc je,že existují i motory,které jedou při minimálním rozdílu teplot. Viděl sem motor co frčel při 0°C venku a na slunci byly 4°C ..Roztáčel lopatky asi 30 průměru..To už vytvoří nějaký průvan ..
Problém je,že čím účinnější motor-tím lepší musí mít parametry a myslím že i vyšší tlak uvnitř.
Ve skleníku by se ale kolikrát daly najít teplotní rozdíly i 35°C tak by to možná šlo nějak udělat

Sorry za OT.. ať se daří

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 08-06-2010 v 12:43 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pantera
Nový Člen

Karma uživatele Pantera - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 9

Zdarec All,

mám také problém s tenkými stonky při základně rostliny..po 11 dnech je vysoká 12 cm a i když tam mám ofuk tak sílí pouze ta horní poloviny stonku..nemám tu možnost přihrnout hlínu ...
tak mě napadlo dát na tu slabší část stonku brčko ( na pití) odstřihnul jsem ho v poloviční délce slabého plus délka části která půjde do substrátu..podélně jsem ho nastřihnul abych mohl tím brčkem stonek obejmout a zapíchnout ho symetricky se stonkem do hlíny.. horní polovina stonku pak vykukuje a sílí pod vlivem ofuku a ta dolní mi zesílí pomaleji.
..zkoušel jsem to zesílit i bez brčka ofukem ale padalo mi to pořád..po dvou dnech pokusů jsem se rozhodl pro tento experiment a funguje to..=)
PS:..v brčku má stonek dostatek prostoru na zesílení časem.. myslím si že to není špatný nápad protože kytka sílí ohýbáním stonku pod vlivem působení ofuku..tak jsem nechal tu horní část odkrytou

Old Post 27-03-2011 v 19:12 PM
Pantera je offline   Profil uživatele Pantera   Find more posts by Pantera   Foto galerie člena Pantera   Click here to Send Pantera a Private Message   Add Pantera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od DooMer
a jak zajistim ofuk ve skleniku ?


Natáhni prodlužovačku , nebo udělej provizorní zásuvku (Mimo vlhko) a větrák zapoj hodně lidí to tak má.

Old Post 27-03-2011 v 19:38 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9500060 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív